Firma Stawowy, autoryzowany dealer marki Hyundai z Bielska-Białej i Rybnika organizuje wyjazd kilkudziesięciu podopiecznych domów dziecka do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. Stawowy zaprasza inne firmy do podejmowania wspólnych działań na rzecz lokalnego środowiska.

Dealer samochodowy podejmuje nową formułę odpowiedzialnego biznesu skierowaną do podopiecznych domów dziecka. Celem akcji jest poszerzenie horyzontów dzieci poprzez zapewnienie im nowoczesnej rozrywki. W ramach akcji planowany jest wyjazd 61 dzieci z domów dziecka z Bielska-Białej i Rybnika wraz z ich opiekunami do parku rozrywki Energylandia w Zatorze.

W ramach akcji dzieci będą miały zapewniony transport, przekąski i całodniowy dostęp do kilkudziesięciu atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Dodatkowo otrzymają koszulki, czapeczki oraz plecaczki. Jest to przykład dobrej praktyki firmy, która nie skupia się wyłącznie na ekonomicznym aspekcie biznesu, ale wychodzi poza jego ramy, wspierając lokalne środowisko. Stawowy zaprasza inne firmy do podejmowania podobnych, wspólnych działań o charakterze społecznym.

bb

Zdjęcie tytułowe: Energylandia