Wygrała odcinek telewizyjnej Szansy na Sukces, a teraz przygotowuje się do ścisłego finału, którego wynik zależy tylko od widzów. To oni zadecydują czy bielszczanka Aleksandra Nykiel zaśpiewa na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Ola ma nadzieję, że jej marzenie się spełni.

Aleksandra Nykiel podbiła serca telewizyjnej publiczności. Jej interpretacja piosenki z repertuaru Anny Jantar zaprezentowana w programie Szansa na Sukces wzruszyła tysiące osób w całym kraju. - A w ogóle to gdzie ona się przechowala z takim głosem. Dlaczego jeszcze nie jest sławna? Taki głos, taki talent - komentują internauci.

- Po odcinku usłyszałam tak wiele ciepłych i dobrych słów. Tyle komentarzy się pojawiło. Bajka. Nie spodziewałam się. Bardzo za wszystkie dziękuję - mówi Aleksandra Nykiel, o której szczegółowo pisaliśmy w artykule Bielszczanka dostała szansę od losu. Cała Polska słucha Oli!

Teraz fani talentu Oli będą mogli ją wesprzeć w głosowaniu, które ruszy 19 maja podczas finału tegorocznej edycji Szansy na Sukces. Stawka jest wysoka, bo osoba, która najbardziej spodoba się widzom wystąpi na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie Debiuty. - Finałowy odcinek zostanie wyemitowany 19 maja o godz. 15.15 w stacji TVP2. Wystąpią w nim zwycięzcy wszystkich odcinków tej edycji programu. Ja wykonam dwa utwory, w tym jeden z Natalią Kukulską - zdradza Ola.

Widzowie będą mogli głosować w trakcie programu, a na zakończenie finałowego odcinka wszystkie głosy zostaną zliczone, po czym już na żywo nastąpi ogłoszenie wyników plebiscytu telewizyjnej publiczności. - Jeśli wygram, to będę potrzebowała piosenki. Być może ktoś miałby ochotę ją dla mnie napisać? - uśmiecha się nieśmiało bielska artystka.

Aby wesprzeć Olę Nykiel, wystarczy 19 maja oglądać ścisły finał Szansy na Sukces w TVP2 i wysłać SMS-a o treści „3“ na podany w programie numer. Zachęcamy do głosowania!

KGO

Na zdjęciu tytułowym: finaliści w komplecie