W najbliższą sobotę na terenie lotniska w bielskich Aleksandrowicach odbędzie się tradycyjny przełajowy Bieg Mikołajkowy. Organizator zaprasza uczestników do startu w czapeczkach i innych atrybutach mikołajkowych. To ostatnie dni, kiedy można się zapisać na bieg!

7. Bieg Mikołajkowy odbędzie się 7 grudnia na nawierzchni trawistej na dystansie 5 km (dwie pętle po 2,5 km) wyznaczonym na terenie lotniska w Aleksandrowicach. Podczas zawodów prowadzona będzie klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Pierwsze trzy osoby na mecie w klasyfikacji generalnej oraz w klasyfikacjach według kategorii wiekowych otrzymają nagrody rzeczowe, a pierwszych 400 osób zostanie udekorowanych medalami. Organizator zaprasza uczestników do startu w czapeczkach lub innych atrybutach mikołaj­kowych. Regulamin biegu przewiduje nagrody specjalne m.in. za najciekawsze stroje mikołajowe.

Zapisy osób, które chcą wystartować w 7. Biegu Mikołajkowym w Bielsku-Białej prowadzone są na stronach www.datasport.pl oraz www.asir.pl w terminie do 2 grudnia 2019.

bb