Jesteś elokwentny(a)?, ambitny(a)?, lubi Cię kamera?, potrafisz jasno i logicznie bronić swoich racji? - zgłoś się na casting w Wydawnictwie Prasa Beskidzka. Poszukujemy osoby, która będzie współprowadziła cykliczny program autorski w kanale Beskidzka TV na YouTube!

W tym cyklu będziemy mówić o sprawach, którymi żyje Bielsko-Biała i powiat bielski. O gospodarce, budżecie, ekologii, budownictwie, sporcie, zabytkach, sprawach kadrowych, ale także o ponadregionalnych, krajowych i międzynarodowych w kontekście lokalnym, itd. Zależy nam, aby studio Beskidzkiej TV stało się miejscem ścierania się różnych poglądów, aby prowadzący program dzięki swojej osobowości i ciekawej narracji potrafili dotrzeć do szerokiego kręgu odbiorców.

Szukamy osoby komunikatywnej, elokwentnej, ambitnej, mającej własne zdanie, potrafiącej bronić swoich opinii. Mile widziani są kandydaci z charyzmą, których lubi kamera. Program będzie emitowany od poniedziałku do piątku w kanale Beskidzka TV na YouTube. Więcej informacji można uzyskać, pisząc na adres: a.grzegolec@kronika.beskidzka.pl.

bb