Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Straszenie PiS-em

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez PJN Podbeskidzie » środa, 2 mar 2011, 10:03

Wzajemne straszenie - w każdej telewizji słyszymy jak PO czy SLD straszy PiS-em ,jakoś nikt nie zauważa że żadna stacja nie straszy dalszymi rządami PO ! która jak do tej pory NIC nie zrobiła, PiS tak czy tak ,nie wygra tych wyborów, a NAJGORSZYM co mogło by się stać- to wygrana PO, ponieważ będziemy żyć dalej w tym marazmie... a co z Polską i Jej obywatelami ??? - Trzeba więc już teraz się zmobilizować i pokazać że Naprawdę WARTO popierać PJN, wyjść z pozornego ukrycia-nie czekać z wyrachowaniem do wyborów ! Więc do roboty! bierzcie przykład z Bielskiego PJN-u i będzie OK.
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tomi308 » środa, 2 mar 2011, 16:14

PJN Podbeskidzie napisał(a):Wzajemne straszenie - w każdej telewizji słyszymy jak PO czy SLD straszy PiS-em ,jakoś nikt nie zauważa że żadna stacja nie straszy dalszymi rządami PO ! która jak do tej pory NIC nie zrobiła, PiS tak czy tak ,nie wygra tych wyborów, a NAJGORSZYM co mogło by się stać- to wygrana PO, ponieważ będziemy żyć dalej w tym marazmie... a co z Polską i Jej obywatelami ??? - Trzeba więc już teraz się zmobilizować i pokazać że Naprawdę WARTO popierać PJN, wyjść z pozornego ukrycia-nie czekać z wyrachowaniem do wyborów ! Więc do roboty! bierzcie przykład z Bielskiego PJN-u i będzie OK.

Włącz sobie radio maryja,tv trwam poczytaj nasz dziennik-te stacje straszą dalszymi rządami PO i każdą inną partią tylko PIS nas uratuje a PJN do dla nich zdrajcy.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez PJN Podbeskidzie » środa, 2 mar 2011, 17:40

Na szczęście nie oglągam ani nie słucham tych stacji, ale ostatnio miałem z kimś rozmowę na ten temat- okazuje się że Trwam nie transmitowało pogrzebu Życińskiego - a tacy święci... z Rydzykiem na czele.
Avatar użytkownika
PJN Podbeskidzie
nowicjusz
 
Posty: 9
Na forum od: 1 mar 2011, 10:54
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez tomi308 » środa, 2 mar 2011, 18:28

Nie transmitowali bo Życiński nie był zwolennikiem całej tej Rydzykowskiej ''firmy''.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez sweeper » środa, 20 kwi 2011, 15:49

PJN Podbeskidzie napisał(a):Więc do roboty! bierzcie przykład z Bielskiego PJN-u i będzie OK.

czyli co mamy robić bo jakoś działań bielskiego PJN nie widać
a patrząc na poczynania "góry" to wypadałby kupować poduszki i zbierać podpisy pod tym aby Śląsk był w Polsce...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Ryszard O. » czwartek, 21 kwi 2011, 14:14

Kluziki na Rydzyki
Partia PJN (Pomidorowa Jest Najsmaczniejsza) zapowiada zgłoszenie do Sejmu projektu nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji, która będzie zobowiązywać nadawców społecznych (takich jak Radio Maryja) do zabierania głosu w sprawach politycznych na takich samych, ograniczonych zasadach, jakie dotyczą nadawców publicznych. Eurodeputowany Michał Kamiński tłumaczy: „Uważam, że taki nadawca nie powinien mieć prawa do agitacji wyborczej, i chcemy to bardzo wyraźnie zapisać w nowelizacji ustawy, oczywiście dając możliwość nadawcom społecznym uczestnictwa w kampanii wyborczej na takich zasadach, jak na przykład rozgłośnie publiczne”.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 kwi 2011, 11:09

miro napisał(a):Coś na temat mechanizmów manipulacji i socjotechniki zastraszania.
http://haffn.salon24.pl/300438,milicjanci-pamieci

Nie wiem jaki Ty tam masz kalendarz ale my tu w POLSCE mamy WIELKI TYDZIEŃ więc bądź Pan miły i przez ten czas daj nam spokój swoimi wywodami bo my się tu próbujemy do Świąt Wielkiejnocy przygotować :)
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez pb95 » piątek, 22 kwi 2011, 11:13

Całe szczęście nie wszyscy spuszczają się nad religią w naszym kraju. Jak potrzebujesz się przygotować do świąt to nie wchodź na forum, jeśli tu siedzisz to widocznie masz czas i już się przygotowałeś.
:]
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2011, 11:13 przez pb95, łącznie edytowano 1 raz
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez zuo » piątek, 22 kwi 2011, 11:25

pb95 napisał(a):Całe szczęście nie wszyscy spuszczają się nad religią w naszym kraju. Jak potrzebujesz się przygotować do świąt to nie wchodź na forum, jeśli tu siedzisz to widocznie masz czas i już się przygotowałeś.
:]

Tak, są tacy co spuszczają sie na widok samochodu. Na szczęście cała reszta żyje normalnie.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 kwi 2011, 11:47

pb95 napisał(a):Całe szczęście nie wszyscy spuszczają się nad religią w naszym kraju.
:]

Nie bardzo rozumiem twoją wypowiedź? Możesz ją rozwinąć, wyjaśnić?
Co rozumiesz przez "spuszczanie się nad religią" ?
Proszę również o trochę szacunku dla innych, tych którzy szanują swoją a także inne religie.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez pb95 » piątek, 22 kwi 2011, 12:34

"Spuszczać się" nad czymś, czyli albo pasjonować się czymś, albo przejmować (w obu przypadkach dużo bardziej niż ktoś kto po prostu się tym interesuje), coś w tym kierunku. BTW - od dzisiaj wierzę w kierowców z Żywca i oddaje im cześć, więc są moją religią. Nie możecie ich obrażać, bo to obraża moje uczucia religijne i można za to dostać wyrok.

A serio: denerwuje mnie wycieranie sobie mordy religią gdy jest to wygodne : jak powyżej pokazałem. Obrazek to jest w tej chwili bardzo na miejscu. Tak jak uważam za głupotę, że w krajach arabskich nie można kupić nigdzie alkoholu czasem, tak u nas wszystko jest pozamykane, bo jest ŚWIĘTO. WTF. Mówię - wprowadźmy opodatkowanie na kościół i kto tam chodzi musi płacić podatek na tą instytucję to zobaczymy ile osób tak na prawdę jest religijnych a kto jest ujęty jako osoba wierząca tylko dlatego, że jego rodzice byli wierzący i go ochrzcili. :)
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2011, 12:36 przez pb95, łącznie edytowano 1 raz
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 kwi 2011, 12:52

pb95 napisał(a):Tak jak uważam za głupotę, że w krajach arabskich nie można kupić nigdzie alkoholu czasem, tak u nas wszystko jest pozamykane, bo jest ŚWIĘTO. WTF. Mówię - wprowadźmy opodatkowanie na kościół i kto tam chodzi musi płacić podatek na tą instytucję to zobaczymy ile osób tak na prawdę jest religijnych a kto jest ujęty jako osoba wierząca tylko dlatego, że jego rodzice byli wierzący i go ochrzcili. :)

To bardzo proste chłopcze: w krajach muzułmańskich jest teoretyczny zakaz spożywania alkoholu więc oficjalnie nie można go kupić - zwykły szacunek dla religii, tradycji itd
Możesz tam pojechać i spróbować to zmienić - zresztą nie, nie musisz już niedługo tak będzie w Europie bo my europejczycy nie potrafimy bronić swojej kultury.
Możesz wierzyć nawet w guziki - mi to nie przeszkadza.
A co do Polski chłopcze to: wszystko jest pozamykane bo jest święto dlatego że święta to czas który powinno spędzać się z rodziną a zapewne wiesz że "we wszystkim" pracują ludzie którzy mają swoje rodziny i dlatego jest zamknięte żeby Ci ludzi mogli spędzić Święta ze swoimi rodzinami a nie zadowalać Ciebie czyli chłopaczka który przyszedł sobie po Colę bo nie mógł jej kupić wczoraj. Rozumiesz?
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2011, 12:55 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez pb95 » piątek, 22 kwi 2011, 13:02

To jak mają wyglądać święta, a jak wyglądają to dwie różne kwestie. Poza tym jak ktoś chce to dlaczego nie może pracować wtedy? Może jest samotnikiem? A może woli spędzić czas z rodziną w jakiś przyjemnych okolicznościach, a nie gdy na drogi wyjedzie pół polski i będą potężne korki? A jeśli ktoś nie obchodzi świąt? Albo jest Buddystą czy kimkolwiek innym? Serio - rozumiem sam sens, dlaczego wszystko jest zamknięte, ale dlaczego MUSI być? To spora różnica. A na kebaba do Turka bym się chętnie wybrał, bo jest akurat wolny czas, a ja jestem na antybiotykach i nie mogę wypić wódy ze spokrewnionymi ze mną ludźmi jak 90% społeczeństwa :]
pb95
użytkownik
 
Posty: 378
Na forum od: 11 maja 2010, 22:07

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 22 kwi 2011, 13:11

pb95 napisał(a):To jak mają wyglądać święta, a jak wyglądają to dwie różne kwestie. Poza tym jak ktoś chce to dlaczego nie może pracować wtedy? Może jest samotnikiem? A może woli spędzić czas z rodziną w jakiś przyjemnych okolicznościach, a nie gdy na drogi wyjedzie pół polski i będą potężne korki? A jeśli ktoś nie obchodzi świąt? Albo jest Buddystą czy kimkolwiek innym? Serio - rozumiem sam sens, dlaczego wszystko jest zamknięte, ale dlaczego MUSI być? To spora różnica. A na kebaba do Turka bym się chętnie wybrał, bo jest akurat wolny czas, a ja jestem na antybiotykach i nie mogę wypić wódy ze spokrewnionymi ze mną ludźmi jak 90% społeczeństwa :]

Ty się zgrywasz czy na serio taki głupi jesteś?
Ostatnio edytowano piątek, 22 kwi 2011, 13:13 przez Pan Kazimierz, łącznie edytowano 1 raz
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Ryszard O. » piątek, 22 kwi 2011, 14:33

pb95 napisał(a):To jak mają wyglądać święta, a jak wyglądają to dwie różne kwestie. Poza tym jak ktoś chce to dlaczego nie może pracować wtedy? Może jest samotnikiem? A może woli spędzić czas z rodziną w jakiś przyjemnych okolicznościach, a nie gdy na drogi wyjedzie pół polski i będą potężne korki? A jeśli ktoś nie obchodzi świąt? Albo jest Buddystą czy kimkolwiek innym? Serio - rozumiem sam sens, dlaczego wszystko jest zamknięte, ale dlaczego MUSI być? To spora różnica. A na kebaba do Turka bym się chętnie wybrał, bo jest akurat wolny czas, a ja jestem na antybiotykach i nie mogę wypić wódy ze spokrewnionymi ze mną ludźmi jak 90% społeczeństwa :]

Coś w tym jest tak jak mówisz.
Dlaczego inni maja mi narzucać, co ja mam robić w danym dniu kalendarzowym.
Dlaczego w tym kraju ustanawia się dni wolne tylko w „święta” jednej wiary a nie ma dni wolnych od pracy w święta innych wiar, jakich jest jeszcze wiele?
Epatowanie jedną wiarą i w ogóle wiarą w takich okresach przedświątecznych jest dla mnie przejawem zakłamania. Najczęściej robią to ludzie, którzy za nic mają swoją wiarę. Codziennym swoim zachowaniem trzeba trzymać się zasad swojej wiary ( a nie tylko od święta) we własnym sumieniu a nie na pokaz.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości

cron