Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Kościół a państwo.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Piotrek » niedziela, 26 sie 2012, 11:43

10RONNIE10 napisał(a):http://www.youtube.com/watch?v=uJikXgoi-uA&feature=player_embedded

Smutna rzeczywistość, dobrze, że ich nie zgwałcił, one mają szczęście, ktoś nie miał.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Mel » niedziela, 26 sie 2012, 15:41

@ Piotrek moderator. No właśnie, różnica między nami jest taka, że wy wierzycie panu Palikotowi a ja Janowi Pawłowi II, Benedyktowi XVI, ks. Jerzemu Popiełuszcze, Matce Teresie z Kalkuty, Edycie Stein, mojemu biskupowi, księżom, których znam i szanuję, setkom i tysiącom ludzi Kościoła, którzy przeszli przez życie dobrze czyniąc, nieraz oddając życie za wierność Jezusowi Chrystusowi i jego Kościołowi.

Na czyje wyjdzie - ja wiem.

Po panu P. nie będzie już śladu, a Kościół Jezusa Chrystusa będzie trwał.

Pyramide napisał(a):Z pełnym szacunkiem do peregrynacji obrazu MB Cz ale to już nie wystarcza zwł. dla młodych i ludzi o trochę ukształtowanej świadomości.

Czy ty wiesz, co piszesz? Czy słyszałeś o corocznych zlotach młodych na Lednicy, a o Jamnej, o Nowej Ewangelizacji, o corocznych spotkaniach w Hermanicach koło Ustronia, a może powinieneś zobaczyć wymarsz z Hałcnowa na pielgrzymkę w sierpniu do Częstochowy-ilu tam młodych, albo te tak liczne pielgrzymki pełne młodzieży przemierzające latem nasz kraj w drodze na Jasną Górę. Widziałeś spotkania młodzieży z papieżem?
A czy słyszałeś o młodych wolontariuszach wyjeżdżający na misje?
A znasz wspólnoty odnowy w Duchu Świętym (np. Miasto na Górze w naszym mieście)?
Przecież to tysiące, tysiące młodych ludzi angażujących się w życie Kościoła.

To wszystko, o czym tu piszę, jest dostępne w internecie.

Tyle tylko, że po przeczytaniu tego zobaczylibyście, że jesteście manipulowani.

Wy po prostu NIE CHCECIE WIDZIEĆ, a to już wasz wybór.

Mimo wszystko zachęcam was do powrotu do Kościoła, zobaczenia go jako daru dla nas, w nim jest życie i nasza przyszłość. Życie tutaj jest tylko drogą, egzaminem, który będzie oceniony po drugiej stronie, a tam już nam nie pomoże pan P, zostanie tylko prawda o naszym życiu-bez manipulacji.
Avatar użytkownika
Mel
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 22 mar 2007, 18:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Piotrek » niedziela, 26 sie 2012, 15:56

Mel, Kolego ja wierzę faktom, jeśli ich nie widzisz, jeśli nie chcesz ich widzieć, jeśli zamykasz oczy na fakty, współczuję.
Napisałeś: "@ Piotrek moderator", moderatorem jestem dla czynności porządkowych mających nas wszystkich chronić, natomiast w dyskusji na Forum jestem zwykłym użytkownikiem jakim jestem od lat i będę bronił tego prawa do tego żeby nim być, więc szanuj to moje prawo.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pyramide » niedziela, 26 sie 2012, 15:57

@Mel piszesz ze wszystko dostępne jest w internecie więc masz poczytaj
http://index.forum.gazeta.pl/szukaj/for ... lgrzymkach
http://www.uniface.pl/Pielgrzymuja-po-s ... -a2026/260
Ostatnio edytowano niedziela, 26 sie 2012, 15:59 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 31 sie 2012, 21:26

Ostatnio edytowano piątek, 31 sie 2012, 21:27 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » sobota, 1 wrz 2012, 14:25

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Del_Rey » sobota, 1 wrz 2012, 15:24

@ Pyramide, To tylko dowód, że we Włoszech Palikot i TVN. także mają niemałe wpływy ;)
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez Mel » sobota, 1 wrz 2012, 16:30

Do 10RONNIE10, Pyramide i innych wiernych środowisku GW i temu środowisku podobnym.

Wg was, argument z demotywatorów jest dowodem prawdy waszych opinii, podobnie twórczość Gazety Wyborczej.
Każdy ma takie autorytety na jakie sobie zasłużył.

Dla mnie, i dla wielu, autorytetem jest Kościół i jego nauczanie. Od tysięcy lat my chrześcijanie byliśmy, jesteśmy i będziemy w historii i kulturze świata. Nasz Kościół zwalczało imperium rzymskie, inne imperia, Rewolucja Francuska (patrz Wandea-bardzo pouczające), komuniści, hitlerowcy, a także-co bardzo ważne-swoim postępowaniem grzesznicy wewnątrz Kościoła. Kościół to przetrwa, bo ma Bożą obietnicę.
Na końcu Bóg rozliczy wszystkich i żadne kłamstwo się nie ostoi.
Tylko, do waszej wiadomości, to Kościołowi Jezus Chrystus powierzył troskę o zbawienie ludzi-o ich życie wieczne. Dlatego obrażanie się na Kościół jest wielkim błędem
Avatar użytkownika
Mel
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 22 mar 2007, 18:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Pyramide » sobota, 1 wrz 2012, 17:20

@Mel czy sobie zasłużyli "polegli" w Smoleńsku i miliony zamordowanych w różnych wojnach w tym obchodzonej dziś rocznicy wybuchu wojny? to jest też jakaś troska i zbawienie?
Wytłumacz to albo dobrze polej głowę zimną wodą /może być święcona/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 1 wrz 2012, 21:26

@Mel ja GW nie czytam.
To co dałem z demotów to chyba nie fotomontaż (chyba że wg Ciebie tak jest )
Wybacz stary ale wg tego co teraz kościół głosi to wszyscy idziemy do piekła.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Piotrek » niedziela, 2 wrz 2012, 08:14

Fajne : http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci ... omosc.html , biedaczki, a te wypasione bębny to z czego?
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 2 wrz 2012, 11:19

Ile oni zarabiają to każdy wie ale w tym wypadku bardziej wk....a mnie to że mówi o tym ktoś kto zarabia 10 tysięcy za siedzenie na dupie.
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Mel » niedziela, 2 wrz 2012, 12:57

@10RONNIE10.
Powiem ci coś, co cię może zdziwi. Kościół nie miałby racji istnienia gdyby nie było w nim grzeszników, nie byłby potrzebny.
Kościół został powołany do życia przez Jezusa Chrystusa aby ludziom pomóc wychodzić z ich grzechów i dojść do szczęśliwego finału czyli życia wiecznego. Wszyscy ludzie w Kościele to grzesznicy, także księża, papieże i biskupi. Ja też jestem grzesznikiem.
Pierwszy z ludzi ery chrześcijańskiej, który dostał się do nieba, to zbrodniarz i łotr. to ten co wisiał na krzyżu obok Jezusa i poprosił o zabranie go do nieba. Drugi zbrodniarz ukrzyżowany obok, nie poprosił Chrystusa o pomoc.
I tak jest z każdym z nas. Albo skorzystamy z pomocy Jezusa Chrystusa w jego Kościele, albo nie. Nasz wybór.

A propos zarobków księży, widzisz jak by ci było dobrze gdybyś wybrał drogę księdza. chyba cię to gryzie.
Zastanów się, co wypisujesz, bo to już się robi śmieszne. Ile od ciebie wyciągają ci wstrętni księża, którzy rzekomo nic nie robią. Dajesz im coś? Jeśli nie, to się odczep.
Ja daję np. na stypendia mszalne, na tacę w kościele, bo tak mi się podoba i co tobie do tego?
Przekraczasz granice dobrego smaku, daruj sobie, takie podkręcanie swoich fobii szkodzi tylko tobie.
@Piotrek. Trzeba było zostać księdzem.
Twoim autorytetem jest pani Senyszyn, moim Jan Paweł II i Benedykt XVI. W co wierzysz, to cię określa. Twój styl określa ciebie, w jednym zdaniu używasz dwa słowa uznawane za nienadające się do użytku w kulturalnym środowisku.
Obserwuję twoje wypowiedzi i niestety muszę ci coś powiedzieć. Jesteś MODERATOREM. Przeczytaj sobie, co znaczy te słowo. Czy spełniasz tę funkcję należycie?
Angażujesz się jako strona i to strona mocno zacietrzewiona.
Poluzuj.
Avatar użytkownika
Mel
użytkownik
 
