Forum Bielsko.Biala.pl
http://www.bielsko.biala.pl/forum/

PROPANOISE 8 @ Młotkownia, Tychy - 12.10.2013
http://www.bielsko.biala.pl/forum/viewtopic.php?f=11&t=88053
Strona 1 z 1
Autor:  csr [ czwartek, 5 wrz 2013, 07:17 ]
Tytuł:  PROPANOISE 8 @ Młotkownia, Tychy - 12.10.2013

Z racji tego, że ostatnio dzięki temu ogłoszeniu pojawiły się z 3 osoby (lub więcej, te 3 udało mi się poznać) zamieszczam info o następnej dacie. Niestety klub Backstage już nie funkcjonuje, przez co zostaliśmy zmuszeni przenieść całe wydarzenie do Tychów. Jednak ma to swoje plusy - jest to najbardziej klimatyczny klub muzyczny na śląsku. Ma industrialny wystrój, posiada dobrą ochronę, monitoring i najważniejsze - sound system.
Przekopiuje z poprzedniego tematu :

Na wstępie zaznaczam, że nie jest to spam czy coś, tylko rzeczywiste wydarzenie. Linki użyte w info, nie służą do pozycjonowania, a jedynie poszerzenia informacji o wydarzeniu.
Dwa nie istniejące już kluby, wymienione w temacie mają nakłonić ewentualnych bywalców tamtych miejsc, do zapoznania się z tematem, ponieważ w Bielsku i okolicy nie ma już takich wydarzeń muzycznych, są same dyskoteki, gdzie serwowany jest komercyjny chłam.

Z góry bardzo proszę także o powstrzymaniu się przed hejtowaniem, zwłaszcza proszę o to tych ludzi, którzy nie mają bladego pojęcia w temacie.
Na forum nie raz już był temat poruszany, gdzie to wielu ludzi wspominało czasy Tlenu, Happy Planet/Techno Planet, dlatego też zdecydowałem się dać info także na to forum.

Obrazek

Bielski kolektyw Tornado Crew ma przyjemność zaprosić na ósmą już edycję imprezy PROPANOISE, która odbędzie się 12 października 2013 roku w tyskim klubie Młotkownia.

Jest to impreza mająca na celu promowanie szeroko pojętej muzyki elektronicznej, przede wszystkim z naciskiem na cięższe i mocniejsze klimaty muzyki technicznej.

Mamy na celu głównie promowanie młodych, ambitnych DJów, ale chcemy także zapraszać tych, którzy na scenie techno są juz od dawna (lecz nie grają zbyt często), oczywiście nie zapominając o cały czas czynnie grających artystach.


Skład:

WAZIN (Pozdrowienia z Kanty / Sosnowiec)
DUSHA & BARTECH (Absurd Squad / Kraków)
MAJKELSKI (SBUnion / Gliwice)
CRISP (Pure Sounds / Tychy)
ACIDPOINT (Altercase / Kraków)
TRISH D. (Tornado Crew / Katowice)
RASCAL (Tornado Crew / Bielsko-Biała)
DARIUSH CRUSHER (Tornado Crew / Bielsko-Biała)


Muzyka: Pumpin' / Acid / Industrial / Pounding / Hard TECHNO
Adres: Klub Młotkownia, ul. Browarowa 7, Tychy
Wejście: 12 zł

Facebook: https://www.facebook.com/events/181398415367408/WAZIN
Obrazek
Od 1999 za konsoletą, od 2000 roku związany był z nieistniejącym już klubem Kanty w Jaworznie, później z agencja KO.Bookings. W 2004 roku został menadżerem klubu Kanty, gdzie organizował imprezy z takimi DJami jak: Mauro Picotto, Massimo, Chris Liebing, Johannes Heil, Pounding Grooves, Chris Liberator, Toni Rios, Mario Ranieri, Marco Remus oraz wielu innych. Pracował na stałe najpierw z DJ Gogo, Siasia, Whisperem, Roachem i Vaderem, a następnie po utworzeniu swojej agencji z DJ Sickiem, Carla Roca oraz Mafia Mikiem. Od 2007 roku przestał grywać regularnie z powodu odwrócenia się nurtów muzycznych od jego ukochanego pounding techno. Poświęcił się pasji produkcji telewizyjnej i filmowej. Przez ten czas zaraził się grą na instrumentach perkusyjnych oraz harmonijkach ustnych łączonych z efektorami. Nie gra zawodowo - zajmuje się swoim biznesem, a muzykę i stawanie za dekami traktuje czysto hobbystycznie - bo przecież chodzi o dobrą zabawę odbiorców przekazu na parkiecie. Nigdy nie wiadomo co mu strzeli do głowy podczas seta, ale na pewno będzie to jakiś żywy instrument.DUSHA
Obrazek
Dusha to uzależniona od dobrych dźwięków dama z Pomorza. Uzależnienie to pojawiło się jednak na pewnym etapie jej życia, bo jako latorośl w pełni oddała się malarstwu, a jak słuchała muzyki to był to jakiś shit w stylu Sabriny czy Roxette. Później shit przeszedł gładko (na szczęście) w poważniejsze rytmy elektroniczne takie jak The Prodigy, Depech Mode, Nine Inch Nails (generalnie rzeczy, od których zapewne większość zaczynała). Podsumowując: im cięższe, tym lepiej kopało. Swoją fascynację muzyką techniczną zawdzięcza intensywnemu romansowi z imprezami Stay Up Forever, Twisted Records etc. w Londynie ? mocno, szybko, nielegalnie ? to wystarczyło by odpłynąć na wiele, wiele godzin w densie i bezsensie. Gdy wróciła do Polski, porzuciła na jakiś czas światek imprezowy ? robiła karierę w Warszawce. Na szczęście, dziwnym trafem poznała chłopaków z Absurd Squad?u, przeprowadziła się do Krakowa i zaczęła grać. Acid, hard i pumping techno to jej największa miłość, ale nie stroni również od lżejszych brzmień w stylu hard czy funky breakbeat. Zadebiutowała w 2007 roku na Absurdaliach (cykl imprez organizowanych w Krakowie) i od tego momentu cały swój wolny czas poświęca muzyce.

