Pozostały już tylko godziny do zakończenia głosowania w plebiscycie „Świeć się z Energą”, w którym internauci wybierają najpiękniej przystrojone świątecznie miasto w Polsce. Na finiszu Bielsko-Biała plasuje się na drugim miejscu. Wyprzedza nas tylko Bydgoszcz.

Doroczny plebiscyt „Świeć się z Energą” składa się z dwóch etapów. W pierwszym internauci głosują na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w miastach zgłoszonych do rywalizacji w każdym województwie. Do finałowej rozgrywki awansują zwycięzcy w poszczególnych regionach, którzy za sam awans otrzymają sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł. W finałowej rozgrywce gra toczy się o kolejne nagrody warte 40 tys. zł. Sprzęt przyznawany jest na cele charytatywne.

Jak informują bielscy urzędnicy na profilu Facebook, aktualnie Bielsko-Biała zajmuje drugie miejsce w plebiscycie. - Znakomity wynik naszego miasta w plebiscycie „Świeć się”. Na ten moment Bielsko-Biała jest na drugim miejscu za Bydgoszczą. Walczmy. Klikajmy - zachęcają do walki. Głosowanie potrwa do 15 stycznia. Głos na nasze miasto można oddać TUTAJ.

bak