Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

PJN Podbeskidzie w Bielsku-Białej

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Pan Kazimierz » niedziela, 6 mar 2011, 19:35

Ponawiam wniosek o ignorowanie idioty
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano niedziela, 6 mar 2011, 19:35 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Ryszard O. » poniedziałek, 7 mar 2011, 03:57

Powiem tylko tyle, że popieram ten wniosek.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez tren_d » wtorek, 8 mar 2011, 20:34

a po wyborach czekamy na kolalicję PIS - PJN, która odważnie zajmie się reformami kraju.
tren_d
użytkownik
 
Posty: 1000
Na forum od: 1 sty 1970, 01:00

Postprzez stec » piątek, 11 mar 2011, 20:55

Na razie Poncyliusz załatwia koalicję z UPR
poczytajcie:
http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/3 ... o-koalicje
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Postprzez MSZ » poniedziałek, 4 kwi 2011, 21:09

Najfajniejsze, że PJoNki dziwnie się ukrywają. Jest informacja, że jakiś poseł jest pełnomocnikiem i tyle. Na ich stronie nie ma żadnej informacji o ludziach. A ja chciałbym wiedzieć któż się w to bawi. Zeszli do podziemia, czy jak?
Avatar użytkownika
MSZ
użytkownik
 
Posty: 981
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez sweeper » wtorek, 5 kwi 2011, 10:28

PJN Podbeskidzie napisał(a):do bielskiego PJN bardzo dużo młodych i starszych oraz w średnim wieku osób,

czyli wszyscy?

PJN Podbeskidzie napisał(a):kłutni

jaka ortografia taka kłótnia

a teraz poważnie - jaką zdolność koalicyjną posiada PJN?
czy rozważacie koalicję z SLD?

tren_d napisał(a):a po wyborach czekamy na kolalicję PIS - PJN, która odważnie zajmie się reformami kraju.

Ci pierwsi już raz się nimi zajęli z LPR i Samoobroną
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez stec » poniedziałek, 6 cze 2011, 22:18

Jak tam chłopaki z PJN? EWAKUACJA?
stec
użytkownik
 
Posty: 283
Na forum od: 11 lis 2009, 00:40

Postprzez tomi308 » wtorek, 7 cze 2011, 08:32

Szkoda ale ten ''statek'' idzie na dno.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez Aksamit » środa, 8 cze 2011, 01:04

PJN Podbeskidzie napisał(a):Jak deklarują zalożyciele,oraz Posłowie PJN z którymi się spotykamy,inicjatywa idzie oddolnie i tak jest,ponieważ jestem tego przykładem -wcześniej nie byłem związany z inną partią choć popierałem , po zgłoszeniu się nie było żadnego problemu ze zorganizowaniem spotkań z posłami itd. dlatego też włączyłem się w to. Obecnie jak widać zgłasza się do bielskiego PJN bardzo dużo młodych i starszych oraz w średnim wieku osób,więc jak można przypuszczać poparcie tej inicjatywy będzie Bardzo duże w Bielsku i okręgu,jak mówią mają już dość kłutni pomiędzy PO i PiS, a do SLD nie mają zaufania, a PJN możliwe że będzie tą Pozytywną stroną polityki,myślę że wtedy można coś robić dla naszego miast i okręgu.

Proszę. Nie! Po co w tak małej miejscowości jak Bielsko-Biała, robić politykę "wielką" ?
Po co to komu i na co? Tyle tu ważnych LOKALNYCH spraw, po co zaraz ideologię?
Pozdrawiam :)
zapraszamy na starówkę
www.bielskastarowka.pl
Aksamit
użytkownik
 
Posty: 345
Na forum od: 11 sty 2011, 02:00

Postprzez Del_Rey » środa, 8 cze 2011, 02:25

PJN Podbeskidzie napisał(a):c jak można przypuszczać poparcie tej inicjatywy będzie Bardzo duże w Bielsku i okręgu,jak mówią mają już dość kłutni pomiędzy PO i PiS, a do SLD nie mają zaufania...

Troche nie na temat, ale za czasów kolejek w sklepach i za władzy jednej tej "wlasciwej partii", pani Gandor (jedna z dwójki nauczylieli, których pamiętam) z SP10 nauczyła mnie: chór, córka, czółno, dopóki, góra, jaskółka, Józef, kłótnia itd... Teraz mamy nowe partie i młodych ludzi pchających sie do polityki, a którym ortografii nawet w Wordzie nie chce sie sprawdzić. Oczywiście, mamy dysleksje i inne dziwactwa. Kiedyś dysleksja, to było poprostu lenstwo.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez staszeks » środa, 8 cze 2011, 14:55

Del_Rey napisał(a):
PJN Podbeskidzie napisał(a):c jak można przypuszczać poparcie tej inicjatywy będzie Bardzo duże w Bielsku i okręgu,jak mówią mają już dość kłutni pomiędzy PO i PiS, a do SLD nie mają zaufania...

Troche nie na temat, ale za czasów kolejek w sklepach i za władzy jednej tej "wlasciwej partii", pani Gandor (jedna z dwójki nauczylieli, których pamiętam) z SP10 nauczyła mnie: chór, córka, czółno, dopóki, góra, jaskółka, Józef, kłótnia itd... Teraz mamy nowe partie i młodych ludzi pchających sie do polityki, a którym ortografii nawet w Wordzie nie chce sie sprawdzić. Oczywiście, mamy dysleksje i inne dziwactwa. Kiedyś dysleksja, to było poprostu lenstwo.

Czy nie dziwne?
czasy były ciężkie, godziny traciło się w kolejkach, a nauczycielom chciało się
uczyć.
Teraz towar na półkach aż się prosi aby go brać bez straty czasy a nauczyciele
ąż strach powiedzieć "uczą"
Gdzie przyczyna?
P.S. wybaczcie ten O.T.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez Ryszard O. » czwartek, 9 cze 2011, 00:07

Racja. Teraz to młodzieży się nawet oddychać się nie chce.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez necia55 » czwartek, 9 cze 2011, 08:55

Czyli co? Komuno wróć???? :D :D :D
necia55
użytkownik
 
Posty: 2445
Na forum od: 16 paź 2008, 13:49

Postprzez Pyramide » czwartek, 9 cze 2011, 09:37

W Bielsku potrzebny jest prężny KoLiber i jego sympatyk z forum.Wszystko się "zmieni"
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Del_Rey » sobota, 11 cze 2011, 00:00

necia55 napisał(a):Czyli co? Komuno wróć???? :D :D :D

Przynajmniej nauczyciele nie bali się przypierniczyć linijką tzw. winidurem w łapę, albo wskaźnikiem w tyłek, a potem lanie w domu, za "uwagę" w zeszycie :)
Pamietam, jak wspomiana wczesniej nauczycielka kazała sie nauczyc wyjątków z "ó, ż, h" i do teraz wiekszość kłopotliwych wyjątków pamiętam.
Ciekawe, czy ówczesni pedagodzy odnaleźliby się w dzisiejszej rzeczywistosci,rownież politycznej. Pamietam, jak uczylem sie po lekcjach kaligrafować, przepiując tekst o patronie szkoły, Janku Krasickim i jego wspaniałym życiorysie ;), i tragicznej śmierci. A z niego , to całkiem spora szuja była, jak sie potem dowiedziałem :D
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości