Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PJN Podbeskidzie w Bielsku-Białej

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez PJN Podbeskidzie » wtorek, 1 mar 2011, 15:17

Polska jest Najważniejsza już w Bielsku - zobacz skomentuj,lub się przyłącz,mamy ciekawe propozycje dla naszego regionu, nasza strona www.pjn-podbeskidzie.pl
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » wtorek, 1 mar 2011, 19:01

Popieram inicjatywę. Nie dopuście aby u nas dług na osobę był na poziomie nie większym niż teraz /19 tys/ a nie jak w USA 45tys $.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez PJN Podbeskidzie » wtorek, 1 mar 2011, 21:38

Jak deklarują zalożyciele,oraz Posłowie PJN z którymi się spotykamy,inicjatywa idzie oddolnie i tak jest,ponieważ jestem tego przykładem -wcześniej nie byłem związany z inną partią choć popierałem , po zgłoszeniu się nie było żadnego problemu ze zorganizowaniem spotkań z posłami itd. dlatego też włączyłem się w to. Obecnie jak widać zgłasza się do bielskiego PJN bardzo dużo młodych i starszych oraz w średnim wieku osób,więc jak można przypuszczać poparcie tej inicjatywy będzie Bardzo duże w Bielsku i okręgu,jak mówią mają już dość kłutni pomiędzy PO i PiS, a do SLD nie mają zaufania, a PJN możliwe że będzie tą Pozytywną stroną polityki,myślę że wtedy można coś robić dla naszego miast i okręgu.
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pan Kazimierz » wtorek, 1 mar 2011, 22:36

Może być ciekawie :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez staszeks » wtorek, 1 mar 2011, 23:01

Gdzie dwóch się bije (a trzeciego nie widać) tam PJN korzysta.
Ja poczekam i zobaczę.
Już tyle widziałem, że nikomu nie wierzę.
Ostatnio edytowano wtorek, 1 mar 2011, 23:05 przez staszeks, łącznie edytowano 1 raz
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez SP&C » wtorek, 1 mar 2011, 23:13

PJN Podbeskidzie, popracuj nad ortografią i składnią, bo dla mnie to dyskwalifikacja (tak już mam, sorry) - ośmieszasz PJN
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez PJN Podbeskidzie » środa, 2 mar 2011, 09:11

Odpowiedź do SP&C - Nawet jeżeli moja ortografia jest nie najlepsza ,to widać że nie jestem z elit, tylko ze zwykłego społeczeństwa. Takich ludzi PJN też będzie reprezentować, w końcu będzie normalnie.
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » środa, 2 mar 2011, 09:54

Ja również jestem ze "zwykłego społeczeństwa", a nie zdarza mi się ;) Poza tym, te tzw. "elity", to dopiero buractwo językowe.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez PJN Podbeskidzie » środa, 2 mar 2011, 09:59

I tu się zgadzamy.
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez staszeks » środa, 2 mar 2011, 10:28

jezeli już się tak uzewnętrzniamy to mogę napisać,
ze "Lipa" (kto jeszcze pamieta?) uszczęśliwiła mnie poprawką z j. polskiego.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez yawal » środa, 2 mar 2011, 18:36

miro napisał(a):No tak. Do tej interpunkcji mam szczególną niechęć. Czyżby prowokacja znanej nam pani ...?

Miło, że pamiętasz, miruś. Zauważyłeś poprawę, co? A nie potrafisz zauważyć, że w wątkach politycznych się nie wypowiadam. Nawet żeby prowokować, bo i po co...

edit
PJN Podbeskidzie powinien faktycznie trochę popracować nad stylistyką i składnią. A słynne odstępy są wszędzie, przed przecinkiem, po, albo tu i tu. Jeszce gorzej niż u mnie, więc bez takich porównań mireczku.
Ostatnio edytowano środa, 2 mar 2011, 18:45 przez yawal, łącznie edytowano 1 raz
yawal
użytkownik
 
Posty: 410
Na forum od: 23 wrz 2010, 11:23
Lokalizacja: BB of kors

Postprzez RT_NR » piątek, 4 mar 2011, 21:54

A tam kolejna partyjka nie różniąca się niczym od PiS/PO/SLD/PSL. I tak się do parlamentu nie dostaną i dobrze.
RT_NR
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 23 lut 2011, 22:32

Postprzez tomi308 » sobota, 5 mar 2011, 08:22

miro napisał(a):Każda inicjatywa osłabiająca dyktaturę PO jest mile widziana. A czym bardziej prawicowa, tym bardziej pożyteczna.

Tak i Ty jesteś tą inicjatywą.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez RT_NR » niedziela, 6 mar 2011, 11:53

miro napisał(a):Każda inicjatywa osłabiająca dyktaturę PO jest mile widziana. A czym bardziej prawicowa, tym bardziej pożyteczna.

Jacy z nich prawicowcy ? :D Gdybyś nie wiedział - PiS i podobne do niego partyjki nie są prawicowe.
RT_NR
nowicjusz
 
Posty: 12
Na forum od: 23 lut 2011, 22:32

Postprzez Pyramide » niedziela, 6 mar 2011, 19:16

W kuluarach ćwierkają że pan Paweł P widziany był w siedzibie UPR.Z tego wnioskuję że program PJN jest "elastyczny". Chyba PJN przyjmie program każdej partii jako swój,jeśli ktoś da im jakieś profity w zamian.Czytaj przygarnie do rządzenia. Sondaże wskazują że im to jednak nie grozi.Zostanie PO-stkomuna z SLD jako przewodnia siła narodu i miro /prawie ..../.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 73 gości