Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

KOD

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: KOD

Postprzez Pyramide » sobota, 9 sty 2016, 09:11

http://www.tvn24.pl/prof-modzelewski-po ... 238,s.html
"kopanie" w archiwach pewnie już trwa.Tylko czekać na "obwieszczenie" że ma numer w IPN i był przypuszczalnie agentem służb komunistycznych jak ta co ostatnio powiedziała trochę prawdy czyli Jadwiga Sta....
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez Pyramide » sobota, 9 sty 2016, 15:11

A gdzie relacja i sprawozdanie "naczelnego piewcy absurdów,geriatryka, eksperta od idiotek,kretynek z forum " który przypadkiem tamtędy przechodził ?
http://bielskobiala.wyborcza.pl/bielsko ... xLokBieImg

Jedno jest pewne ja osobiście nie widzę się na w takich wiecach.Trudno.Nawet jako przypadkowy obserwator.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ski » sobota, 9 sty 2016, 15:25

SAMAEL66 napisał(a):
Swiatogor napisał(a): lecz problem z takimi polega na tym, że oni zupełnie nie dostrzegali bezmiaru patologii jaka toczyła ten kraj wcześniej.

Dlatego że im żyło się dobrze. Boją się teraz to stracić.
Popatrz na te wiece KODu, ludzie ci raczej nie wyglądają na zmęczonych pracą, życiem od 10-go do 10-go (lub w inny dzień miesiąca stałego przychodu) Ludzie ci raczej nie znają na pamięć cen w poszczególnych sklepach poszczególnych produktów,
raczej nie zastanawiają się czy będą mieli na następną ratę itp.
To ludzie którzy siedzą gdzieś na stołku i boją się z niego spaść, lub korzystają z przywilejów które mogą być im zabrane.
Względnie nie mają już możliwości stracić tego co już mają ale dali się omami znajomym z tego pierwszego kręgu.


Dobrze mi się żyje i nie chce tego stracić.
Jestem zmęczony pracą, oprócz etatu 8h pracuję jeszcze po godzinach jako freelancer.
Nie znam na pamięć cen, ale nie chcę aby były wyższe ( podatek od wszystkich sklepów )
Pasuje mi, że jest bardzo tanio, jeżdżę po europie i wszędzie jest drożej Czechy/Słowacja/Austria/Włochy itd.
Siedzę na stołku/fotelu, w prywatnej firmie, klimatyzowanym pomieszczeniu, płacą całkiem przyzwoicie.
Mama była nauczycielką, ojciec mechanikiem w zlikwidowanym już zakładzie, wysłali mnie na studia i dostaję średnio raz w tygodniu propozycje pracy przez linkedin.

Nie wiem jak inni na śmieciówkach, ale ja podwyżki cen 2% przez podatek od handlu nie nazywam dobrą zmianą.
Mi to różnicy nie robi 2% w tą czy w tą, bardziej mnie martwi osłabianie złotówki, ale jakoś przeżyję, najwyżej
wyskoczę na weekendowe narty w Alpach 3 razy zamiast 4 rocznie.

Łamanie konstytucji ma być wzmacnianiem państwa? Kurski w TVP ma zrobić ją bardziej obiektywną?
Bez jaj, nie wiem jak niektórzy dają się na to nabrać.
Nawet jeśli TVP było do tej pory stronnicze, to z Kurskim nie będzie obiektywne tylko jeszcze bardziej stronnicze
tyle że w drugą stronę.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez Grego » sobota, 9 sty 2016, 16:35

ski napisał(a):Nawet jeśli TVP było do tej pory stronnicze, to z Kurskim nie będzie obiektywne tylko jeszcze bardziej stronnicze
tyle że w drugą stronę.
Bardziej się nie da, więc w najgorszym wypadku będzie to co było.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez ski » sobota, 9 sty 2016, 17:18

Grego napisał(a):Bardziej się nie da, więc w najgorszym wypadku będzie to co było.


Da się, prezesem TVP mógł być Niesiołowski.
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez Grego » sobota, 9 sty 2016, 17:58

Nie ma tu nad czym dyskutować. Media publiczne były służalcze wobec Platformy Obywatelskiej (pod koniec także .Nowoczesnej) Teraz będą zdominowane przez PiS. Daremne żale, próżny trud. Kto mieczem wojuje, od miecza ginie.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez SAMAEL66 » sobota, 9 sty 2016, 18:23

grupa starszych pań nawet zmieniła dziś swoje plany jak usłyszały że jest pikieta w obronie demokracji :)
Zamiast na spacer po górach poszły na pikietę :) Mi się zdaję że niektórzy ludzie trzeciego wieku chcą udowodnić że ich pokolenie to nie tylko fanatyczki i fanatycy radia Maryja. Niby spoko tylko sposób pokazania tego wybrały chyba najgorszy z możliwych.
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: KOD

Postprzez SP&C » sobota, 9 sty 2016, 22:01

"Tatuś w ZOMO, synek w KODzie, demokrcja zawsze w modzie" - w punkt!
więcej http://wpolityce.pl/polityka/277642-bie ... e-w-modzie
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Re: KOD

Postprzez vilgefortz » sobota, 9 sty 2016, 23:10

http://www.super-nowa.pl/wiadomosci-cat ... 4001#tresc
te tęczowe panienki na pewno wiedzą co nieco o mediach.
Avatar użytkownika
vilgefortz
użytkownik
 
Posty: 568
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: śródmieście

Re: KOD

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 11 sty 2016, 10:01

Podobno w życiu szuja zawsze szują zostanie.Przekonało się już PO,przekona się też PiS

- "Popełniamy błędy jak wszyscy. Byłoby rzeczą nieprzyzwoitą publicznie je roztrząsać - powiedział w TVN24 Jarosław Gowin, unikając odpowiedzi, jakie błędy rządu Beaty Szydło dokładnie miał na myśli. Wicepremier stwierdził też, że "większość uczestników marszów KOD, to Polacy zatroskani o losy kraju". /tvn 24/
Chyba że to jest lewak i ukryta opcja Niemicko-Rosyjska.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Re: KOD

Postprzez ski » poniedziałek, 11 sty 2016, 10:26

Dlaczego ci z antyKOD mają pozakrywane twarze ?
Wstydzą się, czy może boją, że jak mamusia zobaczy to zablokuje kieszonkowe ?
ski
użytkownik
 
Posty: 287
Na forum od: 14 cze 2007, 20:46

Re: KOD

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 sty 2016, 10:39

Nie chcą trafić na miesiąc do aresztu wydobywczego jakby partie lemingów odzyskały władzę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: KOD

Postprzez Swiatogor » poniedziałek, 11 sty 2016, 11:13

Tymczasem na demonstracji KOD walka o wolne media trwa. aż furczy... :twisted:
"masz mało czasu, trzeba dać świadectwo"
Swiatogor
użytkownik
 
Posty: 674
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Re: KOD

Postprzez SAMAEL66 » poniedziałek, 11 sty 2016, 12:55

Grego napisał(a):Nie chcą trafić na miesiąc do aresztu wydobywczego jakby partie lemingów odzyskały władzę.


moim zdaniem jedni są warci drugich. Kodowcy w dużej mierze przyszli bo znajomi ich namówili a dowiadują się za czym w sumie są dopiero na samej manifestacji. Druga strona bardzo odważna i bojowo nastawiona a boi się pokazać twarz. W czasach komuny widziałeś pozakrywane twarze strajkujących idących w pierwszych rzędach pochodu? A wtedy nie kończyło się na spisaniu (które niczym nie skutkuje) lub upomnieniem. Dla mnie ci narodowcy to takie trochę ciepłe kluchy. Takim ubiorem i zachowaniem bardziej szkodzą swojej sprawie niż jej pomagają. Połowa z nich nie potrafi uargumentować przeciw czemu protestują (podobnie jak większość KODowców).
SAMAEL66
użytkownik
 
Posty: 1380
Na forum od: 30 gru 2008, 19:33
Lokalizacja: Złote Łany

Re: KOD

Postprzez Grego » poniedziałek, 11 sty 2016, 13:16

Co do tej bojowości narodowców, to tez jestem sceptyczny. No ale zobaczymy. To że KODowcy napadają na ludzi, a narodowcy tylko skandują może się łatwo zmienić. Historia zna wiele przypadków, że to agresor w końcu lądował na deskach.
Natomiast zakrywanie twarzy uważam za właściwe.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron