Tylko kilka dni zostało do zakończenia plebiscytów, w których wybieramy Miss Beskidów oraz Miss Nastolatek portalu bielsko.biala.pl. Pomyślny werdykt Czytelników może oznaczać dla każdej z kandydatek początek wyśnionej kariery na wybiegach modowych czy okładkach kolorowych czasopism. Pomóżmy im w tym!

Jak co roku wiosną, w Bielsku-Białej odbędzie się finał najbardziej prestiżowych konkursów piękności w regionie - Miss Beskidów oraz Miss Beskidów Nastolatek. W najbliższy piątek dowiemy się, kto otrzyma przepustkę do wielkiej kariery na wybiegach świata. Zanim to jednak nastąpi, nasi Czytelnicy w demokratycznym głosowaniu wybiorą swoje faworytki, które otrzymają tytuły Miss Beskidów oraz Miss Nastolatek portalu bielsko.biala.pl.

Wielka gala z udziałem najpiękniejszych dziewcząt Beskidów odbędzie się w piątek, 24 maja w Bielskim Centrum Kultury. Przedstawiamy jedenaście kandydatek do korony Miss Beskidów 2019 - TUTAJ oraz jedenaście kandydatek do korony Miss Beskidów Nastolatek 2019 - TUTAJ. Pod powyższymi linkami trwają plebiscyty Czytelników. Głosować można do 23 maja (godz. 12.00). O wynikach głosowania poinformujemy na naszych łamach oraz podczas gali w BCK.

bb

Na zdjęciach: próby choreograficzne przed galą oraz rozmowy z jury, fot. Grzegorz Moskal

 

Konkurs!
Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne zaproszenia na galę Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek oraz Mister Beskidów 2019

Zasady konkursu:

1. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać na adres konkursy@bielsko.biala.pl maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu oraz odpowiedzią na pytanie konkursowe: Jak nazywa się Miss Beskidów Nastolatek 2018?
2. W temacie maila należy wpisać: Beskidy 2019.
3. O wygranej w konkursie decyduje poprawność odpowiedzi oraz kolejność zgłoszeń.
4. Konkurs ogłaszamy także na www.facebook.com/bielskobialapl oraz www.facebook.com/BielskiKalendarzImprezowy.
5. Osoba, która wygra, zostanie poinformowana drogą telefoniczną. W przypadku, w którym skontaktowanie się z uczestnikiem konkursu jest niemożliwe, wybierany jest inny laureat (według kolejności zgłoszeń i/lub poprawności odpowiedzi), na którego przechodzi nagroda. 
6. Nagrody rzeczowe przyznawane w konkursach należy odebrać w ciągu miesiąca od daty rozstrzygnięcia konkursu i poinformowania laureata, chyba że laureat razem z organizatorem ustalą inaczej. 
6. Informujemy, że zgłoszenia (dane osobowe) nie są przechowywane i nie będą wykorzystywane do jakichkolwiek celów promocyjnych, reklamowych.