Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dla anty hip-hopowych ludzi

Teatr, muzyka, fotografia, malarstwo i nie tylko... Rozmowy o kulturze.

Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » piątek, 12 lip 2013, 00:56

Proszę o sprawdzenie tego teledysku, tekstu oraz podkładu. https://www.youtube.com/watch?v=_6HCOgT ... 1B9F192C30
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Lapa_Christi » piątek, 12 lip 2013, 11:59

Pod podanym adresem rzeczywiście znajduje się teledysk.

A i jeszcze jedno, wyjaśnij proszę co to są ci "anty hip-hopowi ludzie", jakiś nowy podział polityczny?

Jestem człowiekiem "wdupiemamhiphopowym", czy mieszczę się zatem w Twoim podziale??? I czy mogę zatem cokolwiek napisać o tej "TFUrczości"??? jeśli tak, to powiem tylko tyle: cytując wykonawcę (celowo nie używam słów muzyk, piosenkarz i wokalista): nie "SUCHAM" takich pogadanek na codzień, "WYŁANCZAM" się z takiego nurtu :)

Rozumiem, że chciałeś zwrócić naszą uwagę na mocno zawoalowany głębszy sens, drugie dno i prawdziwy przekaz tego teledysku...
http://kartonowakolej.pl
...bo inny, nie znaczy gorszy!!!
Avatar użytkownika
Lapa_Christi
użytkownik
 
Posty: 1206
Na forum od: 19 lip 2007, 11:51
Lokalizacja: B-B

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » piątek, 12 lip 2013, 13:17

Lapa_Christi napisał(a):
Rozumiem, że chciałeś zwrócić naszą uwagę na mocno zawoalowany głębszy sens, drugie dno i prawdziwy przekaz tego teledysku...


Nie, on chyba szuka współoburzonych estetyką "dzisiejszej"młodzieży...
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » piątek, 12 lip 2013, 15:15

"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Swiatogor » piątek, 12 lip 2013, 15:29

Anke napisał(a): Nie, on chyba szuka współoburzonych estetyką "dzisiejszej"młodzieży...


Chyba jednak nie, skoro w awatarku ma okładkę albumu :)
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » piątek, 12 lip 2013, 15:47

Rzeczywiście.... Zaczynam myśleć że PanO-ciepa jest eksperymentem socjologicznym..
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » piątek, 12 lip 2013, 21:51

Lapa_Christi napisał(a):Pod podanym adresem rzeczywiście znajduje się teledysk.

A i jeszcze jedno, wyjaśnij proszę co to są ci "anty hip-hopowi ludzie", jakiś nowy podział polityczny?

Jestem człowiekiem "wdupiemamhiphopowym", czy mieszczę się zatem w Twoim podziale??? I czy mogę zatem cokolwiek napisać o tej "TFUrczości"??? jeśli tak, to powiem tylko tyle: cytując wykonawcę (celowo nie używam słów muzyk, piosenkarz i wokalista): nie "SUCHAM" takich pogadanek na codzień, "WYŁANCZAM" się z takiego nurtu :)

Rozumiem, że chciałeś zwrócić naszą uwagę na mocno zawoalowany głębszy sens, drugie dno i prawdziwy przekaz tego teledysku...

Gościu przynajmniej jest na pewno mądrzejszy od Ciebie. Widzę, że tekstu, ani przesłania nie rozumiesz. Zresztą z wykształcenia prawnikiem na pewno nie jesteś. Widzę funclub muzyki typu radio planeta ma duże grono.
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez klinek » sobota, 13 lip 2013, 05:00

W tym temacie mogę ci bardzo dużo napisać ociepek,ale zastanawiam się czy warto na temat H-H z tobą dyskutować??
Tutaj na forum widzę jest straszna krucjata przeciwko tobie i tak się zastanawiam na ile chcesz poważnie podyskutować , bo zdaje mi się ,że bardziej chcesz być tutaj dla zasady" nie ważne co , ważne żeby o mnie pisali"
A wracając do wątku to: czy twoim zdaniem Łona jest najbardziej hhmm ... ambitnym , inteligentnym i dojrzałym muzycznie raperem??
Bo znam takich jego przekroju przynajmniej 10?? a kilku zdecydowanie lepszych. Choć to rzecz gustu oczywiście ...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » sobota, 13 lip 2013, 13:16

Lepszych nie znam. Eldo szanuję, ale nie przemawia do mnie. Jeżeli chodzi o ten temat to uwierz znam się.
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 13 lip 2013, 13:52

powaga ale ja po tytule tematu i po załączonym teledysku myślałem że masz zamiar wyśmiać ten styl lub wykonawce.

by było jasne ten styl i wykonawca, przesłanie itp ci się podoba i go promujesz czy wręcz odwrotnie?
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » sobota, 13 lip 2013, 14:29

SAMAEL66 napisał(a):powaga ale ja po tytule tematu i po załączonym teledysku myślałem że masz zamiar wyśmiać ten styl lub wykonawce.

by było jasne ten styl i wykonawca, przesłanie itp ci się podoba i go promujesz czy wręcz odwrotnie?


Źle mnie zrozumiałeś. Teksty tego wykonawcy bardzo mi się podobają: są ambitne, złożone i dojrzałe. Koncert gra z prawdziwymi instrumentalistami + producent na samplerze. Zakładając ten temat, chciałem zwrócić uwagę ludzi którzy są sceptycznie nastawieni do tego gatunku muzyki, na to, że rap to nie tylko przekleństwa, jp wypływające z ust łysych troglodytów. By było jasne: podoba mi się a promować tego Pana nie trzeba :D
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » sobota, 13 lip 2013, 15:16

PanO-ciepa napisał(a):Źle mnie zrozumiałeś. Teksty tego wykonawcy bardzo mi się podobają: są ambitne, złożone i dojrzałe.


Tekst o zabawce-gąsienicy jest ambitny? Tyś chyba dotąd diskopolo słuchał, to wtedy faktycznie przerzut na hh jest o poprzeczke wyżej. Podkładu i teledysku nie komentuję, dostałam ataku śmiechu przy samej treści i wyłączyłam.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez PanO-ciepa » sobota, 13 lip 2013, 17:25

Anke napisał(a):
PanO-ciepa napisał(a):Źle mnie zrozumiałeś. Teksty tego wykonawcy bardzo mi się podobają: są ambitne, złożone i dojrzałe.


Tekst o zabawce-gąsienicy jest ambitny? Tyś chyba dotąd diskopolo słuchał, to wtedy faktycznie przerzut na hh jest o poprzeczke wyżej. Podkładu i teledysku nie komentuję, dostałam ataku śmiechu przy samej treści i wyłączyłam.


Oj, jak Ty nic nie rozumiesz.Skoro dla ciebie jest tekst o gąsienicy, to nie mamy o czym dyskutować. Przesłuchaj sobie tekstów tych 3 piosenek. Jak dalej będziesz twierdziła, że jest to płytkie, to żadnych pytań do Ciebie nie będe miał.

http://www.youtube.com/watch?v=ayr0qXppofo
http://www.youtube.com/watch?v=T2iISWltdzc
http://www.youtube.com/watch?v=8s_LnU8mH-Q
"Nikt ci nie wmówi, że czarne jest czarne a białe jest białe, bo rozróżnianie barw jest jedną z zalet licznych, gdy świat, który widzisz jest monochromatyczny."
Avatar użytkownika
PanO-ciepa
użytkownik
 
Posty: 363
Na forum od: 5 cze 2013, 13:56
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » sobota, 13 lip 2013, 18:04

PanO-ciepa napisał(a):Jak dalej będziesz twierdziła, że jest to płytki


Nie mówię że płytkie, to zwyczajne truizmy. Koleś zaczyna odczuwać konflikt pokoleń i tetryczeje, ubolewając nad nowymi zabawkami, współczesną formą komunikacji, o tym, że kultura masowa jest powierzchowna i szpanuje, że czytał marqueza i guntera grassa. Okej niby ambitnie, ale co z tego skoro koleś sepleni i memla a estetyka gadania do podkładu muzycznego nie trafia w moje uszy, a forma tego przekazu jest na poziomie egzaltowanego licealisty? Dla mnie kiczowate, ale ja się na hh nie znam, kompletnie nie moja bajka, choć rozrzut stylistyczny mam spory. Myślę sobie, że tym co mnie najbardziej denerwuje w hiphopowej estetyce to to ciągłe narzekanie, albo na gówniane warunki bytowania, albo na otoczenie i w ogóle najlepiej na to całe zasrane życie i kulturę masową. Ja pierniczę, ileż można słuchać narzekaczy?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Del_Rey » sobota, 13 lip 2013, 18:25

TeDe jest przynajmniej wesoły. Pare ladnych lat temu kolega pozyczyl mi jego plyte i iprezy i wódka leją sie u mniego ostro :)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Następna strona

Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości