Jeśli zastanawiasz się nad budową domu, szukasz wykonawcy, oczekujesz szybkiej realizacji nawet w kilka miesięcy od wbicia pierwszej łopaty, firma Abakon z Bielska-Białej sprosta temu zadaniu. Doradcy zapraszają na Dzień Otwarty na budowie w Wilkowicach już w najbliższą sobotę - 9 listopada!

Działająca od ponad 16 lat bielska firma Abakon jest jedną z nielicznych w Polsce, która buduje domy z keramzytu nawet w kilka miesięcy i ma na swoim koncie ponad 600 realizacji. Łącząc technologię prefabrykatu keramzytowego z profesjonalizmem wykonawcy, Inwestor otrzymuje kompleksową realizację domu od pozwolenia na budowę nawet do stanu „pod klucz”. Misją firmy jest przeprowadzenie Inwestora przez czas budowy w taki sposób, by ten złożony i czasochłonny proces stał się dla niego czystą przyjemnością.

Przyjdź na Dzień Otwarty na budowie i zobacz, jak Abakon realizuje marzenia swoich Klientów o własnym domu. Nie martw się, nie pozwolimy Ci zmarznąć. Poczuj na własnej skórze, jak ciepły może być dom z keramzytu. Szybko, kompleksowo i ekologicznie - to technologia, którą można się zachwycić! Chcesz wiedzieć na czym polega i jak liczne są jej zalety? O tym wszystkim usłyszysz podczas wydarzenia w Wilkowicach. Poznasz szczegóły i etapy budowy, zobaczysz, dotkniesz, zajrzysz w każdy zakamarek budynku, a doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Spośród kilkudziesięciu projektów typowych zaprezentowane zostaną trzy budynki - domy z poddaszem użytkowym, z dachem dwuspadowym, o powierzchni niemal 117 m2. Kuchnia, salon, cztery pokoje, łazienka i pomieszczenie gospodarcze - to wszystko mieści się w niezwykle funkcjonalnej przestrzeni każdego z tych domów. Prezentowane budynki są wystawione na sprzedaż. Jeśli spodoba Ci się ten projekt, możesz go mieć od razu!

Zapraszamy także wszystkich, którzy potrzebują doradztwa przy zakupie materiałów budowlanych. Fachowcy z Magazynu Materiałów Budowlanych Abakon będą do Waszej dyspozycji. Ponadto będzie okazja zasięgnąć porady przedstawicieli sztandarowych producentów materiałów budowlanych - naszych partnerów budowy.

Zapraszamy do Wilkowic, róg ul. Wyzwolenia i ul. Kaczeńców, 9 listopada 2019 (tj. sobota), godz. 10.00-16.00. Wstęp wolny!
Nie chcesz czekać w kolejce? Zapisz się już dziś: kliknij
Więcej informacji znajdziesz TUTAJ lub pod numerem telefonu +48 609 232 333
 
Artykuł sponsorowany