Bielscy policjanci dziś przed południem zatrzymali osobę podejrzaną o zranienie nożem dwóch osób, do którego doszło w nocy w jednej z kamienic przy ul. Michałowicza w Bielsku-Białej. 36-latek został zatrzymany na terenie miasta. W chwili zatrzymania miał blisko dwa promile alkoholu we krwi. 

Do zatrzymania poszukiwanego doszło dziś po godz. 10.00. Mieszkaniec Bielska-Białej w nocy ranił nożem dwie osoby w jednej z kamienic przy ul. Michałowicza. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko dwa promile alkoholu we krwi. Według wstępnych ustaleń, pomiędzy napastnikiem, a jego 44-letnim znajomym, doszło do sprzeczki. W jej trakcie 36-latek wyjął nóż i ugodził nim mężczyznę oraz zadał ranę ciętą 14-latkowi, który również znajdował się w mieszkaniu. Wcześniej obydwaj mężczyźni spożywali razem alkohol.

Śledczy ustalają dokładny przebieg zdarzenia i motywy, którymi kierował się sprawca. Za uszkodzenie ciała grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Raniony mężczyzna jest w ciężkim stanie w szpitalu (czytaj TUTAJ).

bak