Magdalena Kasiborska, Miss Beskidów 2019, oczarowała jury półfinału konkursu Miss Polski, który odbył się w miniony weekend w Świnoujściu. Magda bez problemów awansowała do finału, co oznacza, że w grudniu wystąpi w gronie najpiękniejszych Polek walczących o koronę. Wkrótce na antenie TV4 zobaczymy retransmisję półfinału, a dziś w portalu pokazujemy galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Półfinał Miss Polski 2019 odbył się w miniony piątek w Świnoujściu. Reprezentujaca nasz region aktualna Miss Beskidów Magdalena Kasiborska dostała się do ścisłego finału konkursu. - Nie będę ukrywać, że jestem bardzo szczęśliwa. Kolejny etap zakończył się sukcesem - mówi Magdalena Kasiborska, tegoroczna Miss Beskidów. - Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i trzymali kciuki. Teraz spokojnie rozpoczynam przygotowania do finału, który odbędzie się w grudniu - dodaje.

W miniony weekend w Śwonoujściu odbył się również finał konkursu Miss Polski Nastolatek, na którym Beskidy reprezentowały bielszczanki Martyna Wala i Amelia Koc oraz Sára Skoupilová z Czeskiego Cieszyna. Trzy piękne nastolatki z agencji modelek Grabowska Models wróciły do domu z pamiątkowymi pierścieniami.

Telewizyjną retransmisję półfinału konkursu Miss Polski będziemy mogli obejrzeć 16 września na antenie TV4, a następnego dnia ta sama stacja pokaże finał wyborów Miss Polski Nastolatek 2019. Gala finałowa Miss Polski odbędzie się w grudniu na Śląsku.

KGO