W najbliższą niedzielę w bielskim klubie Metrum odbędzie się coroczny Koncert Zaduszkowy Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej z repertuarem Tych, co odeszli. Usłyszymy m.in. takie hity, jak "W żółtych płomieniach liści", "Wspomnienie", "Tango Anawa", "Pamiętasz była jesień", "Samba przed rozstaniem" czy "Nie opuszczaj mnie".

Widowisko "Tańcz mnie po miłości kres" to klasyka polskiej piosenki takich twórców, jak m. in. Agnieszka Osiecka, Wanda Warska, Jeremi Przybora, Wojciech Młynarski, Jonasz Kofta, Marek Grechuta, Czesław Niemen, Jan Kobuszewski w wykonaniu młodych artystów - aktorów i wokalistów, studentów szkół artystycznych, laureatów konkursów piosenki, stypendystów BPA oraz gości, którzy tego dnia zjadą do Metrum z całej Polski.

. Będzie to pełen nostalgii, jesienny repertuar w aranżacjach muzycznych Pawła Fabrowicza.
"W żółtych płomieniach liści", "Wspomnienie", "Tango Anawa", "Pamiętasz była jesień", "Samba przed rozstaniem", "Nie opuszczaj mnie" - to niektóre z wybitnych utworów, które wybrzmią tego wieczora, zabierając widzów w świat wspomnień, pamięci o Tych, co po drugiej stronie.

Widowisko "Tańcz mnie po miłości kres" odbędzie się w niedzielę, 10 listopada o godz. 18.00 w Metrum Jazz Club przy ul. Partyzantów 22. Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Szulakowska-Bednarczyk. Patronat artystyczny nad koncertem objęli Maria Koterbska oraz Fundacja Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej i Fundacja Fik im. Ireny Kwiatkowskiej. Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia. Mamy bezpłatne wejściówki dla Czytelników - szczegóły konkursu wkrótce.

Rezerwacja miejsc - tel. 534 621 499

bb

Zdjęcia: z poprzednich edycji Koncertów Zaduszkowych Bielskiej Piwnicy Artystycznej im. M. Koterbskiej