Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Naczelnik

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » sobota, 11 lut 2017, 12:41

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » sobota, 11 lut 2017, 17:38

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » wtorek, 21 lut 2017, 18:19

Zaczyna sie podgrzewac...Kto mieczem wojuje, od miecza gine.

http://natemat.pl/171793,walesa-to-tylk ... czynskiego
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » środa, 22 lut 2017, 17:40

Zdarza sie, nie kazdy moze byc geniuszem. Z tego wynika, zeby byc naczelnikiem nie trzeba mozgu. Wystarczy kaczy spryt.

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/pol ... lj?ocid=sf
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez tren_d » czwartek, 23 lut 2017, 14:37

Premier Kaczyński to mąż stanu, wybitny i uczciwy polityk. Powtórzę żeby wam się utrwaliło. Premier Kaczyński to mąż stanu, wybitny i uczciwy polityk.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Naczelnik

Postprzez tren_d » czwartek, 23 lut 2017, 14:38

Kryspin napisał(a):Wypada tu założyć osobny wątek na temat samego naczelnika. Naczelnik, jak każde resortowe dziecko, ma swoje zalety i wady. Zacznijmy od opinii Normana Davisa na temat hipotetyczny, ale nie pozbawiony swojej racji, bo jestem przekonany, że Jartek za Piłsudskiego prawdopodobnie by siedział.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... by-do.html


twoje knajackie i pogardliwe wypowiedzi są najdelikatniej mówiąc żenujące.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Re: Naczelnik

Postprzez Pyramide » czwartek, 23 lut 2017, 14:48

Premier Kaczyński to mąż stanu, wybitny i uczciwy polityk.

ale bez rodziny,dzieci,miru domowego,kobiety i innych uciech z tym związanych czyli ????
....... jak tren_d ?

Obrazek
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » czwartek, 23 lut 2017, 16:36

tren_d napisał(a):Premier Kaczyński to mąż stanu, wybitny i uczciwy polityk. Powtórzę żeby wam się utrwaliło. Premier Kaczyński to mąż stanu, wybitny i uczciwy polityk.


Ja bym powiedzial, ze maz stanu to za malo powiedziane. To pan, ludzki pan, ktory chce byc Naczelnikiem.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » czwartek, 23 lut 2017, 16:51

tren_d napisał(a):
twoje knajackie i pogardliwe wypowiedzi są najdelikatniej mówiąc żenujące.


"Pozdrawiam wieczne singielki chodzące do znanych klubów dla nowobogackich, szukające bogatych gachów którzy zapewnią im wygodne życie bo miłości to one nie szukają. A później często rozwód, płacz, alimenty i szukanie kolejnego gacha z którego będzie można "ciągnąć". Do zobaczenia w sobotę ..."

- Jestem bardzo ciekawy jak tam bylo w sobote, w klubie dla nowobogackich?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » piątek, 24 lut 2017, 19:39

Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 lut 2017, 07:28

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » niedziela, 26 lut 2017, 23:59

List do pana Kaczyńskiego.
Szanowny i drogi panie Jarku!
Dawno nie pisałem do Pana. To dlatego, że zajmowałem się doradzaniem Pana błyskotliwym ministrom w ich różnorakich problemach (nawet Pan nie wie, ile mi Pan zawdzięcza). Całym moim umysłem wspieram dobrą zmianę pomny na naszą długotrwałą znajomość (ach, gdzie te czasy, gdy bawiliśmy się: Pan w polowanie na mnie, a ja w bieg po polu minowym!). Ale ad rem. Panie Jarosławie kochany: larum grają! Te niecne pomioty zwane przez pomyłkę dziennikarzami dotarły do Pana interwencji poselskiej w obronie Marcina D. Zarzucają Panu, że wpłynął Pan na prokuratora, aby wypuścić tego krystalicznie uczciwego młodego przedsiębiorcę z pudła (jakby to jakaś hańba była pomóc niewinnemu w potrzebie!). I że Pan zakazał prowadzenia śledztwa w kierunku rzekomych pieniędzy przyjętych przez pana powabną bratanicę od podmiotów młodego przedsiębiorcy. Jak to przeczytałem, to w pierwszej chwili strach ścisnął mi gardło i zawołałem: no nie, z tego to nawet nasz kochany prezes tak łatwo się nie wywinie. Przecież to ewidentne przekroczenie uprawnień poselskich poczynione w interesie rodziny! I od razu wiedziałem, że muszę coś wymyślić. Nie można naszego pana Jarka zostawić samego. Jak pomyślałem, tak zrobiłem. I mam! Stara adwokacka zasada brzmi: do niczego się nie przyznawaj. Ale jak tu się tego wyprzeć jak ta swołocz z „Newsweeka” dotarła do dokumentu, w którym Pan naciska na prokuraturę w interesie rodziny jak wół? To nie takie trudne! Po prostu musi Pan powiedzieć, że nie wiedział pan, że Marcin D. to mąż pana bratanicy. I już! Genialne w swej prostocie, co? Pan jako poseł pochyla się nad każdym skrzywdzonym przez ucisk państwa młodym człowiekiem. I żadne koneksje rodzinne nie mają żadnego znaczenia. Sprawa młodego przedsiębiorcy wygląda od początku na zaplanowaną zemstę tysięcy inwalidów, którzy nie potrafili zadowolić się skromnym, ale godziwym wynagrodzeniem i zazdroszczą, że ten, który im pracę załatwił pobierał (rzekomo im należną, sic!) drobną opłatę manipulacyjną w wysokości 80%. Ot, typowa polska zawiść. A nadto, czy Pan zwracał uwagę na kolejnych mężów (czy prawie mężów) pana szanownej bratanicy? Pan to człowiek zajęty. Myślący o Polsce, o doli polskiego emeryta, górnika, chłopa, a romansidła Panu nie w głowie. I na dodatek, taka linia obrony dementuje te podłe oszczerstwa Biedronia. No bo jak Pan nawet na młodych chłopaków od bratanicy nie zwracał uwagi, to o czym ten padalec ze Słupska gada? Czyli łapiemy dwie sroki za jeden ogon i jednym sprytnym posunięciem załatwiamy dwa problemy.
Roman Giertych
PS I jak dobrze Panie Jarku, że skończyły się te straszne czasy prywaty, wykorzystywania funkcji do celów prywatnych i nacisków na wymiar sprawiedliwości. Uff, że to już za nami!
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » wtorek, 28 lut 2017, 16:57

Jak zagladac pod pierzyne to kazdemu.

http://jakubbierzynski.natemat.pl/20249 ... y-prywatna
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: Naczelnik

Postprzez Pyramide » środa, 1 mar 2017, 08:29

to mówi ksiądz /całość w NT.pl/

Stanisław Walczak /TT/
14 godzin temu

SKOŃCZYĆ ZE ZGORSZENIEM,

Człowiek, który w imieniu duchownych i świeckich narodowych katolików w Polsce, nieustannie czyni wysiłki, by zniszczyć Unię Europejską, staje sobie przed kamerami i łże w żywe oczy: "Tusk łamie wszelkie zasady Unii Europejskiej!"

Ten łgarz ma poparcie silnej grupy polskich biskupów i wielkiej rzesz polskich duchownych! To oni popierają kłamstwa na temat katastrofy smoleńskiej, to oni szczują Polaków przeciw wszystkiemu co obce i inne. A on, prezes, bezkarnie, rzuca oszczerstwa i kłamie! Jego konekcje z Radiam Maryja i TVTrwam dowodzą, że kłamstwo stało się oficjalnym orężem katolików narodowych w Polsce.

Niszczenie dobrego imienia Kościoła Katolickiego przez prezesa i jego popleczników musi mieć swój kres! Nie ma zgody na to, by ludzie uczciwi byli skazani na codzienne zgorszenie siane przez tą grupę duchownych i świeckich, którzy, delikatnie mówiąc, pogubili się.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: Naczelnik

Postprzez Kryspin » sobota, 4 mar 2017, 18:12

Ciekway jestem kiedy w Bielsku bedzie ul., albo jakis pomnik na czesc Naczelnika?

http://natemat.pl/202501,kult-jednostki ... minie-mapa
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości