Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » czwartek, 11 lut 2016, 17:10

Z jakiego sortu jest ten nasz Prokurator Generalny?
http://fakty.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2144572
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez anim.0 » piątek, 12 lut 2016, 16:27

500+

A PełO chciało nam dać jeszcze więcej i ich nie wybraliśmy:(
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » sobota, 13 lut 2016, 13:33

Tez mi się to nie podoba
"Bugaj skrytykował również relację na linii Beata Szydło - Jarosław Kaczyński. - Podczas głosowania w Sejmie Kaczyński chce porozmawiać z Szydło. I ona wybiega zza tych przegródek rządowych do niego. Przecież ona jest premierem, a w dodatku kobietą. No litości, jak to wygląda - mówi Bugaj. - To okropne, bo takie wydarzenia się sumują - ucina"
Całość w Onet.pl
A tu? można by powiedzieć palec do .... panowie.Pytanie tylko czy maja rację czy to tylko polityka bliższa spokojnym i cicho siedzącym w UE
Senator McCain przeciw dobrej zmianie. PiS nie znajdzie w USA liczących się sojuszników dla swej polityki. Izolacji w Unii będzie towarzyszyć izolacja od USA, bo dla Ameryki Polska pieniacka w UE będzie kłopotem.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez anim.0 » sobota, 13 lut 2016, 19:10

Pismo do Beaty Szydło od Amerykańskich senatorów

Martwią się chłopaki, zresztą Ameryka znana jest z szerzenia demokracji ;D
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » sobota, 13 lut 2016, 19:31

" zresztą Ameryka znana jest z szerzenia demokracji"
od napalmu poprzez inne wynalazki
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez anim.0 » poniedziałek, 15 lut 2016, 12:38

Z dzisiejszych moim zdaniem ciekawych newsów,

Prezydent Duda patronem na imprezie ONR dot. .żołnierzy wyklętych.Partia Razem apeluje o odłączenie się prezydenta ze względu na postać Romualda Rajsa pojawiającego się na plakacie marszu pamięci żołnierzy wyklętych. Bardzo ciekawy news moim zdaniem.

Premier Beata Szydło odpowiada na list senatorów z Ameryki. Jak argumentuje Pani. Szydło ich argumenty wynikają z "braku rzetelnej informacji o ostatnich wydarzeniach w Polsce" Osobiście podoba mi się szybka reakcja na ten temat i stanowcza odpowiedź. "Państwa troska o sprawy Polski jest ważna i cenna. Jednak zainteresowanie i dobra wola amerykańskich polityków nie może przekształcić się w pouczanie i narzucanie działań dotyczących wewnętrznych spraw mojej Ojczyzny" krótko i na temat.
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 15 lut 2016, 15:17

Znowu za a później przeciw
"Andrzej Duda objął patronatem marsz ONR po czym... skasował wpis i wszystkiego się wypiera"
http://natemat.pl/171483,andrzej-duda-o ... ie-wypiera
Gdzie ci doradcy PAD.
Może ktoś działa z jego otoczenia na jego szkodę?
Zastanawiam się czy wpisy pod art. nie mówią całej prawdy
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Grego » wtorek, 16 lut 2016, 13:02

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... ranci.html
W czasie konferencji prasowej po spotkaniu programowym partii SMER Robert Fico poinformował, że słowackie ministerstwo spraw zagranicznych otrzymało od Niemiec reprymendę. Premier nie krył oburzenia treścią pisma. Podkreślił, że Niemcom nie podoba się to, iż Grupa Wyszehradzka chce wspólnie z Bułgarią i Macedonią rozmawiać o ochronie granic zewnętrznych Unii Europejskiej.
No to mamy jasność dlaczego Kopacz próbowała rozbić V4.
Wcześniej niemiecki tygodnik "Der Spiegel" skrytykował państwa Grupy Wyszehradzkiej. Ocenił, że proponowane przez nie rozwiązania są niezgodne z planem realizowanym przez kanclerz Angelę Merkel.
Co racja to racja. Plan zalania Europy arabska dziczą nie da się pogodzić na poczynaniami Wyszehradu. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » wtorek, 16 lut 2016, 16:57

MSZ Waszczykowski znowu pisze i apeluje do USA.
Czy on chce wywołać wojnę z Rosją? To ciągłe szczekanie, podsryw.... Rosji i chęć zrobienia w Polsce największego poligonu amerykańskiego w Europie musi źle się dla nas skończy. Dla każdego nawet laika jest jasne, że w przypadku jakiegoś konfliktu zbrojnego pierwsze uderzenie Rosji zostanie skierowane tam gdzie będą największe bazy amerykańskie.Po takim uderzeniu za 2-3 dni nie będzie Polski, nas, Waszczykowskiego i jego bzdurnych wizji.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez anim.0 » piątek, 19 lut 2016, 12:55

Oh well...

Pewnie wszyscy już o tym wiedzą, bo chyba praktycznie nie ma miejsca gdzie o tym się nie mówi. Ciekawy jestem co sądzicie wy o tym wszystkim.

Obrazek

Jedyne co dla mnie jest dziwne w tej całej sytuacji to fakt, że Ziemiec podaje w wiadomościach informację która jest nie sprawdzona. Badań grafologa nie było póki co. Dodatkowo prezydent wypowiada się "Naukowcy od dawna prowadzili nad tym badania. Przecież ukazała się książka pana dr. Cenckiewicza i pana dr. Gontarczyka na ten temat i już przecież chyba wtedy dla wszystkich, którzy czytali tę książkę, opartą na bardzo twardych dowodach, jasne było, jakie są fakty i jaka jest prawda" - interia.pl

Słabo szczerze. Pomijam fakt czy to jest prawda czy też nie, moim zdaniem efekt zamierzony który wypalił w stu procentach. Nie ważne co okaże się, smród i tak pozostanie. Zagramanica również już o nim wspomina - moim zdaniem kolejny minus wypuszczenia tego tak szybko. Click
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Piotrek » sobota, 20 lut 2016, 14:17

Prezes nienawidzi Wałęsy, a to co Wałęsa sądzi o braciach K. nie jest komplementem, więc nie będę powtarzał. Potrafi powiedzieć to co u członka sekty nawet tylko pomyślane powoduje sraczkę i drgawki. Czyżby więc przyszedł w końcu czas na zemstę?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » niedziela, 21 lut 2016, 11:18

Obrońcy i przeciwnicy polskiego zadłużenia. Czas znowu zacząć odprawiać "modły" na forum w wy milczycie.

Zgodnie z komunikatem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów, na aukcji polskiego długu rząd sprzedał obligacje Skarbu Państwa za łączną kwotę 6 miliardów złotych. Była to już czwarta aukcja polskiego długu licząc od początku tego roku. Niestety, pokusa na dalsze zadłużenie będzie wysoka, bowiem - wbrew międzynarodowej nagonce na nasz kraj, jaka w ostatnich tygodniach miała miejsce - ilość podmiotów, które chciały zostać wierzycielami Polski była wczoraj całkiem spora.

Czyli zadłużenie dalej wzrasta a Peło już nie rządzi.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez anim.0 » czwartek, 25 lut 2016, 11:41

Z "nowinek" to czytam o wielkim oburzeniu jako, że ABW podsłuchiwało dziennikarzy, specjalnie mnie to nie dziwi. No ale wypłynęło więc...

Ale znalazłem coś takiego i to jest już ciekawy temat
Click

Ale my się tych wiatraków boimy to trochę tak jak z klaunami tylko tych mamy więcej ! :D
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Pyramide » czwartek, 25 lut 2016, 14:52

... i po ew bazach w Polsce?
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/art ... anscy.html
Wg mnie trzeba być ostatnim idiotą żeby lokować jakieś siły na pokaz i do odstraszania bo tak zaplanowała sobie Polska. Kraj nieprzewidywalny,zajmujący się innymi a nie sobą,pouczających wkoło sąsiadów i sojuszników.
"módlmy" się by doszło tylko do szczytu NATO żeby wyjść z twarzą.
Może czas wyciągnąć wnioski że nikt nas nie obroni jak sami o to nie zadbamy.
Turcy dostali już sygnał że w przypadku konfliktu z Rosją NATO nie musi ich bronić z "urzędu"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Co nowego w polityce. Dla ożywienia kącika politycznego

Postprzez Swiatogor » czwartek, 25 lut 2016, 15:29

anim.0 napisał(a):Ale my się tych wiatraków boimy to trochę tak jak z klaunami tylko tych mamy więcej ! :D


No nie wiem.... Ja się trochę koło tych wiatraków kręciłem ;). I na Lubelszczyźnie, i na Suwalszczyźnie, i w Wielkopolsce... Nie chciałbym mieć tego koło domu.
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości