Bielszczanki Ela, Hanna i Klaudia zostały twarzami najnowszej kampanii Galerii Sfera w Bielsku-Białej. Wizerunki klientów możemy oglądać na wielkim billboardzie umieszczonym na ścianie kamienicy u zbiegu ul. 3 Maja i Piastowskiej. W ten sposób centrum handlowe chce podziękować za emocjonalne wsparcie i współpracę przy działaniach organizowanych w ostatnich tygodniach.

Kampania realizowana jest w ramach akcji #bielskorazem, którą Galeria Sfera rozpoczęła na swoim profilu na Facebooku, pytając mieszkańców, za czym tęsknią. - Tęsknimy za wszystkimi atrakcjami dla dzieci, jakie oferuje Galeria Sfera - mówi Ela, jedna z bohaterek kampanii. Natomiast Hannie najbardziej brakuje życia tętniącego w galerii Sfera, a Klaudii, która ma dwoje dzieci, spotkań przy kawie oraz Figloparku.

Ważnym elementem działań Galerii Sfera w ostatnich miesiącach był dialog z klientami na Facebooku. Tak powstała inicjatywa #bielskorazem, w której mieszkańcy miasta dzielili się swoimi emocjami - wspierali się wzajemnie, przesyłali zdjęcia, jak spędzają wolny czas, pisali, czego brakuje im najbardziej oraz co zrobią, kiedy centrum zostanie otwarte ponownie.

Moment pełnego otwarcia Galeria Sfera postanowiła również przeżywać z klientami, zapraszając ich do udziału w niecodziennej kampanii, w której umieściła ich zdjęcia oraz wypowiedzi na swoich nośnikach.

bb

Foto: Galeria Sfera