Choć pogodę mamy mało zimową, to młodzież szkolna z województwa śląskiego rozpoczęła dziś dwutygodniowe ferie zimowe. Jak co roku, atrakcje dla najmłodszych bielszczan przygotował BBOSiR. Do wyboru mają m.in. naukę jazdy na deskorolce czy kurs samoobrony dla dziewcząt.

„Zima w Mieście” to szereg atrakcji, w których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W dniach 13-24 stycznia będzie się można nauczyć pływania na basenie na os. Karpackim. Na lodowisku przy Słowackiego można przez całe ferie doskonalić umiejętność jazdy na łyżwach. W hali przy Bratków w dniach 15 i 17 stycznia odbędą się turnieje piłki nożnej dla dzieci z roczników 2000-06, a w dniach 18-19 stycznia zaplanowano I Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym.

Od 13 do 24 stycznia BBOSiR zaprasza na lekcje jazdy na deskorolce w hali pod Dębowcem. W drugiej połowie ferii przy Karbowej zorganizowane zostaną warsztaty z samoobrony adresowane do kobiet i dziewcząt. Będą też zajęcia na strzelnicy (szczegółowy program „Zimy w Mieście” prezentujemy poniżej).

bak