Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KOD

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: KOD

Postprzez anim.0 » niedziela, 24 sty 2016, 08:52

Nebelwerfer napisał(a):czy masowa, nie podlegająca kontroli inwigilacja obywateli jest fajna? Tak czy nie?


A jakby podlegała kontroli to już by była ok? Odpowiedź jest prosta. Nie, nie jest fajna i nie powinna istnieć. Problem w tym, że to trochę jak walka z wiatrakami. Wcześniejsza władza tak robiła i ta tak będzie robić. To jest w naturze tych co mają władzę, że chcą wiedzieć wszystko od zawsze tak było i tak już pozostanie. Po drugie z tym powoli już naprawdę moim zdaniem nie da się walczyć. W każdym mieście masz kamery rejestrujące, siedząc w domu korzystając z komputera, twoja przeglądarka zapisuje dane co przeglądasz, twój system robi drugi raz dokładnie to samo. Dostawca internetu nawet ma taką możliwość. Telefony komórkowe, choćby urząd skarbowy ma prawo Cię podsłuchiwać. Do tego dochodzą tzw fejsbuki, gdzie ludzie sami wrzucają bez opamiętania wszystko o sobie, poglądy, zdjęcia, przestępstwa wszystko znajdziesz tam. Nawet był pomysł, jakiś czas temu czytałem o tym, żeby auta miały specjalne chipy, żeby w razie wypadku od razu wszystko było wiadomo gdzie auto jest. Cel zacny szkoda, że już ktoś będzie rejestrować każdą twoją podróż samochodem. Do tego dochodzą jeszcze inne państwa które również mają obsesję na punkcie wiedzy na temat wszystkich. Także jeszcze raz, inwigilacja nie jest fajna - ale czy z nią wygramy w dobie takiej technologi wątpię. Poszukuje państwa które tego obywatelom nie robi, chętnie się dokształcę w tym temacie.

Dorzucę tutaj https://www.youtube.com/watch?v=jx1tOZgK8BI i nie jest to troll link jak w innym temacie. Tam poprostu musiałem, tak słodko w prawie każdym temacie P. Pyramide podszczypuje użytkownika Grego :)
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 09:23

Tak,podlegająca kontroli jest ok. Wyobrażam to sobie tak, że istnieje możliwość uzyskania podsłuchu czy wglądu w czyjąś aktywność, jeśli toczy się śledztwo w sprawie i np. prokurator wyrazi zgodę. Sytuacja, w której władza może inwigilować każdego bez ograniczeń, to standard rodem z Korei Północnej.
Wiadomo, że od pierwszych dni służby wykorzystywałyby tę zabawkę jako młot na niewygodnych partii dziennikarzy, polityków opozycji, itd. Dodatkowo, nietrudno sobie wyobrazić, że pozyskiwane informacje mogłyby czasem wpływać np.na konkurencyjność przedsiębiorstw. Dlatego naruszanie prawa do prywatności powinno być kontrolowane,a osobom inwigilowanym bezzasadnie powinno przysługiwać pełne prawo do wglądu w dane i raporty oraz odszkodowanie.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 24 sty 2016, 09:26

anim.0 napisał(a): Tam poprostu musiałem, tak słodko w prawie każdym temacie P. Pyramide podszczypuje użytkownika Grego :)
Próbuje podszczypywać, próbuje. Ja jej postów nie widzę. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Grego » niedziela, 24 sty 2016, 09:31

Nebelwerfer napisał(a):Druga sprawa, że mogliby być fanami czegokolwiek albo niczego, a nijak by to nie wpływało na to, czy mają rację.

No właśnie na tym polega porównanie Ziemkiewicza. SSmani protestujący przeciw antysemityzmowi tez by się mogli na ten fakt powołać.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 24 sty 2016, 10:24

Próbuje podszczypywać, próbuje. Ja jej postów nie widzę. :mrgreen:

Nie podszczypuje ale czasem reaguje bo je widzi. :mrgreen:
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 14:22

Zagadka rozwiązana!
KODerzy to po prostu establisment w futrach.
http://wyborcza.pl/1,75478,19525969,szc ... l#BoxGWImg

W Bielsku rzeczywiście przepych odzienia aż rzucał się w oczy, kreacje weneckich dożów to przy tym worki pokutne:
Obrazek
Ostatnio edytowano niedziela, 24 sty 2016, 14:39 przez Nebelwerfer, łącznie edytowano 1 raz
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez Pyramide » niedziela, 24 sty 2016, 14:37

A tą gdzie zaszeregować ?
http://www.fakt.pl/Senator-PiS-u-w-futr ... 658,1.html
Na fotce widzę samą "geriatrię"
Ostatnio edytowano niedziela, 24 sty 2016, 14:48 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » niedziela, 24 sty 2016, 14:42

PiSowcom wolno, zresztą skóry dzikich zwierząt, jaskinie i maczugi tworzą z ich obyczajami i poglądami pewną zwartą całość.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez ZIZ » poniedziałek, 25 sty 2016, 13:15

Nebelwerfer napisał(a):Zagadka rozwiązana!
KODerzy to po prostu establisment w futrach.
http://wyborcza.pl/1,75478,19525969,szc ... l#BoxGWImg

W Bielsku rzeczywiście przepych odzienia aż rzucał się w oczy, kreacje weneckich dożów to przy tym worki pokutne:
Obrazek


Ale sobie strzeliłeś w kolano :mrgreen: - na zdjęciu widzę (obróceni plecami) co najmniej czterech ludzi z PiS-u i prawicy w tanich kurtkach! Znam te osoby od lat, stałem obok, nieco z lewej koło młodych z transparentem:
Good by left side!
Ja byłem w kurtce skórzanej, pewnie jako jedyny w naszym gronie.
Dziewczyna po prawej stronie na fotce trzyma w ręku nasze ksero wywiadu udzielonego przez Kijowskiego, w którym Wasz guru się kompletnie kompromituje. Dziewczyna i młody facet próbują to wręczyć starszemu panu z wąsikiem w długim, eleganckim płaszczu i gustownym kapeluszu, który opuszcza zgromadzenie.

Tu masz lepszy temat:
https://www.facebook.com/PolskaNiepodle ... 49/?type=3
Ciekawe, czy to jest "fejk" czy też napalał głupot! :mrgreen:
A tu reszta Waszych guru:
http://pressmix.eu/2016/01/06/komitet-o ... zkodowany/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » poniedziałek, 25 sty 2016, 16:37

ZIZ napisał(a):Ale sobie strzeliłeś w kolano :mrgreen: - na zdjęciu widzę (obróceni plecami) co najmniej czterech ludzi z PiS-u i prawicy w tanich kurtkach! Znam te osoby od lat, stałem obok, nieco z lewej koło młodych z transparentem:
Good by left side!

Cóż, nie byli podpisani ani oznaczeni. Nie znam PiSowców po plecach - przypuszczam, że akurat ten element ich jestestwa nie wyróżnia się na tle reszty populacji. Ja byłem przez chwilę na miejscu i w ogóle nie odnotowałem tego transparentu, którego nieskomplikowaną treść w języku obcym prawie udało Ci się zacytować bezbłędnie.

Co do odzieży: gwarantuję Ci, że ludzie na schodach też nie byli poodziewani jak gwiazdy opery. Jesteś w stanie przyznać, że ten tekst o futrach z norek i szynszyli to bzdura, czy będziesz bezkrytycznie tego bronił? Bo parę fotek z innych ujęć by się znalazło.

Ja byłem w kurtce skórzanej, pewnie jako jedyny w naszym gronie.

Wow! Ta informacja odmieniła moje życie! Dzięki, że się podzieliłeś!!!


Podniecanie się obrazkami z fejsa, niepodpartymi żadnymi źródłami, dość wymownie świadczy o odbiorcy. Swoją drogą, Rysiek trochę racji by miał. Skoro PiSowcy jadą unijnym urzędnikom, nazywają unijną flagę szmatą i ogólnie zachowują się, jakby byli w Play i mieli za darmo do wszystkich, to czemu Unia ma się z nimi pieścić?

Ciekawe, czy to jest "fejk" czy też napalał głupot! :mrgreen:

Na pewno. I w wieku 12 lat poszedł na współpracę z GRU. Za samochodzik sterowany i blok czekoladopodobny kapował Rosjanom na tatę, który tworzył dla Rosjan bomby. Tak było, no doubt.
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez Grego » poniedziałek, 25 sty 2016, 17:05

Nebelwerfer napisał(a):Zagadka rozwiązana!
KODerzy to po prostu establisment w futrach.


Nebelwerfer napisał(a): Jesteś w stanie przyznać, że ten tekst o futrach z norek i szynszyli to bzdura, czy będziesz bezkrytycznie tego bronił?
Ten gość nie przestaje mnie zadziwiać. :?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez ZIZ » wtorek, 26 sty 2016, 09:34

Schizuje :?: :wink: To następnym razem zostawię skromniutką skórkę w domciu, założę szynszyle i wmieszam się w ich "tłum" :lol:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: KOD

Postprzez Nebelwerfer » wtorek, 26 sty 2016, 17:35

Wysmakowane kreacje przeciwników "odrywania od koryta" można podziwiać tu: Pokaz mody na Chrobrego
Przepych aż bije po oczach. Ci ludzie wstydu nie mają.... :lol:
"Ludzie , tacy jak Nebelwerfer to woda na młyn dla wrogich Polsce sił..." - necia55
Avatar użytkownika
Nebelwerfer
użytkownik
 
Posty: 1234
Na forum od: 5 sty 2015, 11:29

Re: KOD

Postprzez anim.0 » wtorek, 26 sty 2016, 21:57

Niby nie Bielsko ale strasznie sympatycznie :D

Manifestacja KOD częstochowa

"Zjedz snikersa..."
...
Avatar użytkownika
anim.0
użytkownik
 
Posty: 194
Na forum od: 24 cze 2014, 13:24

Re: KOD

Postprzez ZIZ » środa, 27 sty 2016, 10:04

Nebelwerfer napisał(a):Wysmakowane kreacje przeciwników "odrywania od koryta" można podziwiać tu: Pokaz mody na Chrobrego

Przepych aż bije po oczach. Ci ludzie wstydu nie mają.... :lol:


Fotoreporter DZ poszedł na całość! 68 fotek, jestem taki fotogeniczny, że znalazłem się na sześciu :lol: a zwykle schodzę fotoreporterom z linii ognia. Ten był nadgorliwy ale klikał mi w plecy (np fotka nr 38)
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/ ... t,zid.html
Nie mają wstydu, oj nie mają :wink: tylko ja w skórze :lol:

>@anim.O/ Co oni w Częstochowie wąchają? Snickersy ??? Na zdjęciach jest w porywach czterdzieści parę osób a redaktor DZ widział dwieście!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości