W ten weekend w Bielsku-Białej nie zabraknie okazji do śmiechu, bowiem Dom Kultury Włókniarzy zaplanował spotkanie z satyrykiem Andrzejem Poniedzielskim. Na tapecie - kobieta, mężczyzna i relacje między nimi. Fani legendarnego Clinta Eastwooda koniecznie muszą wybrać się na kryminał „Przemytnik”. Hitem może być jednak „Ciemno, prawie noc”. Premiera już dziś!

Rozpoczynający się dziś weekend minie pod znakiem gospel, a wszystko za sprawą warsztatów, które odbywać się będą w Domu Kultury w Olszówce. Ta radosna i energiczna muzyka będzie rozbrzmiewać w uszach bielszczan przez cały dzień! Warsztaty zwieńczy koncert finałowy w wykonaniu wszystkich uczestników. Rolę prowadzącej to wydarzenie przejmie Gabriela Gąsior - wokalistka, autorka tekstów, nauczyciel śpiewu.

Ale to nie jedyny koncert, na jaki wybrać się można w ten weekend. W klubie Klimat w piątek zaśpiewa Kamil Bednarek, który będzie promował swój najnowszy album. Natomiast w klubie Miasto w niedzielę wystąpi Daria Zawiałow, która odwiedzi Bielsko-Białą w ramach cyklu koncertów Helsinki Tour. W sobotę bielszczanom nie zabraknie okazji do śmiechu, bowiem Dom Kultury Włókniarzy zaplanował spotkanie z satyrykiem Andrzejem Poniedzielskim. Na tapecie - kobieta, mężczyzna i relacje między nimi.

W bielskich kinach królują dwa premierowe dramaty - „Wszyscy wiedzą” oraz polski „Kurier”. Fani legendarnego Clinta Eastwooda koniecznie muszą wybrać się na kryminał Przemytnik. Hitem może być jednak „Ciemno, prawie noc” - polski thriller w reżyserii Borysa Lankosza. Premiera już dziś! Z kolei w Teatrze Lalek Banialuka polecamy zabawne, kolorowe i radosne przedstawienie Po nitce do kłębka, opowiadające historię małego Kapciuszka, który wyruszył na poszukiwania braciszka do pary. Spektakl dla całych rodzin!

Galeria Bielska BWA zaprasza na wystawy Tajemnica drugiej strony oraz Genezis z Ducha. Warto także wpaść do centrum handlowego Gemini Park, gdzie trwa wystawa zdjęć artystów biorących udział w koncercie #graMydoBBro.

md