Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » sobota, 14 mar 2015, 08:02

Przyszła mi do głowy fundamentalna różnica pomiędzy wyborcą PiS i wyborcą PO. Mianowicie w dyskusji politycznej wyborca PiS będzie bronił swoich wybrańców powołując się na górne wartości. Obrona życia, Smoleńsk, rondo Dudajewa, rzekomą suwerenność itp. Natomiast wyborca PO swoich wodzów nie broni. Liczne dowody złożył w w sprawie spaceru Komorowskiego z psem Szogunem po krzesłach w Japonii, czarodziejskiej lampy Siemoniaka i paru ostatnich wydarzeń. Wyborca PO milczy, ciężkie idiotyzmy platformersów cierpliwie znosi i czeka na moment w którym można zaatakować PiS. Wtedy się aktywuje. Czyli zupełnie inny modus operandi. Bardziej logiczny wydaje mi się wyborca PiS mimo wszystko.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Santos » sobota, 14 mar 2015, 19:36

Leming Pisowski ukryty/ujawniony
Tygodnik "N"dotarł do dokumentów, z których wynika, że kandydat PiS na prezydenta był aktywnym działaczem Unii Wolności. Duda w oficjalnej biografii o tym nie wspomina.
I czego facet się boi.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » sobota, 14 mar 2015, 20:22

Kolejny dowód że PiS i PO to jeden gang.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » niedziela, 15 mar 2015, 14:43

Podsumujmy może: Premier, Prezydent i wicepremier minister obrony Dość przerażający obraz wyborcy PO.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez ZIZ » niedziela, 29 mar 2015, 13:51

Prezydent (panujący nam litościwie, oby ostatnią kadencję) posiadł zdolność niebywałą, niedostępną żadnemu innemu kandydatowi. Jest to wręcz boski atrybut:
zdolność bilokacji :!: :lol:
Przejawia się ona w tym, że podczas oficjalnych przemówień Bronisława Komorowskiego "Bronisław Komorowski" intensywnie twittuje :shock:

Z ciekawych twittów warto zacytować ten:
„Bronisław Komorowski” umieścił komunikat o treści „W drugiej kadencji, jeśli wygram wybory, będę budował strategiczny program „Start dla młodych”.
W pierwszej kadencji też próbowano, nawet platformersi ciągnęli na linie samolot OLT-Ekspres; firma jednak padła :cry:
A planowano taki rozkwit "Startu dla młodych" z Modlina na Heathrow! :mrgreen:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Santos » niedziela, 29 mar 2015, 14:05

Brakuje PBK takich fajnych elementów komunikacji z Ob to fakt.TT to nie to samo.
https://www.youtube.com/watch?v=3FMp9Ec3pcY
Podobnie brakuje mu reklamy w gazetkach opłacanych i wydawanych przez "jakiś" tam bank czy kasę,która zaplecze PLK tak broni i ciągnie czy doiło.
OLT Ex to pikuś podobnie jak obiecane przez Pis 3mln mieszkań.Może faktycznie chodziło o mieszkania w UK?
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » sobota, 4 kwi 2015, 08:54

https://www.youtube.com/watch?v=HXEu981uMrU
Dla wszystkich którzy twierdzą że PiS to prawica: od 0.35 "Jeżeli zostanę wybrany na urząd Prezydenta natychmiast powołam Narodową Radę Rozwoju, jako ciało doradcze, które będzie zrzeszało ekspertów, którzy będą pracowali nad strategiami rozwoju kraju w tych ważnych dziedzinach. Bo dzisiaj Polska rozwija się bez strategii, taka jest prawda. I dlatego tego rozwoju nie ma. "
No to mamy credo rasowego komunisty. Powrót do GOSPODARKI PLANOWEJ!!!
A to PiS właśnie. :mrgreen:
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez ZIZ » niedziela, 5 kwi 2015, 21:27

Coś z lokalnego podwórka, z oświadczenia majątkowego radnego:

Krzysztof Jazowy jako prokurent i dyrektor ds. finansów, kontroli wewnętrznej i administracji w Bezalinie zarobił 228 863,71 zł. 144 tys. zł to jego dochód z prezesowania w spółce Airport Village w Warszawie. Za zasiadanie w radach nadzorczych Polsportu otrzymał 11 099,58 zł, a w spółce Dom Invest z Wrocławia 46 588,20 zł. Do tego dochodzi dieta radnego 24 944 zł i zysk za wynajem lokalu 10,8 tys. zł. Zaoszczędził 370 tys. zł, a na ubezpieczeniach i funduszach odłożył ponad 48 tys. zł. Musi spłacić 30,8 tys. zł pożyczone z kasy zapomogowej Bezalinu.

Kasa zaPOmogowa jest PO to w firmie aby POmagać POtrzebującym!

Oczywiście zaraz podniesie się klangor, że pisiory zawistne piętnują za wysokie dochody - ale nie w tym tu rzecz, przynajmniej w moim wpisie.
Na korzystnych, (z niskim oprocentowaniem) warunkach pewnie byłoby trochę chętnych w Bezalinie na pomoc z kasy zapomogowej. Ale cóż, widocznie ich pozycja pod względem pewności i ciągłości zatrudnienia oraz poziom obecnych dochodów nie dają rękojmi, że kasa pieniądze odzyska. Takich zadłużonych w kasie zapomogowej "roboli" nie można potem włączyć w redukcję zatrudnienia - bo i z czego odda?
A pan prokurent i dyrektor ds. finansowych ma (wykazał) oszczędności rzędu 370 000 zł które widocznie przynoszą większy przychód odsetkowy niż obciążenie odsetkowe (o ile nie jest zerowe) w kasie zapomogowej firmy.
W najczystszym wydaniu hiPOkryzja!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez ZIZ » wtorek, 7 kwi 2015, 22:18

"podbijam" temat na górę. Wiem, że to łamanie netykiety ale może jednak ktoś skomentuje ostatni wpis :oops:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » środa, 8 kwi 2015, 04:23

No to skomentuję. POPiSowski Marszałek Sejmu Sikorski oszukuje na kilometrówce, czemu by prokurent Bezalinu miał mieć jakieś skrupuły? Przykład idzie z góry.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez staszeks » środa, 8 kwi 2015, 11:22

ZIZ napisał(a):..............................

Krzysztof Jazowy jako prokurent i dyrektor ds. finansów, kontroli wewnętrznej i administracji w Bezalinie zarobił 228 863,71 zł. 144 tys. zł to jego dochód z prezesowania w spółce Airport Village w Warszawie. Za zasiadanie w radach nadzorczych Polsportu otrzymał 11 099,58 zł, a w spółce Dom Invest z Wrocławia 46 588,20 zł..........................................
!

A mnie interesuje:
Kiedy on to wszystko robi??
Bo aby to robić dobrze to trzeba poświęcić trochę czasu.
Pytanie: czy dyrektorem ds. finansów w Bezalinie i prezesem w Airport był równocześnie?
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez ZIZ » środa, 8 kwi 2015, 15:11

W ciągu jednego roku - 2014-go. I przypuszczam, że w tym samym czasie bo w Bezalinie jest raczej bez kilkumiesięcznej przerwy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » czwartek, 9 kwi 2015, 04:38

http://polska.newsweek.pl/karta-duzej-r ... 001,1.html
Była karta górnika, teraz będzie karta dużej rodziny. Facet co ma czwórkę dzieci będzie mógł po opłaceniu marnego tysiaka z kawałkiem na ZUS, dziewiętnastu procent PIT, dwudziestu trzech % z reszty VAT, zupełnie symbolicznej akcyzy za paliwo zawieźć swoją dziatwę do parku dinozaurów zbudowanego za pieniądze UE i dostanie zniżkę, jeśli Park podpisze umowę z wójtem. No no... nasza socjalistyczna ojczyzna teraz to już ani chybi zwalczy kryzys i wróci na drogę rozwoju. Pytanie czy po zapłaceniu podatków i zakupie dzieciakom bułki z dżemem starczy jeszcze na ten ulgowy bilet do parku :lol: Wyborca PO to kupi. Nic się pod tym względem od wyborcy PiS nie różni.
Minister Sienkiewicz z Marszałkiem Sikorskim muszą mieć z niego niezły polew, kiedy popijają swoje wino po tysiąc złotych za butelkę.
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez ZIZ » czwartek, 9 kwi 2015, 06:02

Grego napisał(a):http://polska.newsweek.pl/karta-duzej-rodziny-podpisana-przez-bronislawa-komorowskiego-newsweek-pl,artykuly,354001,1.html
Była karta górnika, teraz będzie karta dużej rodziny. Facet co ma czwórkę dzieci ....


Przede wszystkim nie czwórkę ale już na trójkę, karta jest wydawana dla trzech (i więcej) dzieci. Napisałeś, że będzie ale już jest a poparcie istnienia karty ustawą to tylko kiełbasa wyborcza.
Karta Rodzina Plus funkcjonuje w Bielsku-Białej od wielu lat jako projekt gminy i nie potrzeba do tego Sejmu ani Prezydenta. Była wprowadzona z inicjatywy opozycji; konkretnie pomysłodawcą i inicjatorem był radny Drabek.
Opozycja nie ma możliwości wprowadzenia większych zmian , na poziomie ustawowym - żadnych, wnioski o podniesienie kwoty wolnej od podatku PIT są notorycznie uwalane przez PO-PSL.
Opozycja w naszym mieście doprowadziła do wpisania do budżetów stałego obowiązku przeznaczania każdego roku 5 mln zł na budownictwo mieszkaniowe - komunalne. Jest szansa, że w tym roku Kasztelan się z tego wywiąże - po raz pierwszy.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ziz

Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę! ...bo ja jestem ciemnością i złem tej doliny ;)
ZIZ
użytkownik
 
Posty: 2346
Na forum od: 30 wrz 2010, 19:32
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Różnica miedzy wyborca PO a wyborca PIS

Postprzez Grego » czwartek, 9 kwi 2015, 20:46

ZIZ napisał(a):Karta Rodzina Plus funkcjonuje w Bielsku-Białej od wielu lat jako projekt gminy i nie potrzeba do tego Sejmu ani Prezydenta. Była wprowadzona z inicjatywy opozycji; konkretnie pomysłodawcą i inicjatorem był radny Drabek.
No no, brawo dla towarzysza radnego. Więcej nam trzeba takich inicjatyw. Proponuję także kartę płodnej kobiety, obejmującą zniżkę na podpaski w firmach które podpiszą umowę z proboszczem. Przed wyborami zdążycie?
Grego
użytkownik
 
Posty: 4789
Na forum od: 27 maja 2010, 07:26

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości