Wszyscy kandydaci do tytułu Mister Beskidów 2020 wystąpili dla pań z okazji Dnia Kobiet! Panowie pokazali układ taneczny do muzyki z filmu Gorączka sobotniej nocy, tańczyli zumbę, ale uczestniczki zabawy najwięcej obiecywały sobie po indywidualnych prezentacjach. W przerwach między występami panów urodą popisywały się modelki agencji Grabowska Models i uczestniczki konkursu Miss Beskidów.

Od minionego czwartku w hotelu Diament & Spa w Ustroniu przebywają na zgrupowaniu finaliści tegorocznej edycji konkursu Mister Beskidów, który odbywa się w ramach ogólnopolskiego konkursu Mister Polski. Pod kierunkiem choreografki Aleksandry Jurczak i instruktora zumby Sebastiana Kubika przygotowują program, który zaprezentowany zostanie na gali finałowej konkursów Miss Beskidów, Miss Beskidów Nastolatek oraz Mister Beskidów, która odbędzie się 23 maja na scenie BCK.

Część prezentacji konkursowych panowie pokazali podczas wczorajszej zabawy z okazji Dnia Kobiet w hotelu Diament. Duże wrażenie zrobił układ taneczny do muzyki z filmu Gorączka sobotniej nocy oraz pokaz zumby, ale uczestniczki imprezy najwięcej obiecywały sobie po indywidualnych prezentacjach. W przerwach między występami panów urodą popisywały się modelki agencji Grabowska Models i uczestniczki konkursu Miss Beskidów w kolekcjach odzieży. Galę poprowadziła Sara Karcz-Kanik.

Wszystkich kandydatów do tytułu Mister Beskidów 2020 przedstawiamy w artykule Mister Beskidów 2020. Przedstawiamy najprzystojniejszych! PLEBISCYT, gdzie trwa plebiscyt na Mistera portalu bielsko.biala.pl. Zachęcamy do głosowania! Portal bielsko.biala.pl jest patronem medialnym konkursu Mister Beskidów.

bb

Foto: Tomasz Widlarz. Na zdjęciach: finaliści podczas prób oraz na zabawie z okazji Dnia Kobiet. Na zgrupowaniu w Ustroniu przyznano tytuły komplementarne. Misterem Hotelu Diament oraz Misterem Swim został Jakub Hazuka, a tytuł Mister Friendly otrzymał Sebastian Kubik.