W barze Kociołek przy ul. 11 Listopada w Bielsku-Białej została okradziona jedna z klientek, której niezidentyfikowany jak dotąd sprawca wyjął z torebki portfel wraz z kartą bankomatową. Moment kradzieży zarejestrowała kamera monitoringu. Policja publikuje wizerunek kobiety podejrzewanej o kradzież, licząc na pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież portfela. Do kradzieży doszło 7 marca br. ok. godz. 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy ul. 11 Listopada 10. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu.

Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek i wyjęła z jej torebki portfel wraz z kartą bankomatową. Monitoring zarejestrował także drugą kobietę, razem z którą podejrzewana o kradzież portfela weszła i wyszła z lokalu. Z okoliczności sprawy wynika, że kobiety te znają się. Policja publikuje wizerunek poszukiwanej osoby, licząc na pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Rysopis sprawczyni: kobieta w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, włosy jasne, długie. Ubrana była w kurtkę z szalem na szyi.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni należy kierować do:
* Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
* Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 tel. 47 857 12 55, alarmowy 112.
 
bb

Foto: Policja