Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KNP

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez lag » piątek, 9 wrz 2011, 15:01

Oczywiście, że reżimowy. Banda c***a trzyma się mocno, ale to nie potrwa długo.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » piątek, 9 wrz 2011, 15:33

A kto to napisał bo patrząc na język i skladnię jestem przekonany, że autorem jest któryś z niedouczonych wyborców KNP...

lag napisał(a):Żyjemy w niewolniczym reżimie i wybacz, ale ten temat nie jest zabawny.

masz rację, nie ma nic zabawnego w tym, że używasz słów których nie znasz znaczenia bo inaczej nie można wytłumaczyć łatwości z jaką przychodzi Ci określanie demokratycznej i wolnej Polski niewolniczym reżimem
idź się zapytaj dziadka albo babci co to jest reżim - może wtedy trochę zmądrzejesz...
Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 15:43 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » piątek, 9 wrz 2011, 15:45

sweeper napisał(a):A kto to napisał bo patrząc na język i skladnię jestem przekonany, że autorem jest któryś z niedouczonych wyborców KNP...

W imieniu KWW Nowego Ekranu napisał to Paweł Pietkun. Jest to zasadne, wklejam fragment uzasadnienia wyroku SN:


„Nie jest wiec konieczne wpisanie danych osobowych do wykazu na tyle czytelnie, aby bez znajomości danych wynikających z rejestru wyborców można jednoznacznie ustalić imię, nazwisko i adres osoby udzielającej poparcia. Sytuacja jest bowiem odmienna niż w przypadku odczytywania danych osobowych wyłącznie na podstawie tekstu ręcznie napisanego przez wyborcę. Nie chodzi o to, aby osoba odczytująca odręcznie wpisy w wykazie poznała wyłącznie na ich podstawie imię, nazwisko i adres wyborcy udzielającego poparcia, lecz oto, aby ta osoba mogła sprawdzić, czy nie ma istotnych sprzeczności między danymi wynikającymi z rejestru wyborców a danymi wskazanymi we wpisie do wykazu poparcia. Zasadniczym celem tego sprawdzenia danych jest bowiem ustalenie, czy ten, kto wpisał się do wykazu poparcia jest w rzeczywistości uprawnionym wyborcą, na którego wskazuje numer PESEL zamieszczony w rejestrze wyborców i w ten sposób ograniczenie możliwości popełnienia oszustw. Dla osiągnięcia tego celu zbędne jest wymaganie pełnej czytelności danych osobowych podanych przez wyborcę w wykazie poparcia, może ono natomiast ograniczyć konstytucyjne prawa wyborcze obywatela niemającego czytelnego pisma ręcznego. Dlatego Sąd Najwyższy uważa, że przy ocenie prawidłowości wpisania danych osobowych do wykazu poparcia należy stosować metodę przeciwną tej, która jest stosowana przez PKW”.

Na tej podstawie nawet (jak to określasz) "niedouczony" prawnik reprezentujący KNP podważy skutecznie decyzję PKW o niezarejestrowaniu listy w Warszawie.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sweeper » piątek, 9 wrz 2011, 16:48

nie wierzyłem, że można taki bełkot jednak stworzyć...
tutaj link do oryginału: http://pluszaczek.com/grafika/Nowy%20Ek ... W%2001.jpg
chyba bardzo się spieszyło Panu Piektunowi patrząc na owoce jego zdolności posługiwania się komputerem

problemem pozostaje tylko czas na odpowiedź, gdyby w/w pozwał PKW w trybie wyborczym (o ile można pozwać PKW w trybie wyborczym) to w poniedziałek wiedzieliby na czym stoją
jeżeli jednak obowiązuje ich KPA tak jak w przypadku każdej innej skargi to PKW ma miesiąc na ustosunkowanie się do niej, czyli w praktyce będzie już po zawodach nawet jeżeli zostanie uwzględniona
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sweeper » piątek, 9 wrz 2011, 19:49

mam jeszcze jedno pytanie do zwolenników KNP
czy Wy sprawdzacie chociaż informacje jakie pojawiają się na temat komitetu?

na kogo chcecie głosować skoro KNP nie ma w Bielsku-Białej okręgu wyborczego do Sejmu i do Senatu, a w okręgu nr 79 (powiat cieszyński i żywiecki) ma tylko jednego kandydata do Senatu?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ostatnio edytowano piątek, 9 wrz 2011, 19:50 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » piątek, 9 wrz 2011, 22:58

Na tego kandydata z powiatu cieszyńskiego i żywieckiego.
Obrazek

btw - może byś inaczej postrzegał ten świat gdyby nie ograniczenia jakie narzuciłeś sobie kościołem, no ale nie wnikam w to. Żyjemy w niewolniczym reżimie, chorym ustroju, gdzie jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » sobota, 10 wrz 2011, 07:22

Na kandydata do Senatu będziesz mógł zagłosować jeżeli jesteś zameldowany na terenie tych powiatów :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

lag napisał(a):jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.

wskaż Państwo w którym tak nie jest? Brak ograniczeń prawnych możesz zamienić na ograniczenia siłowe w postaci wojska lub rebeliantów w RPA.

i nie "fochaj" się tak :)
Wasz lider ideowy przewidział rozwiązanie dla osób nie mających pojęcia o polityce i wyborach. W nagrodę chciałby odebrać Tobie prawo wyborcze :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » sobota, 10 wrz 2011, 09:58

sweeper napisał(a):Na kandydata do Senatu będziesz mógł zagłosować jeżeli jesteś zameldowany na terenie tych powiatów

Wiec zaglosuje ;)
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez zuo » sobota, 10 wrz 2011, 10:50

lag napisał(a):Żyjemy w niewolniczym reżimie, chorym ustroju, gdzie jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.

Ja tam wole jednak życ tak jak zyje i miec wybór miedzy wyborcza, rzeczpospolita, uważam rze albo urbanowym "Nie". Iść do sklepu i widzieć towary a nie tylko chleb i ocet, lub komitet kolejkowy bo kawa przyszła. Nadal pamietam jak rodzice chodzili ze mna i chcieli mi kupic buty, kartke na buty mieli, pieniadze tez tylko towaru jakos nie było. W TV słyszało sie tylko o kolektywizacji, wielkim czynie i towarzyszach....

Wiesz co? Puknij sie główke...
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez lag » sobota, 10 wrz 2011, 11:08

Też się puknij w główkę. Przestań być taki ograniczony, jak nie głosuję na PO to pewnie głosuję na PIS, a jak mówię, że ten ustrój jest chory to pewnie jestem komunistą. Innych możliwości nie ma. :lol:
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez ZIZ » sobota, 10 wrz 2011, 12:37

sweeper napisał(a):mam jeszcze jedno pytanie do zwolenników KNP
czy Wy sprawdzacie chociaż informacje jakie pojawiają się na temat komitetu?

na kogo chcecie głosować skoro KNP nie ma w Bielsku-Białej okręgu wyborczego do Sejmu i do Senatu, a w okręgu nr 79 (powiat cieszyński i żywiecki) ma tylko jednego kandydata do Senatu?

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

http://www.bielsko.biala.pl/20370,aktualnosci


W Bielsku-Bialej OKW odmówila rejestracji, decyzje podtrzymala PKW, powodem przyczyny proceduralne. Moze nie nalezy rechotac do rozpuku jak TY (chyba, ze z samego siebie :P ) a zastanowic sie, czy znowu, tak jak w przypadku KWW NE, prawo wyborcze nie zostalo zlamane.
Poczekajmy czy wplyna skargi do SN i NSA i jaki bedzie wyrok i final dzialan OKW/PKW przy sprawdzaniu podpisow wg "wiszimisie" urzednikow.
A co do 1 kandydata do senatu to wybory sa w okregach jednomandatowych.
Ostatnio edytowano sobota, 10 wrz 2011, 12:39 przez ZIZ, łącznie edytowano 1 raz
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sweeper » sobota, 10 wrz 2011, 17:16

W mojej ocenie była próba złamania prawa wyborczego prze KNP, jednak nie udało się bo OKW czuwa ;-)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez ZIZ » sobota, 10 wrz 2011, 17:28

sweeper napisał(a):W mojej ocenie była próba złamania prawa wyborczego prze KNP, jednak nie udało się bo OKW czuwa ;-)

Moze jakies szczegoly?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez sweeper » sobota, 10 wrz 2011, 18:53

dostarczona lista była trefna?
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » sobota, 10 wrz 2011, 23:05

Nie była.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości