Wszystko zaczęło się pod koniec ub. tygodnia, gdy w ramach akcji hot16challenge wyzwanie prezydentowi Bielska-Białej rzucił bielski raper Sonar. Jarosław Klimaszewski zapowiedział, że nagra swoje szesnaście wersów rapu i słowa dotrzymał. Dziś miała miejsca premiera klipu.

Materiał ukazał się w samo południe w mediach społecznościowych prezydenta Bielska-Białej. W rapie Jarosława Klimaszewskiego nie mogło zabraknąć nawiązania do naszego miasta, siły jego mieszkańców oraz ostrego cienia mgły, który pojawił się w materiale zrealizowanym przez prezydenta RP Andrzeja Dudę.

„Hot16challenge” druga edycja, to wyzwanie polegające na nagraniu szesnastu wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w ciągu 72 godzin. Wraz z akcją ruszyła zbiórka funduszy na pomoc pracownikom służby zdrowia w walce z koronawirusem (o tym, jak prezydent Klimaszewski przyjął wyzwanie bielskiego rapera informowaliśmy w artykule Prezydent Bielska-Białej wystąpi w popularnej akcji Hot16Challenge).

bak