http://www.absurdsquad.pl/BARTECH
Obrazek
Za deckami od 10 lat. Właściciel i współtwórca klubu ABSURD w Krakowie. Odpowiedzialny za jedne z najciekawszych eventów d?n?b / techno w kraju, w ostatnich latach (min. Absurdalia, cykl Metalheadz Night, Black Sun Empire, Future Prophecies i wiele innych). Członek Absurd Squad, krakowskiej grupy promującej wszelakie niekomercyjne odmiany muzyki elektronicznej. Jego sety to mieszanka techno, breakbeatu, hard housu, nrg, w zależności od miejsca, czy eventu. Poza głównymi miastami w kraju Bartech miał okazję występować w Wielkiej Brytanii, Walii i Ukrainie.

http://www.absurdsquad.pl/MAJKELSKI
Obrazek
Młoda krew starej gwardii,
oficer śląskiego dywizjonu technicznego.
Klasyczny przekaz nut,
prosto z gliwickich hut.CRISP
ObrazekACIDPOINT
Obrazek
Organizator, DJ, założyciel kolektywu ALTERCASE. Kiedy w wieku 13 lat po raz pierwszy w jego ręce wpadła płyta z techno party zawierająca kwaśne dźwięki Acid techno, wiedział, że muzyka to jego pasja. Pierwsze kroki to próby grania na dyskotekach szkolnych czy sylwestrach, brak możliwości odwiodły jego dalsze myślenia o konsoli. Pasja jednak coraz silniej napierała i apogeum osiągnęła w 2008r. wtedy pojawia się pierwsza możliwość stworzenia klubowej imprezy, którą Seweryn w pełni wykorzystuje wprawiając w ruch machinę o nazwie ALTERCASE. Po kilku imprezach głód konsoli jednak się wzmaga i wtedy pojawiają się nowi towarzysze, dzięki którym AcidPoint realizuje kolejny szczebel muzycznej drogi. Klimaty jakie dostrzeżemy w setach to głównie breakbeat, neurofunk, drum n bass oraz acid techno.

http://altercase.prv.pl/TRISH D.
Obrazek
Pochodząca z Katowic Trish D. pozostaje w kontakcie z muzyką elektroniczną w różnej postaci od 2001 roku. Zabawę z dekami rozpoczęła w 2005 roku i od tamtej pory stale stara się szlifować swój warsztat. Mówi, że gra dla tych, którzy kochają hard tekno, a poprzez muzykę chce przekazywać ludziom takim jak ona energię i uniesienia.

http://tornadocrew.pl/
http://www.mixcloud.com/chilitrish/RASCAL
Obrazek
Rascal, na imię ma Paweł, urodził się w 1990 roku w Mysłowicach. Obecnie mieszka w Bielsku-Białej. Muzyką elektroniczną interesował się od najmłodszych lat. Początkowo bardzo mocno zaangażowany w świat muzyki hard trance, jednak z wiekiem zaczął odkrywać nowe dźwięki, zadomawiając się na dobre w klimatach industrial, acid i hard techno. Za DJ-ką pierwszy raz stanął mając 18 lat. Jednak samo granie czyichś utworów nie dawało mu pełnej satysfakcji, tak więc zaczął tworzyć własne kompozycje, wydane w Depakine Records, Stereophonic Recordings, Orion Records oraz Dirty Stuff Records.
Końcem 2010 roku wspólnie ze swoim przyjacielem Dariushem Crusherem założył kolektyw Tornado Crew, który z czasem zaczął organizować cykliczne imprezy PROPANOISE, cieszące się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem na scenie niekomercyjnego techno.
Od Marca roku 2011 jest współwłaścicielem labelu Furchtbar Recordings, wydającego muzykę Acid, Tribal, Banging, Funky i Hard Techno.

http://tornadocrew.pl/
http://www.mixcloud.com/rascal/
http://soundcloud.com/rascal-music
http://www.facebook.com/Rascal.MusicDARIUSH CRUSHER
Obrazek
Dariush Crusher to postać pochodząca z Bielska-Białej, zafascynowana technicznymi dźwiękami. Uwielbia ciężkie i mocne odmiany, takie jak: industrial, pounding czy hard techno i to głównie te dźwięki dominują w jego setach. Końcem 2010 roku, wspólnie ze swoim przyjacielem Rascalem założył kolektyw Tornado Crew, który z czasem zaczął organizować cykliczne imprezy pod nazwą PROPANOISE, cieszące się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem wśród wielbicieli niekomercyjnego techno.

http://tornadocrew.pl/
http://www.mixcloud.com/DariushCrusher/JUŻ DZIŚ SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1