Posty: 209
Na forum od: 22 mar 2007, 18:52
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » niedziela, 2 wrz 2012, 13:10

Mel napisał(a):@10RONNIE10.
Powiem ci coś, co cię może zdziwi. Kościół nie miałby racji istnienia gdyby nie było w nim grzeszników, nie byłby potrzebny.
Kościół został powołany do życia przez Jezusa Chrystusa aby ludziom pomóc wychodzić z ich grzechów i dojść do szczęśliwego finału czyli życia wiecznego. Wszyscy ludzie w Kościele to grzesznicy, także księża, papieże i biskupi. Ja też jestem grzesznikiem.
Pierwszy z ludzi ery chrześcijańskiej, który dostał się do nieba, to zbrodniarz i łotr. to ten co wisiał na krzyżu obok Jezusa i poprosił o zabranie go do nieba. Drugi zbrodniarz ukrzyżowany obok, nie poprosił Chrystusa o pomoc.
I tak jest z każdym z nas. Albo skorzystamy z pomocy Jezusa Chrystusa w jego Kościele, albo nie. Nasz wybór.

A propos zarobków księży, widzisz jak by ci było dobrze gdybyś wybrał drogę księdza. chyba cię to gryzie.
Zastanów się, co wypisujesz, bo to już się robi śmieszne. Ile od ciebie wyciągają ci wstrętni księża, którzy rzekomo nic nie robią. Dajesz im coś? Jeśli nie, to się odczep.
Ja daję np. na stypendia mszalne, na tacę w kościele, bo tak mi się podoba i co tobie do tego?
Przekraczasz granice dobrego smaku, daruj sobie, takie podkręcanie swoich fobii szkodzi tylko tobie.
@Piotrek. Trzeba było zostać księdzem.
Twoim autorytetem jest pani Senyszyn, moim Jan Paweł II i Benedykt XVI. W co wierzysz, to cię określa. Twój styl określa ciebie, w jednym zdaniu używasz dwa słowa uznawane za nienadające się do użytku w kulturalnym środowisku.
Obserwuję twoje wypowiedzi i niestety muszę ci coś powiedzieć. Jesteś MODERATOREM. Przeczytaj sobie, co znaczy te słowo. Czy spełniasz tę funkcję należycie?
Angażujesz się jako strona i to strona mocno zacietrzewiona.
Poluzuj.

No nie wytrzymam .... A Kościół katolicki to się utrzymuje sam tak ? I nie jest dotowany z kasy państwa z m.in. MOICH PODATKÓW ?!

Dalej wybacz ale jak ktoś zostaje księdzem dla kasy to chyba coś nie halo ale widać dla Ciebie to nie ma znaczenia i dalej jest dobrym księdzem BRAWO !

A śmieszne to zaczyna być to co Ty kolego wypisujesz idąc w zaparte a nie masz racji.
A możę byś tak się wypowiedział w drugim wątku na tym samym forum ?
A może tamto już zbyt niewygodne i prawdziwe ?
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Piotrek » niedziela, 2 wrz 2012, 16:57

10RONNIE10, jak widzisz prawda boli, a skończyły się czasy kiedy za prawdę lądowało się na sali tortur a później na stosie, i ta bezsilność niektórych bardzo denerwuje. A idą coraz gorsze czasy dla kleru dawniej czarowników, szamanów itd, ale nie dla Boga, bo kimkolwiek jest będzie istniał zawsze. Za to zniknie grupa ............. żerujących na ludzkiej naiwności. Nie płacz Mel, tak to jest, kler zniknie i doskonale wiesz dlaczego.
pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron