Ósmy marca już tuż-tuż. Jeżeli zależy Ci na niebanalnym prezencie, którym oczarujesz swoją wybrankę, warto abyś pomyślał o podarunku z nieco większym niż kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeżeli brakuje Ci inspiracji, nie martw się! Oddaj się lekturze i przygotuj coś do notowania. Z nami na pewno trafisz w dziesiątkę!

  1. Oryginalny prezent, czyli jaki?
  2. Gdzie szukać inspiracji?
  3. TOP propozycji na Dzień Kobiet

Oryginalny prezent, czyli jaki?

Niebanalny prezent na Dzień Kobiet z pewnością nie będzie ograniczał się do bukietu kwiatów i czekoladek. Choć jeżeli dana pani je ubóstwia, nie powinno ich zabraknąć. W końcu chodzi o to, aby sprawić radość drugiej osobie. Jak sama nazwa wskazuje, oryginalny podarunek, to coś nietuzinkowego, o czym nie pomyślą inne osoby.

Może to być prezent rzeczowy lub wyjątkowy wyjazd czy atrakcja taka, jak np. wizyta w SPA, masaż czy nawet skok ze spadochronem albo lot szybowcem. Wszystko zależy od upodobań kobiety i zasobności portfela obdarowującego ją mężczyzny. Przede wszystkim pamiętaj o tym, co lubi twoja wybranka. Jeżeli chcesz ją zaskoczyć, ale wiesz, że cierpi na lęk wysokości, najprawdopodobniej uzna skok na bungee za nietrafiony prezent. 

Gdzie szukać inspiracji?

Zanim przejdziesz do poszukiwań, zastanów się nad tym, o czym marzy kobieta, którą chciałbyś obdarować. Obserwuj ją i wsłuchuj się w to, o czym mówi. Nie ma nic lepszego niż otrzymać w prezencie coś, o czym od dawna się opowiadało. Jeżeli jednak brak ci pomysłów, nie przejmuj się. Poszukiwania wyjątkowego planu rozpocznij od rozmowy z rodziną i znajomymi. Jeśli i oni nie mogą cię wspomóc, skorzystaj z dobrodziejstw internetu.

W sieci czeka na ciebie wiele portali, blogów i vlogów poświęconych tematom związanym z prezentami i organizacją atrakcji. Pomocne okażą się także dedykowane grupy na portalach społecznościowych. Możesz tam porozumieć się z innymi internautami i zapytać o ich doświadczenia związane np. ze skokiem na bungee, lotem motoparalotnią czy balonem.

Pamiętaj, że wyjątkowy pomysł na prezent na Dzień Kobiet wymaga odpowiedniego przygotowania. Dlatego właśnie warto posiłkować się dostępnymi w sieci informacjami i sprawdzać dostępne recenzje atrakcji i ośrodków je oferujących. 

TOP propozycji na Dzień Kobiet

Co oznacza dobry prezent na Dzień Kobiet? Jak już wspomnieliśmy, wszystko jest kwestią gustu. W sieci znajdziemy listę topowych prezentów i atrakcji wybieranych na ten wyjątkowy dzień. Panie gustują nie tylko w podarunkach rzeczowych, takich jak uwielbiane kwiaty (np. tulipany i goździki) słodycze czy biżuteria. Doceniają także vouchery na zabiegi w SPA, różnego rodzaju masaże (np. masaż czekoladowy, masaż lomi lomi czy masaż twarzy) czy manicure. 

Jeżeli natomiast chodzi o bardziej ekstrawaganckie prezenty, w TOP prezentów na Dzień Kobiet znalazły się m.in.

  • lot widokowy samolotem, w tym także lot motolotnią, helikopterem, szybowcem oraz profesjonalnym symulatorem lotniczym - gratka dla miłośniczek awiacji
  • atrakcja flyboard - coraz popularniejsze w ostatnim czasie urządzenie pozwalające na wykonywanie akrobacji w wodzie i powietrzu
  • jazda quadem - coś dla miłośniczek motoryzacji
  • voucher do studia tatuażu - wyjątkowy prezent dla kobiet, które z niecierpliwością czekają na swój pierwszy lub kolejny tatuaż
  • kurs kulinarny - dla pań, które pragną rozwijać swoje pasje związane z gotowaniem i pieczeniem 
  • profesjonalna sesja zdjęciowa - dla tych kobiet, które marzą by poczuć się jak zawodowa modelka
  • weekendowy kurs fotografii - dla pań, które chciałyby zgłębić tajniki profesjonalnego wykonywania zdjęć

Artykuł sponsorowany