W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, AQUA S.A. w trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, jak i pracowników informuje, że do odwołania zamyka salę obsługi klienta oraz wstrzymuje wykonywanie badań laboratoryjnych dla klientów zewnętrznych.

W okresie tym nie będzie również możliwości załatwienia spraw, które wymagałyby osobistej wizyty w spółce. Do Państwa dyspozycji pozostajemy pod numerami telefonów dostępnymi w zakładce KONTAKT na www.aqua.com.pl oraz za pośrednictwem adresów mailowych: aqua@aqua.com.pl lub dziennikpodawczy@aqua.com.pl.

Informujemy, że wnioski o wydanie warunków technicznych podłączenia oraz uzgodnienie planów zagospodarowania terenu o formacie nie większym od A3 można składać drogą elektroniczną na w/w adresy mailowe. Zachęcamy do korzystania z elektronicznej platformy eBOK oraz dokonywania płatności za nasze usługi za pośrednictwem bankowości elektronicznej, przelewów pocztowych lub innych komercyjnych punktów umożliwiających dokonanie płatności.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Artykuł sponsorowany