Do karambolu z udziałem co najmniej trzech samochodów doszło tuż po godz. 8 za tunelami w al. Gen Andersa w Bielsku-Białej. Zablokowana przez dłuższy czas będzie droga w kierunku Starego Bielska. Wcześniej do podobnego karambolu z udziałem ośmiu samochodów doszło na S52 w Wapienicy.

Co najmniej trzy samochody uczestniczyły w zdarzeniu drogowym, do którego doszło pomiędzy wylotem z tuneli w al. Gen Andersa a skrzyżowaniem z ul. Sobieskiego. Jak informuje bielska policja, jedna osoba jest poszkodowana. Na miejscu pracują służby. Aktualnie droga w kierunku Starego Bielska jest zablokowana i taki stan rzeczy może się utrzymać przez dłuższy czas.

Przed godz. 6 do dużego karambolu doszło na S52 w Wapienicy. Jak wynika z ustaleń policjantów, kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków atmosferycznych i doprowadził do zderzenia z pięcioma innymi pojazdami. Po kilku chwilach na zator najechały dwa kolejne samochody. Łącznie w karambolu wzięło udział osiem aut. Do szpitala trafiła jedna osoba, ale jej obrażenia nie zagrażają życiu.

bak