Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Antyknebel.pl

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Benon » wtorek, 24 maja 2011, 12:12

18.05.2011 r. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na polecenie prokuratury przeszukała mieszkanie Roberta Frycza. Funkcjonariusze zabrali należącego do Frycza laptopa oraz nośniki pamięci. Powodem działań prokuratury i ABW są podejrzenia wobec Frycza o popełnienie przestępstwa znieważenia Prezydenta RP, opisanego w art. 135 §2 kodeksu karnego. Robert Frycz jest autorem strony internetowej antykomor.pl wyśmiewającej Bronisława Komorowskiego. [1]
W oświadczeniu ABW wydanym po akcji w mieszkaniu Frycza czytamy że na witrynie antykomor.pl znajdowała się m. in. gra, w której: „Gracz, sterując myszką, porusza celownikiem, a klikając przyciskiem myszy, oddaje strzał do postaci Prezydenta albo jego małżonki.” [2]
Radosław Sikorski – obecny minister spraw zagranicznych, prominentny działacz PO, przed wyborami parlamentarnymi w 2007 roku powiedział: „Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana w poniedziałek.” [3]

antyknebel.pl

Internauto! Wiedzieć musisz o tem,
Że jeśli Bronka nadepniesz nagniotek,
O bladym świcie może cię ze snu
Wyrwać ekipa śledczych z ABW.
Zwleczesz z wpuszczeniem – otworzą drzwi z kopa;
Splądrują schowki, zabiorą laptopa.
Tak władzy rośnie działań statystyka,
Więc może zbywać sprawę Olewnika…

* * *

To żal gdy strzały – choćby udawane,
Umysł człowieka sycą błogostanem.
Lecz smutno także, gdy ubaw po pachy
Sprawia Sikora rzezanie watahy.
Benon
użytkownik
 
Posty: 103
Na forum od: 6 lut 2009, 20:22

Postprzez tomi308 » wtorek, 24 maja 2011, 13:25

Dobrze że jest salon 24.Tam się można wyżyć na rządzie.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez Kryspin » wtorek, 24 maja 2011, 19:48

Benon napisał(a):18.05.2011 r. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego na polecenie prokuratury przeszukała mieszkanie Roberta Frycza. Funkcjonariusze zabrali należącego do Frycza laptopa oraz nośniki pamięci. Powodem działań prokuratury i ABW są podejrzenia wobec Frycza o popełnienie przestępstwa znieważenia Prezydenta RP, opisanego w art. 135 §2 kodeksu karnego. Robert Frycz jest autorem strony internetowej antykomor.pl wyśmiewającej Bronisława Komorowskiego. [1]
W oświadczeniu ABW wydanym po akcji w mieszkaniu Frycza czytamy że na witrynie antykomor.pl znajdowała się m. in. gra, w której: „Gracz, sterując myszką, porusza celownikiem, a klikając przyciskiem myszy, oddaje strzał do postaci Prezydenta albo jego małżonki.” [2]
Radosław Sikorski – obecny minister spraw zagranicznych, prominentny działacz PO, przed wyborami parlamentarnymi w 2007 roku powiedział: „Jeszcze jedna bitwa, dorżniemy watahy. Donku, panie marszałku, liczymy na pana w poniedziałek.” [3]

antyknebel.pl

Internauto! Wiedzieć musisz o tem,
Że jeśli Bronka nadepniesz nagniotek,
O bladym świcie może cię ze snu
Wyrwać ekipa śledczych z ABW.
Zwleczesz z wpuszczeniem – otworzą drzwi z kopa;
Splądrują schowki, zabiorą laptopa.
Tak władzy rośnie działań statystyka,
Więc może zbywać sprawę Olewnika…

* * *

To żal gdy strzały – choćby udawane,
Umysł człowieka sycą błogostanem.
Lecz smutno także, gdy ubaw po pachy
Sprawia Sikora rzezanie watahy.

Strony tej nie uczeszczalem ale jezeli byl cyngiel i celowales w Prezydenta to moim zdaniem cos takiego nie powinno byc objete ochrona slowa. W kazdej europejskiej demokracji jakakolwiek wzmianka o "strzelaniu" do urzednikow panstwowych przeszlaby natychmiast to agencji typu ABW. Osmieszanie i kpienie jest inna sprawa.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Ryszard O. » wtorek, 24 maja 2011, 21:13

Macie takie prezydenta jakiegoś sobie wybrali. Jednak to nie znaczy aby „ byle kto – jakiś śmieszny student” się a niego nabijał. Nie popieram Komorowskiego ale p. Frycz – ty też odbiegasz od normy. Może trzeba się z pana śmiać i też można trafić do mediów.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Kryspin » wtorek, 24 maja 2011, 22:52

Jeżeli puszki na krzyżu obrażają czyjeś uczucia religijne tak przeciętny obywatel ma prawo uważać że fotomontaż z prezydentem w mało urokliwym położeniu narusza jego ‘godność obywatelską’. Samo wszczęcie postępowania nie oznacza zupełni nic. Prokuratura ma prawo sprawdzić na ile zarzucany czyn był szkodliwy społecznie i czynić to o godzinie 6, 8, czy 20 Funkcjonariusze mają prawo ubierać się tak jak mówi regulamin a nie tak jak chce zatrzymywany czy rewidowany.

Nie róbmy cyrku. Wolność słowa – niech pozostanie wielka. Każdy może powiedzieć co chce ale niech każdy ma prawo ponieść konsekwencje swojej gadaniny. Cenzura to uniemożliwianie wyrażania opinii. Pamiętajmy o tym iż konstytucja zapewnia również prawo do godności.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Kryspin » wtorek, 24 maja 2011, 23:49

Raz mały Jarek, co od lat

się pętał pod nogami,

porzucił pieluch własnych świat

by igrać z zapałkami...



płot znalazł sobie nowy dość

bez drzazg i dziur po sękach,

kawałek węgla, pustą kość

- i zaczął pisać w mękach:



„ja jezdem Jarek, ..wasza mać!...

mam procę z majtek mamy...

nie chcecie mi zabawek dać

- to trochę postrzelamy...



bo mam najlepszą w świecie z proc

co strzela nawet w nocy

i wynalazków innych moc

co zdatne są do procy...



na zmianę w proce będę kładł

teczke, Katyń, kocią kupę

i choćby na mnie cały świat

i tak mu złoję pupę…



a jeśli wy, tak mnie na złość,

nie chcecie umrzeć... ha,

- zapałek napcham w pusta kość

i będę miał V2!



i nie próbujcie zwiewać w las

ni kryć się w nocy cień,

moje rakiety znajdą was

i noc zamienią w dzień...



nie macie szans, już przyszedł czas,

więc bójcie się skubańce

- bo ja V2 tu mam na was,

- wy na mnie tylko lance...”



* * *



przy płocie huk, przy płocie syk

i ogień w górę bucha...

wraz z częścią płotu Leszek znikł...

dopala się pielucha...



cóż, z cudzych nieszczęść śmiać się źle,

lecz mówiąc miedzy nami,

- winien ktoś w porę złoić d.

Jarkowi z zapałkami...
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości