Czwarta edycja „BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy” na Stadionie PGE Narodowym nie mogła odbyć się w kwietniu z powodu pandemii koronawirusa oraz rządowych zakazów. W tej sytuacji zapadła decyzja o zorganizowaniu zupełnie nowego wydarzenia - „B2B BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy” w Bielsku-Białej.

B2B BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy odbędzie się w dniach 24-25 września i będzie spotkaniem branżowym dla dystrybutorów i sklepów rowerowych, ale 26 września otworzy swoje podwoje dla szerokiego grona fanów. Impreza będzie miała charakter testu rowerów każdej kategorii, przeprowadzonego w naturalnych warunkach okolic i tras Szyndzielni.

Pawilony wystawiennicze, szkolenia oraz spotkania ze sportowcami i specjalistami będą zlokalizowane tuż obok hotelu Dębowiec, miejscu znanym chociażby z mety Tour de Pologne. Organizatorzy mają nadzieję, że B2B BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy przyjmie się w Beskidach i będzie okazją do testowania nowej oferty producentów w niespotykanych dotąd warunkach oraz wyjątkowych okolicznościach przyrody.

Czwarta edycja „BIKE EXPO - Narodowy Test Rowerowy” odbędzie się w pierwszym, możliwym terminie, czyli w marcu lub najpóźniej kwietniu 2021 na PGE Narodowym. Umowy z ponad osiemdziesięcioma wystawcami zachowują ważność na rok 2021, a dodatkowo otrzymają oni indywidualne oferty na edycję B2B i B2C w Bielsku Białej.

Odwiedzający, którzy zakupili bilety na tegoroczną edycję będą mieli możliwość udziału w obu imprezach bez żadnej dopłaty lub otrzymają zwrot wpłat.

bb