Kino samochodowe w Bielsku-Białej? Tak! Zapraszamy już 31 lipca i 1 sierpnia na górny parking Centrum Handlowego Sarni Stok! Znamy już tytuły filmów, które obejrzymy w oba wieczory. Odbiór ścieżki dźwiękowej będzie możliwy także za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość.

Miłośnicy „kina pod chmurką” mogą spodziewać się wielu emocji w piątkowy i sobotni wieczór. Decyzją fanów CH Sarno Stok, w piątek obejrzymy „Daddy cool”, a w sobotę „Tajne przez poufne”. Seanse kinowe rozpoczną się o 21:00, a miejsca na parkingu będzie można rezerwować już od 18:00.

Warto pojawiać się nieco wcześniej, aby zarezerwować najlepsze miejsca parkingowe do oglądania seansu w samochodzie (liczba miejsc jest ograniczona) Wcześniejszy przyjazd można połączyć z zakupami. W CH Sarni Stok wciąż trwają „Letnie Okazje” z wyjątkowymi ofertami, zniżkami i rabatami. Do tego dla klientów będzie przygotowana strefa z leżakami, gdzie każdy będzie mógł przyjemnie poczekać na seans.

Wygodnie siedząc w aucie, każdego dnia w kinie obejrzymy jeden film, a z myślą o przyjaznym odbiorze dźwięku organizatorzy zapewniają nie tylko tradycyjne nagłośnienie, ale także specjalny system pozwalający na usłyszenie produkcji za pomocą radia samochodowego ustawionego na odpowiednią częstotliwość (informacje o częstotliwości przed seansem). Podczas seansów kinowych czynne będą punkty gastronomiczne w CH Sarni Stok.

Wstęp do kina jest biletowany. Biletem na teren wydarzenia jest paragon za zakupy wykonane w dniach 27 lipca-1 sierpnia na terenie CH Sarni Stok za minimum 50zł/samochód osobowy. Jeżeli ktoś chce wziąć udział w wydarzeniu zarówno 31 lipca, jak i 1 sierpnia, powinien mieć dwa różne paragony. Paragon okazujemy bezpośrednio przed wjazdem na teren kina. Liczba miejsc na parkingu jest ograniczona, a wysokość samochodów wjeżdżających na parking nie może przekroczyć 1,8 m (regulamin wydarzenia dostępny jest na stronie www.sarnistok.pl).

Artykuł sponsorowany