Punktem kulminacyjnym 28. Finału WOŚP w Bielsku-Białej będzie światełko do nieba, które podobnie jak w latach poprzednich organizowane jest na Rynku. Na scenie pojawi się delegacja oficjalnych gości. Po światełku do nieba odbędzie się licytacja złotego serduszka. Będzie można licytować telefonicznie!

- Światełko do nieba o godz. 20.00 będzie pokazem podobnym do tego, jaki odbywał się w trakcie ostatnich finałów WOŚP w Bielsku-Białej - mówi Ryszard Mędrzak z bielskiego sztabu WOŚP. Kilka minut przed wysłaniem „światełka” na scenie pojawi się delegacja oficjalnych gości z prezydentem miasta Jarosławem Klimaszewskim na czele.

Po pokazie w Chmielowych Podcieniach (zob. TUTAJ rozpocznie się licytacja złotego serduszka WOŚP. Aby wziąć udział w licytacji, nie trzeba być obecnym w lokalu. - Jeszcze do godz. 15.00 przyjmujemy deklaracje od osób i firm, które będą chciały wziąć udział w licytacji drogą telefoniczną. Chętnych prosimy o zgłaszanie się na nasz numer sztabowy - 518 602 970 lub poprzez profil Facebook. Nie trzeba deklarować kwoty. Chodzi o przydzielenie opiekuna i linii telefonicznych dla osób zainteresowanych licytacją, a nie mogących wziąć udział w niej osobiście - tłumaczy Ryszard Mędrzak.

bak

Foto: Piotr Bieniecki, KGO