Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Radny

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Ryszard O. » niedziela, 13 mar 2011, 11:20

Czy znasz swojego radnego i czy wiesz jak on Cię reprezentuje?
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez GrzegorzD » niedziela, 13 mar 2011, 11:46

Znam i jakoś za nim nie przepadam. Nie widzę żeby coś dobrego zrobił dla mojej okolicy w poprzedniej i obecnej kadencji. Nie głosowałem na niego.
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Ryszard O. » poniedziałek, 14 mar 2011, 18:16

Dziennik Zachodni dziś informuje”
"Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie a także partie polityczne i radni nie żałowali pieniędzy na kampanię samorządową. Wszyscy wykorzystali niemal pełne limity wydatków i kupowali na potęgę plakaty, billboardy i reklamę w mediach.

Państwowa Komisja Wyborcza ma już sprawozdania komitetów wyborczych. Specjalnie dla czytelników DZ policzyliśmy, ile średnio kosztowało wprowadzenie się prezydentów do gabinetów w ratuszach, ale także ile kosztował zdobyty fotel radnego, przychylnego głowie miasta.
W Bielsku Białej na fotelu prezydenckim zasiadł po raz kolejny Jacek Krywult. Towarzyszy mu 11 radnych. Koszt kampanii wyniósł 139 283,00 zł.
Bielsko-Biała. Jacek Krywult, 11 radnych. Cena za mandat 11 606,91 zł"
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez SP&C » wtorek, 15 mar 2011, 00:14

Żeby tylko "wisieli" w trakcie kampanii, byłoby ok. Nie wiem czy do teraz, ale jeszcze w zeszłym miesiącu na BP na Żywieckiej uśmiechał się z billboardu pan Michalski, na Michałowicza vis a vis sushi tęgo spoglądał pan Pięta. O mniejszych rozmiarach twarzowcach nie wspomnę, bo to na każdym drzewie wisi/wisiało. Dlaczego w tym kraju jest tak, że nie ma odpowiedzialności za sprzątanie po sobie? Skojarzenie mam jedno - psie kupy.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Ryszard O. » wtorek, 29 mar 2011, 20:11

z posiedzenia Komisji Budżetowo-Gospodarczej ( z jednej z gmin w br.)

„Radny Leszek Ł. – Proponuje zasypać największe dziury, jakoś to będzie funkcjonować do przyszłego roku”

(złota myśl)
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez katiabb » wtorek, 29 mar 2011, 20:16

Ryszard O. napisał(a):z posiedzenia Komisji Budżetowo-Gospodarczej ( z jednej z gmin w br.)

„Radny Leszek Ł. – Proponuje zasypać największe dziury, jakoś to będzie funkcjonować do przyszłego roku”

(złota myśl)

się uśmiałam :D dobre, dobre
G E E K O N D E S I G N
link do portfolio
projektowanie stron internetowych
i grafiki użytkowej
katiabb
użytkownik
 
Posty: 508
Na forum od: 11 cze 2007, 10:48
Lokalizacja: Folwark

Postprzez sweeper » wtorek, 29 mar 2011, 20:36

znam, jest popychadłem prezydenta
jego bierne podejście pozbawiło nas po raz kolejny funduszy na przebudowę ulicy Międzyrzeckiej

źle zaczął i pewnie źle skończy, ale i jego poprzednicy też wiele nie osiągnęli a był wśród nich nawet i wiceprzewodniczący rady UM Bielsko
nazwisk nie wymieniam celowo - zainteresowani wiedzą o kim mowa :)
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Ryszard O. » wtorek, 29 mar 2011, 21:08

sweeper napisał(a):znam, jest popychadłem prezydenta
jego bierne podejście pozbawiło nas po raz kolejny funduszy na przebudowę ulicy Międzyrzeckiej

źle zaczął i pewnie źle skończy, ale i jego poprzednicy też wiele nie osiągnęli a był wśród nich nawet i wiceprzewodniczący rady UM Bielsko
nazwisk nie wymieniam celowo - zainteresowani wiedzą o kim mowa :)

Przeczytaj dokładnie mój post ( dla ścisłości), nie cytowałem w nim bielskiego radnego.

Post dotyczy ogółu radnych "bezradnych", a przede wszystkim ukazaniu ich wspaniałych rad.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Ryszard O. » czwartek, 31 mar 2011, 09:07

Radni z Bielska-Białej nie lubią się przemęczać.

Bielskiemu radnemu Przemysłowi Drabkowi z PiS wystukanie na klawiaturze komputera interpelacji na sesję Rady Miejskiej zajmuje jakąś godzinkę, choć przygotowania do jej napisania trwają dłużej - dwa, nawet trzy dni. W obecnej kadencji Drabek napisał już... trzy interpelacje. Z grubsza licząc mają po 20, 30 linijek. Ale to nic. I tak jest jednym z rekordzistów, bo na 25 bielskich radnych, aż 20 nie złożyło od początku kadencji ani jednej interpelacji!
DZ
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron