Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Dla anty hip-hopowych ludzi

Teatr, muzyka, fotografia, malarstwo i nie tylko... Rozmowy o kulturze.

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » sobota, 13 lip 2013, 18:40

Del_Rey napisał(a):TeDe jest przynajmniej wesoły. Pare ladnych lat temu kolega pozyczyl mi jego plyte i iprezy i wódka leją sie u mniego ostro :)


Ja mogę posłuchać jeszcze Kazika, ale Kazik akurat w każdą formę muzyczną jest w stanie wcielić się z dystansu. No ale Kazik to żaden hh choć zdarzało mu się coś tam melorecytować.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez klinek » niedziela, 14 lip 2013, 14:20

Anke- z całym szacunkiem dla Twojego gustu muzycznego, ale hip-hop to nie tylko narzekanie i marudzenie jak jest źle, a żeby nie być goło słownym to przylinkuję utwór wykonawcy przy którym Łona jest co najmniej włosem Łonowym;D
A tym samym upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu:), bo i Ty Anke będziesz miała okazję posłuchać naprawdę dobrego rapera.
Dodam jeszcze ,że gość sam napisał teksty, stworzył muzykę i sam sobie wydał płytę
Pozdrawiam hip-hopowych malkontentów
http://www.youtube.com/watch?v=epSgIutoTi0
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » niedziela, 14 lip 2013, 15:02

klinek napisał(a):Anke- z całym szacunkiem dla Twojego gustu muzycznego, ale hip-hop to nie tylko narzekanie i marudzenie jak jest źle, a żeby nie być goło słownym to przylinkuję utwór wykonawcy przy którym Łona jest co najmniej włosem Łonowym;D
A tym samym upiekę dwie pieczenie przy jednym ogniu:), bo i Ty Anke będziesz miała okazję posłuchać naprawdę dobrego rapera.
Dodam jeszcze ,że gość sam napisał teksty, stworzył muzykę i sam sobie wydał płytę
Pozdrawiam hip-hopowych malkontentów
http://www.youtube.com/watch?v=epSgIutoTi0


Do mojego gustu szacunku mieć nie musisz, bo nic o nim nie wiesz, a poza tym akurat ja mam analnie co ludzie myślą o mojej muzyce ;]
Zeusa znam, tzn. kojarzę, bo nie wysłuchałam żadnej płyty ale wpadło mi już w ucho. Generalnie ja nie przyswajam rapu, HH i reagge. Obawiam się że nic tego nie zmieni, zwyczajnie mi to nie leży, nie mówię że jest be, dodupne czy inne. Jasne, że generalizowanie jest złe, ale po prostu z tym z czym miałam styczność przez ostatnią dekadę i co trwale mnie odrzuciło mnie od tego, hm, no powiedzmy intelektualnie (bo estetycznie jak pisałam - nie moja bajka) no to właśnie bezustanne marudzenie albo fatalny w ekspresji szpan. nie jest natomiast tak, ze nie lubię zupełnie nie znając, w końcu na Kalibrze upłynęło sporo imprez mojej durnej młodości i są do tej pory ze dwa trzy kawałki których słucham z dużą przyjemnością.
Po prostu to co zlinkował PanO-ciepa rozpuczyło mnie po wykładzinie i jeszcze się nie otrząsnęłam ze śmiechu... I tak mam przy 90% hh który zdarzyło mi się słuchać. Oburzać się natomiast o gust u młodzieży nie zamierzam, mnie oburzyć nie jest w stanie żadna muzyka - a naprawdę myślałam że z taką intencją została tu Łona wrzucona... obosze ja rymuje
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez klinek » niedziela, 14 lip 2013, 16:58

Anke to może pochwal się swoim gustem muzycznym i już coś o nim będę(będziemy) wiedzieć??
A może ja wtedy będę mógł trochę krytyczniej coś na ten temat napisać, choć jestem BARDZO szeroko otwarty na muzykę...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » niedziela, 14 lip 2013, 17:39

klinek napisał(a):Anke to może pochwal się swoim gustem muzycznym i już coś o nim będę(będziemy) wiedzieć??
A może ja wtedy będę mógł trochę krytyczniej coś na ten temat napisać, choć jestem BARDZO szeroko otwarty na muzykę...


Ale po co? Koniecznie chcesz coś krytycznego napisać bo wyszło na to że jestem anty hiphopowa? Co mam zrobić? Napisać ci kogo najbardziej lubię słuchać? Odpowiem: zależy w jakim tygodniu. Ulubiony gatunek muzyczny? nie mam - słucham od muzyki poważnej przez szeroko pojętą elektronikę po progresywny metal - nie umiem słuchać w kółko jednej płyty i ograniczać się do jednego gatunku muzycznego. Najbardziej miarodajne byłyby moje scrobble z last fm, ale nie mam w zwyczaju na bielskim forum chwalić się swoimi profilami sieciowymi. Przykro mi, będziesz musiał iść spać dzisiaj nie zjechawszy mnie za muzyczne gusta.
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez klinek » niedziela, 14 lip 2013, 17:55

Chcąc, nie chcąc ładnie nam owe gusta obnażyłaś i dzięki Ci za to :D
I nie zjadę Cię ,bo nie mam za co, a i spać będę spokojnie...
"Życie niemal na pewno ma sens."
Avatar użytkownika
klinek
użytkownik
 
Posty: 273
Na forum od: 4 paź 2011, 11:08
Lokalizacja: Kiedyś ŁDZ dziś B-B

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Touch_it » poniedziałek, 22 lip 2013, 00:03

Anke napisał(a):
PanO-ciepa napisał(a):Jak dalej będziesz twierdziła, że jest to płytki


Nie mówię że płytkie, to zwyczajne truizmy. Koleś zaczyna odczuwać konflikt pokoleń i tetryczeje, ubolewając nad nowymi zabawkami, współczesną formą komunikacji, o tym, że kultura masowa jest powierzchowna i szpanuje, że czytał marqueza i guntera grassa. Okej niby ambitnie, ale co z tego skoro koleś sepleni i memla a estetyka gadania do podkładu muzycznego nie trafia w moje uszy, a forma tego przekazu jest na poziomie egzaltowanego licealisty? Dla mnie kiczowate, ale ja się na hh nie znam, kompletnie nie moja bajka, choć rozrzut stylistyczny mam spory. Myślę sobie, że tym co nie najbardziej denerwuje w hiphopowej estetyce to to ciągłe narzekanie, albo na gówniane warunki bytowania, albo na otoczenie i w ogóle najlepiej na to całe zasrane życie i kulturę masową. Ja pierniczę, ileż można słuchać narzekaczy?



Anke po pierwsze starasz się 'zgrywać' inteligentną poprzez elokwentne słowa, które notabene nie pasują do przekazu, który starasz się przedstawić może też wyjdę na "dzieciaka" jak wcześniej twierdziłaś o moim przedmówcy ociepie czy jak mu tam ale skoro jak sama stwierdziłaś nie znasz się na H-H to po co się wypowiadasz. W moim mniemaniu idziesz na ilość nie na jakość ale nie chcę Cię obrażać to po prostu takie jest moje spostrzeżenie czytając Twoje poprzednie posty. Abstrahując skoro używasz "mądrych" słów to powinnaś zrozumieć głupi przekaz a nie patrzeć na zabawkę, tylko na to że ten idiotyczny przedmiot uczy dzieci że niebo jest błękitne, że gdzieś tam padł najbardziej przekonywujący argument i że drugi Maj dał asumptm, który przerywa dyskusję, itp ale skoro się nie znasz to nie ma sensu tłumaczyć "bo to nic nie znaczy i o niczym nie świadczy"
Touch_it
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 21 lip 2013, 23:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » poniedziałek, 22 lip 2013, 06:40

Touch_it napisał(a):
Anke po pierwsze starasz się 'zgrywać' inteligentną poprzez elokwentne słowa, które notabene nie pasują do przekazu, który starasz się przedstawić może też wyjdę na "dzieciaka" jak wcześniej twierdziłaś o moim przedmówcy ociepie czy jak mu tam ale skoro jak sama stwierdziłaś nie znasz się na H-H to po co się wypowiadasz. W moim mniemaniu idziesz na ilość nie na jakość ale nie chcę Cię obrażać to po prostu takie jest moje spostrzeżenie czytając Twoje poprzednie posty. Abstrahując skoro używasz "mądrych" słów to powinnaś zrozumieć głupi przekaz a nie patrzeć na zabawkę, tylko na to że ten idiotyczny przedmiot uczy dzieci że niebo jest błękitne, że gdzieś tam padł najbardziej przekonywujący argument i że drugi Maj dał asumptm, który przerywa dyskusję, itp ale skoro się nie znasz to nie ma sensu tłumaczyć "bo to nic nie znaczy i o niczym nie świadczy"


Nie muszę się znać na hh żeby mi się podobał lub nie. To nie algebra, nie ma się tyu na czym znać. Owszem tekst o zabawce rozumiem, ale w sumie nie ważne co się pisze, tylko jak. łona pisze teksty, które do mnie nie przemawiają a podkład muzyczny mnie nie rusza. No, ale może załatw jakieś wykłady z hiphopu to się zapiszę.
A po drugie?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez GrzegorzD » poniedziałek, 22 lip 2013, 10:50

nie karmic trolla - klona ociepy
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Touch_it » poniedziałek, 22 lip 2013, 10:53

Anke napisał(a):

Nie muszę się znać na hh żeby mi się podobał lub nie. To nie algebra, nie ma się tyu na czym znać. Owszem tekst o zabawce rozumiem, ale w sumie nie ważne co się pisze, tylko jak. łona pisze teksty, które do mnie nie przemawiają a podkład muzyczny mnie nie rusza. No, ale może załatw jakieś wykłady z hiphopu to się zapiszę.
A po drugie?


A po drugie dyskusja z Tobą jest bez sensu, bo nie przyjmujesz żadnych argumentów i przeczysz sama sobie.
Touch_it
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 21 lip 2013, 23:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 22 lip 2013, 11:07

ja się zgadzam z Anke. Nie trzeba się na czymś znać by wiedzieć że się tego nie lubi i że komuś się to nie podoba.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » poniedziałek, 22 lip 2013, 11:52

Touch_it napisał(a):
Anke napisał(a):

Nie muszę się znać na hh żeby mi się podobał lub nie. To nie algebra, nie ma się tyu na czym znać. Owszem tekst o zabawce rozumiem, ale w sumie nie ważne co się pisze, tylko jak. łona pisze teksty, które do mnie nie przemawiają a podkład muzyczny mnie nie rusza. No, ale może załatw jakieś wykłady z hiphopu to się zapiszę.
A po drugie?


A po drugie dyskusja z Tobą jest bez sensu, bo nie przyjmujesz żadnych argumentów i przeczysz sama sobie.


Gdzie te argumenty? Gdzie sobie przeczę? Potrafisz wskazać czy tak tylko leczysz kompleksy?
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Touch_it » poniedziałek, 22 lip 2013, 16:04

Nie mierz mnie swoją miarą... zresztą tak jak mówiłam wcześniej ta rozmowa nie ma sensu i nie jest na temat.
Touch_it
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 21 lip 2013, 23:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Anke » poniedziałek, 22 lip 2013, 19:17

Touch_it napisał(a):Nie mierz mnie swoją miarą... zresztą tak jak mówiłam wcześniej ta rozmowa nie ma sensu i nie jest na temat.



To po co się udzielasz? Dla bezsensu? Albo po prostu nie umiesz wskazać tego co mi tu imputujesz i zasłaniasz się niemożnością dialogu? Ty naprawdę dostałeś komputer tydzień temu na komunię....
Anke
użytkownik
 
Posty: 1356
Na forum od: 9 lip 2010, 20:21

Re: Dla anty hip-hopowych ludzi

Postprzez Touch_it » wtorek, 23 lip 2013, 00:59

[quote="Anke"

To po co się udzielasz? Dla bezsensu? Albo po prostu nie umiesz wskazać tego co mi tu imputujesz i zasłaniasz się niemożnością dialogu? Ty naprawdę dostałeś komputer tydzień temu na komunię....[/quote]

Vi consiglio un po 'pi? di distanza alla realt?, i tak pewnie użyjesz translatora
Touch_it
nowicjusz
 
Posty: 8
Na forum od: 21 lip 2013, 23:44
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kultura

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości