Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KNP

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez sweeper » środa, 21 wrz 2011, 19:31

Ta... Nowy ekran - niezależna TV blogerów... coś jak TV Trwam i RM
Czas pokaże kto ma rację w tym sporze.
Ostatnio edytowano środa, 21 wrz 2011, 19:31 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » czwartek, 22 wrz 2011, 08:01

Dyskutujecie z kimś kto wierzy w dogmaty. To tak jakby próbować nakłonić paczkę żelków do napisania wiersza.
Ostatnio edytowano czwartek, 22 wrz 2011, 08:01 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » środa, 5 paź 2011, 15:48

WSA odrzucił skargę KNP - powód?
WSA orzeka w sprawach prawa administracyjnego, a nie wyborczego :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez rev » poniedziałek, 10 paź 2011, 19:36

no i 1.1 chyba zarobili. Parafrazując tych od piłki, to grali jak nigdy, przegrali jak zawsze...
Może za 4 (3,2 lub 1) lat będzie lepiej.
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 11 paź 2011, 00:30

myśle ze PO nie wytrzyma 4 lat a jak na tak mały obszar w ktorym mozna bylo na KNP glosowac to 1.1 to dobry wynik.

Po prostu banda ich do wladzy ze strachu nie dopusci a po drugie naród chyba na to jest jeszcze za głupi.

Ale niech Palikot narobi zamieszania w sejmie i moze pokaze co sie tak na prawde wyprawia.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez lag » wtorek, 11 paź 2011, 08:24

Mam pewne obawy, że Palikot to też partia władzy i może siedzieć cicho jako koalicjant PO. Ale dajmy szansę. Może to nieuzasadnione przewrażliwienie ;)
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 11 paź 2011, 19:09

Ja sie u Palikota boje tylko jednego, tego ze to moze byc ukryty kolega Donka który odszedł z PO zrobil partie która dostała 10 % i teraz Donek przepchnie wszystko.

Ale to tylko moje obawy i oby sie nigdy nie sprawdziły.

A co do samego Palikota to wątpię żeby on siedział cicho ;)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » środa, 12 paź 2011, 00:22

lag napisał(a):Na tego kandydata z powiatu cieszyńskiego i żywieckiego.
http://theborg.me/wp-content/uploads/fuck-you.jpg

btw - może byś inaczej postrzegał ten świat gdyby nie ograniczenia jakie narzuciłeś sobie kościołem, no ale nie wnikam w to. Żyjemy w niewolniczym reżimie, chorym ustroju, gdzie jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.

Z czystej ciekawosci moglbys powiedziec, ktora partia uwolni cie z kajdanow opresji, totalitaryzmu i pozwoli ci zyc tak jak sobie to wyobrazasz?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 12 paź 2011, 01:04

Kryspin napisał(a):
lag napisał(a):Na tego kandydata z powiatu cieszyńskiego i żywieckiego.
http://theborg.me/wp-content/uploads/fuck-you.jpg

btw - może byś inaczej postrzegał ten świat gdyby nie ograniczenia jakie narzuciłeś sobie kościołem, no ale nie wnikam w to. Żyjemy w niewolniczym reżimie, chorym ustroju, gdzie jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.

Z czystej ciekawosci moglbys powiedziec, ktora partia uwolni cie z kajdanow opresji, totalitaryzmu i pozwoli ci zyc tak jak sobie to wyobrazasz?

KNP !!

A że nie wiesz co Pan Janusz mówi i czego chcesz to już twoja sprawa.

Chce moich pieniędzy w 100% które zarabiam pomniejszając je tylko o podatek na policję wojsko i najpotrzebniejsze organy.

Zusu też nie chcę bo dobrze obracając własnymi zarobkami będe miał więcej niż da mi ZUS bo jak wszyscy wiemy 20 lat pracujemy na ZUS a 20 na siebie a ja chce 40 pracować na siebie ... tak wiem obecnie mi nie wolno bo muszę utrzymac miliard darmozjadów.... a na koniec dostane 1200 brutto i "żyj" emerycie coś na nas "je..ł" i oby nie za długo ...



Za służbę zdrowia chcę płacić sam a nie z przymusu co miesiąc mimo iż przez 40 lat nie będę chory ( przez 40 lat zarobie nawet na najdroższe operacje a jak nie to moja sprawa i moja wina).

Nie chcę też Paliwa po 5.20 w którym jest połowa podatków i akcyzy którymi się łata wszystko w polsce poza dziurami w drogach ....

Za blunta w kieszeni mimo iż nie pale też nie chcę żeby kogoś wsadzali bo to ja potem płace przez rok czy dwa na jego utrzymanie a blunt miał wartość 30 zł, o tym że młody człowiek ma nasrane w papierach już nie mówię.


AAAA no i nie chce odpraw byłych darmozjadów po 30 tysięcy na głowę którzy się znowu do koryta nie dopchali ... ja na to muszę prawie rok pracować co oni dostają za nic .....



I ogólnie wali mnie katastrofa w smoleńsku i dług Grecji oraz ile cukru ma mieć jabłko żeby nie być nie zdatne do sprzedaży, bo tym się zajmuje EU .... i nasz głupi rząd ...

Jestem rozgoryczony i wkur...rzony całą tą sytuacjąi żaden PO-PiSior mi tego nie przetłumaczy że jest dobrze.




itd... itp ... już po wyborach nie chce mi się rozpisywać bo tylko mnie to wkur .... wkurza.

Macie Donka i na kolana do Warszawy !
Ostatnio edytowano środa, 12 paź 2011, 01:20 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » środa, 12 paź 2011, 01:48

10RONNIE10 napisał(a):KNP !!

A że nie wiesz co Pan Janusz mówi i czego chcesz to już twoja sprawa.

Wiem dobrze, nawet bardzo dobrze. Problem jest w tym, ze jego slowa to retoryka bez szkieletu merytorycznego.

Zusu też nie chcę bo dobrze obracając własnymi zarobkami będe miał więcej niż da mi ZUS bo jak wszyscy wiemy 20 lat pracujemy na ZUS a 20 na siebie a ja chce 40 pracować na siebie ... tak wiem obecnie mi nie wolno bo muszę utrzymac miliard darmozjadów.... a na koniec dostane 1200 brutto i "żyj" emerycie coś na nas "je..ł" i oby nie za długo ...



Za służbę zdrowia chcę płacić sam a nie z przymusu co miesiąc mimo iż przez 40 lat nie będę chory ( przez 40 lat zarobie nawet na najdroższe operacje a jak nie to moja sprawa i moja wina).

Nie chcę też Paliwa po 5.20 w którym jest połowa podatków i akcyzy którymi się łata wszystko w polsce poza dziurami w drogach ....

Za blunta w kieszeni mimo iż nie pale też nie chcę żeby kogoś wsadzali bo to ja potem płace przez rok czy dwa na jego utrzymanie a blunt miał wartość 30 zł, o tym że młody człowiek ma nasrane w papierach już nie mówię.


AAAA no i nie chce odpraw byłych darmozjadów po 30 tysięcy na głowę którzy się znowu do koryta nie dopchali ... ja na to muszę prawie rok pracować co oni dostają za nic .....



I ogólnie wali mnie katastrofa w smoleńsku i dług Grecji oraz ile cukru ma mieć jabłko żeby nie być nie zdatne do sprzedaży, bo tym się zajmuje EU .... i nasz głupi rząd ...

Jestem rozgoryczony i wkur...rzony całą tą sytuacjąi żaden PO-PiSior mi tego nie przetłumaczy że jest dobrze.




itd... itp ... już po wyborach nie chce mi się rozpisywać bo tylko mnie to wkur .... wkurza.

Macie Donka i na kolana do Warszawy !
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 12 paź 2011, 02:02

hmmm bardzo proszę nie wkładać swoich słów w cyctat.

Oraz bardzo proszę administrację o poprawienie tego co kolega kryspin napisał.

Gdybyś kolego wiedział o czym mówi notabene od 20 lat i że sprawdza się wszystko o czym mówił nie był byś taki mądry.

Ale macie znowu Tuska więc nie płaczcie !
Ostatnio edytowano środa, 12 paź 2011, 02:12 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » środa, 12 paź 2011, 03:03

10RONNIE10 napisał(a):
Kryspin napisał(a):
lag napisał(a):Na tego kandydata z powiatu cieszyńskiego i żywieckiego.
http://theborg.me/wp-content/uploads/fuck-you.jpg

btw - może byś inaczej postrzegał ten świat gdyby nie ograniczenia jakie narzuciłeś sobie kościołem, no ale nie wnikam w to. Żyjemy w niewolniczym reżimie, chorym ustroju, gdzie jesteśmy niewolnikami państwa które zdziera z nas resztki prywatności, wolności i własnych pieniędzy i marzeń.

Z czystej ciekawosci moglbys powiedziec, ktora partia uwolni cie z kajdanow opresji, totalitaryzmu i pozwoli ci zyc tak jak sobie to wyobrazasz?

KNP !!

A że nie wiesz co Pan Janusz mówi i czego chcesz to już twoja sprawa.

Wiem dobrze, nawet bardzo dobrze. Problem jest w tym, ze jego slowa to retoryka bez szkieletu lub pakietu ekonomicznego.

Chce moich pieniędzy w 100% które zarabiam pomniejszając je tylko o podatek na policję wojsko i najpotrzebniejsze organy.

Zusu też nie chcę bo dobrze obracając własnymi zarobkami będe miał więcej niż da mi ZUS bo jak wszyscy wiemy 20 lat pracujemy na ZUS a 20 na siebie a ja chce 40 pracować na siebie ... tak wiem obecnie mi nie wolno bo muszę utrzymac miliard darmozjadów.... a na koniec dostane 1200 brutto i "żyj" emerycie coś na nas "je..ł" i oby nie za długo ...

Masz prawo szukac innej obcji. Nie znam Twojej sytuacji, bo kazdy ma inna sytuacje w zaleznosci jak sobie "poslales". Zakladam, ze stawiasz na gielde i fundusze inwestycyjne (po Twojej odpowiedzi powiem Ci jakie sa tego plusy i minusy)?

Za służbę zdrowia chcę płacić sam a nie z przymusu co miesiąc mimo iż przez 40 lat nie będę chory ( przez 40 lat zarobie nawet na najdroższe operacje a jak nie to moja sprawa i moja wina).

Co do sluzby zdrowia to, ze zarobisz na najdrozsze operacje, lub przyzwoite leczenie konotuje szwolazerskim stwierdzeniem. Mieszkalem w Palo Alto (Kalifornia) przez jakis czas, gdzie pracowalem jako konsultant. Moje miesieczne ubezpieczenie wynosilo $900. Prawda, ze bylo to ubezpieczenie z gornej polki, ale sobie nie wyobrazam by przecietny Amerykanin mogl na to pozwolic. W Stanach, gdzie podobno, istnieje najbardziej rynkowy model opieki zdrowotnej, w 40% jest ona finansowana przez panstwo, natomiast w 60% przez sektor prywatny. Wiekszosc ubezpieczen prywatnych jest placona przez pracodawcow. Musze tu jeszcze dodac, ze w czasie kiedy nie mialem ubezpieczenia grupowego bylem przed 30ska i tzw. singlem. Przeniesmy to na warunki polskie - owszem duzo taniej, chociaz porownujac proporcjonalnosc zarobkow, czyli biorac pod uwage przecietnego Polaka, tez wychodzi drogo. Zalozmy, ze masz problemy i potrzebujesz isc do specjalisty prywatnie. Czy wiesz ile bedzie Cie kosztowala taka wizyta zakladajac, ze nie masz ZUS-u? Nastepne pytanie, czy wiesz ile kosztuje prywatne pakiet ubezpieczeniowy? Jezeli sie dobrze orientuje to miesieczny pakiet kosztuje od 110 do 200 zl w zaleznosci od tego czego oczekujesz. Pakiet moze byc nieznosnie drogi, jezeli ty lub twoja rodzina cierpi na jakies schorzenie i wtedy bedziesz zmuszony albo zapewnic sobie dobra oferte w zakresie tego leczenia, albo wybrac zgon lup przewlekla przypadlosc. Istnieja jeszcze troche korzystniejsze rozwiazanie w ramach polisy zdrowotnej oferowanej przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Pakiety zaczynaja sie od 30 zl miesiecznie, niby tanio. Ale, za pelny pakiet swiadczen obejmujacych katalog swiadczen amulatoryjnych zaplacisz 200 do 250 zl miesiecznie. Niestety, gdy oczekujesz dobrej opieki szpitlanej, to bedziesz musial wydac na to dodatkowe ubezpieczenie do 700 zl miesiecznie. Dlaczego sie tak o tym rozpisalem, spytasz? W krajach Unii tez istnieja ubezpieczenia prywatne, w Holandii z prywatnego korzysta 40% obywateli, w Niemczech 20% a we Francji 18%. W ktorym kraju jest leczenie najbardziej efektywne, biorac pod uwage jakosc i dlugosc zycia, jak myslisz?


Nie chcę też Paliwa po 5.20 w którym jest połowa podatków i akcyzy którymi się łata wszystko w polsce poza dziurami w drogach ....

Owszem, zgadzam sie - akcyza nie idzie tak gdzie isc powinna w calosci. Mam jeszcze watpliwosci co do jakosc naszych drog, nawet jak juz sa swiezo zrobione. W Niemczech, akcyza jest duzo wyzsza, jednak Niemcy moga sie pochwalic najlepszymi drogami na swiecie.

Za blunta w kieszeni mimo iż nie pale też nie chcę żeby kogoś wsadzali bo to ja potem płace przez rok czy dwa na jego utrzymanie a blunt miał wartość 30 zł, o tym że młody człowiek ma nasrane w papierach już nie mówię.


AAAA no i nie chce odpraw byłych darmozjadów po 30 tysięcy na głowę którzy się znowu do koryta nie dopchali ... ja na to muszę prawie rok pracować co oni dostają za nic .....



I ogólnie wali mnie katastrofa w smoleńsku i dług Grecji oraz ile cukru ma mieć jabłko żeby nie być nie zdatne do sprzedaży, bo tym się zajmuje EU .... i nasz głupi rząd ...

Jestem rozgoryczony i wkur...rzony całą tą sytuacjąi żaden PO-PiSior mi tego nie przetłumaczy że jest dobrze.




itd... itp ... już po wyborach nie chce mi się rozpisywać bo tylko mnie to wkur .... wkurza.

Na to jest tylko jedno rozwiazanie - podnos swoje kwalifikacje oraz ciagle szukaj lepszej pracy. Dlaczego masz pretensje do Kaczynskiego lub Tuska za swoja obecna sytuacje? Jezeli, jestes prawdziwym konserwatysta, bierz swoj los w swoje rece, a nie narzekaj na rzad.

Macie Donka i na kolana do Warszawy !
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kryspin » środa, 12 paź 2011, 03:18

10RONNIE10 napisał(a):hmmm bardzo proszę nie wkładać swoich słów w cyctat.

Oraz bardzo proszę administrację o poprawienie tego co kolega kryspin napisał.

Gdybyś kolego wiedział o czym mówi notabene od 20 lat i że sprawdza się wszystko o czym mówił nie był byś taki mądry.

Ale macie znowu Tuska więc nie płaczcie !

Jestem doskonale zorientowany w temacie. Chyba nawet lepiej niz ty, sadzac z tego co tutaj piszesz. Chcialbym, zeby nadszedl czas by oszolom, ktorego tu wystawiasz na piedestal dostal sie do rzadu, wtedy na wlasnej skorze mialbys okazje przezyc ten pseudo prawicowy eksperyment Korwina. Moze wtedy, gdy dostaniesz w pupe dobrego klapsa, w Polsce pana Korwina, przestaniesz plessc bzdury.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 12 paź 2011, 11:25

Kryspin napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):hmmm bardzo proszę nie wkładać swoich słów w cyctat.

Oraz bardzo proszę administrację o poprawienie tego co kolega kryspin napisał.

Gdybyś kolego wiedział o czym mówi notabene od 20 lat i że sprawdza się wszystko o czym mówił nie był byś taki mądry.

Ale macie znowu Tuska więc nie płaczcie !

Jestem doskonale zorientowany w temacie. Chyba nawet lepiej niz ty, sadzac z tego co tutaj piszesz. Chcialbym, zeby nadszedl czas by oszolom, ktorego tu wystawiasz na piedestal dostal sie do rzadu, wtedy na wlasnej skorze mialbys okazje przezyc ten pseudo prawicowy eksperyment Korwina. Moze wtedy, gdy dostaniesz w pupe dobrego klapsa, w Polsce pana Korwina, przestaniesz plessc bzdury.

Bredzisz.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » środa, 12 paź 2011, 16:51

10RONNIE10 napisał(a):
Kryspin napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):hmmm bardzo proszę nie wkładać swoich słów w cyctat.

Oraz bardzo proszę administrację o poprawienie tego co kolega kryspin napisał.

Gdybyś kolego wiedział o czym mówi notabene od 20 lat i że sprawdza się wszystko o czym mówił nie był byś taki mądry.

Ale macie znowu Tuska więc nie płaczcie !

Jestem doskonale zorientowany w temacie. Chyba nawet lepiej niz ty, sadzac z tego co tutaj piszesz. Chcialbym, zeby nadszedl czas by oszolom, ktorego tu wystawiasz na piedestal dostal sie do rzadu, wtedy na wlasnej skorze mialbys okazje przezyc ten pseudo prawicowy eksperyment Korwina. Moze wtedy, gdy dostaniesz w pupe dobrego klapsa, w Polsce pana Korwina, przestaniesz plessc bzdury.

Bredzisz.

Mozesz napisac, ze bredze lub jestem idiota, ignorantem, bo...(w tym miejscu prosze napisac dlaczego). Takie stwierdzenie nie bedzie dla mnie sympatyczne, ale przynajmniej bede mial mozliwosc ustosunkowac sie do zarzutow. Mam nadzieje, ze bedziemy dyskutowacj merytorycznie. Cenie twardych adwersarzy ale nie burakow.

P.S.

Chlebem i sola witamy syna marnotrawnego prawicowej blogosfery. Co prawda pod inna ksywka ale to zostawmy.

Obrazek
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości