Park Rozrywki Energylandia w Zatorze ostatnio ogłosił powrót muzycznych festiwali. W czerwcu odbędą się dwie imprezy, na których wystąpią największe gwiazdy lat 80. i 90. Natomiast na lipcowym festiwalu disco polo zobaczymy na scenie Sławomira i inne gwiazdy tego gatunku muzycznego.

Disco Polo Festival odbędzie się 12 i 13 lipca. Podobnie, jak w poprzednich latach, tak i teraz na scenie wystąpią najpopularniejsi wykonawcy muzyki tanecznej na czele z bijącym rekordy popularności Sławomirem. Poza nim pierwszego dnia imprezę uświetnią After Party, Boys, Piękni i Młodzi, Power Play, Playboys, Cliver oraz Top Girl.

Gwiazd tego gatunku muzycznego nie zabraknie także drugiego dnia. 13 lipca na scenie Energylandia Festivals swoimi przebojami rozgrzewać będą Mig, Czadoman, Dejw, Camasutra, Long & Junior, D-Bomb, Łobuzy, Veegas oraz Marcus. Ceny biletów na każdy z festiwali rozpoczynają się od 49 zł, ale warto się pospieszyć, bo pula promocyjnych wejściówek jest ograniczona. Więcej informacji o festiwalach w Energylandii znajdziesz TUTAJ.

bb