Bielscy policjanci poszukują sprawcy przywłaszczenia torebki, w której znajdował się portfel z kartą bankomatową i dokumentami. Do przywłaszczenia doszło latem na terenie galerii handlowej w centrum Bielska-Białej. Następnie podejrzewana o to kobieta dokonała kilku płatności zbliżeniowych przywłaszczoną kartą płatniczą.

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki, w której znajdował się portfel z kartą bankomatową oraz dokumenty. Do przestępstwa doszło 27 lipca 2019 na terenie jednej z galerii handlowych w centrum Bielska-Białej.

Następnie podejrzewana o to przestępstwo kobieta dokonała płatności zbliżeniowych, posługując się przywłaszczoną kartą w dwóch sklepach sieci „Żabka” - przy ul. 11 Listopada i na placu Wojska Polskiego oraz w punkcie „Kolportera”. Policja publikuje wizerunek poszukiwanej kobiety, licząc na pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy należy kierować do Komisariatu Policji III przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, numer alarmowy 112, mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.

bb

Foto: Policja