Już w sobotę, 19 września przy ul. Warszawskiej 183 w Bielsku-Białej nastąpi otwarcie nowego Centrum Handlowego Koniczynka. Otoczony zielenią obiekt dysponuje ponad 40 tys. m2 powierzchni biurowej i handlowej, parkingiem podziemnym na prawie 300 aut, punktem gastronomicznym, sklepem spożywczym i udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. W planach jest także siłownia. Głównym najemcą jest największy w regionie sklep z wyposażeniem wnętrz i meblami Merkury Market.

Od kilku miesięcy osoby wjeżdżające do miasta od strony Katowic mogły podziwiać, jak na zaniedbanym miejscu po zajeździe „Ondraszek” przy zbiegu ulic Warszawskiej i Bohaterów Monte Cassino powstają okazałe i nowoczesne budynki.

Dla 171 tys. bielszczan i 150 tys. mieszkańców regionu rozwój gospodarczy miasta jest szansą na zatrudnienie, a dla przedsiębiorców to znaczący rynek zbytu. Szczególnie po okresie spowolnienia wywołanego pandemią otwarcie nowego, tak dużego obiektu handlowo-usługowego może być znaczącym impulsem rozwoju tej części Bielsko-Białej.

Usytuowanie Galerii Koniczynka obok zjazdu z głównych arterii drogowych: drogi S-1 do Żywca, drogi S-52 do Cieszyna i DK1 do Katowic oraz niewielka odległość do granic ze Słowacją i Czechami sprawia, że to doskonałe miejsce na prowadzenie działalności handlowej i biznesowej. Dwie kondygnacje budynku zajmują nowoczesne modułowe biura, sale konferencyjne mogące pomieścić nawet 100 osób i pomieszczenia gospodarcze, wspierające tego typu aktywność. Szczegóły oferty dla firm można znaleźć na merkurybb.pl.

- Wszystkie drogi prowadzą do Bielska-Białej - przyznają przedstawiciele Merkury Market, bo tutaj na parterze znajdzie się trzeci w regionie sklep tej sieci, po Żywcu i Cieszynie.

Powstała w 1991 roku firma jest znana z bogatej oferty materiałów wykończeniowych i wyposażenia wnętrz, skrojonej „na każdą kieszeń”, dostępnej nie tylko w sklepach stacjonarnych tej marki na południu Polski, ale również od kliku lat w sklepie internetowym.

- Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak również do wykonawców oraz odbiorców hurtowych - podkreślają przedstawiciele galerii.

Wśród towarów, jakie proponuje nam Centrum Merkury Market możemy znaleźć m. in. najbogatszą ofertę płytek ceramicznych w regionie oraz kamień elewacyjny, armaturę i ceramikę sanitarną, solidną stolarkę budowlaną, wysokiej jakości panele ścienne i podłogowe, ekskluzywne meble, pościele i elementy dekoracji wnętrz, firany i zasłony, karnisze i rolety, designerskie kominki oraz systemy grzewcze, dywany, wykładziny i PCV, chemię budowlaną i narzędzia, systemy dociepleń i elementy konstrukcyjne, komfortowe materace, artykuły ogrodowe i bogatą roślinność, artykuły niezbędne do wykończenia każdej przestrzeni. Warto podkreślić, że wiele produktów pochodzi od polskich producentów.

Jak zwykle, z okazji otwarcia nowego sklepu, klienci mogą liczyć na wyjątkowe atrakcje cenowe. Tym razem dostępne w specjalnej gazetce promocyjnej. Zapraszamy serdecznie 19 września w godz. 8:00-20:00 do odwiedzenia Galerii Koniczynka i Centrum Wyposażenia Wnętrz Merkury Market. Prosimy o przestrzeganie zaleceń dotyczących noszenie maseczek i dezynfekcji rąk przed wejściem do sklepu.

Zapraszamy!

Artykuł sponsorowany