Piękne kandydatki do tytułu Miss Beskidów 2019 przygotowują się do gali finałowej konkursu, która odbędzie się w maju w Bielsku-Białej. W ostatnich dniach spotkały się na zgrupowaniu w Hotelu Żywieckim w Przyłękowie. Na miejscowym basenie dziewczyny przemierzały kostiumy kąpielowe.

To były pracowite dni dla kandydatek do korony. Podczas zgrupowania w Przyłękowie odbyła się sesja zdjęciowa, nagrane zostały również wizytówki filmowe finalistek. Makijaże do sesji wykonały studentki Bielskiej Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza. Zgrupowanie odwiedziła Anna Maria Jaromin, Miss Beskidów 2018 i finalistka Miss Polski 2018, która opowiedziała o swojej przygodzie w konkursach piękności.

Podczas zgrupowania finalistki przemierzały kostiumy kąpielowe, w których pokażą się 24 maja na gali finałowej w Bielskim Centrum Kultury. Przy okazji odbyły się zawody w pływaniu, które wygrała Róża Warzecha, za co otrzymała tytuł "Miss Swimming". Drugie miejsce zajęła Natalia Błahut, a trzecie Wiktoria Majewska.

Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym konkursów Miss Beskidów i Miss Beskidów Nastolatek. Wkrótce na naszych łamach udostępnimy zdjęcia wszystkich kandydatek do korony i zaprosimy Czytelników do głosowania w plebiscycie na Miss Internetu.

bb

Foto: Grzegorz Moskal