Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Sukces PIS na naszym lokalnym podwórku.

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez zuo » piątek, 27 maja 2011, 16:36

Trzej sędziowie z Bielska-Białej, których za rządów PiS-u usiłowano wkręcić w udział w zorganizowanej grupie przestępczej, wygrali procesy z prokuraturą. Zostaną przez nią przeproszeni i dostaną po 50 tys. zł zadośćuczynienia.

http://bielskobiala.gazeta.pl/bielskobi ... z_PiS.html

Jak widać strategia "obrzućmy gównem co się da, zawsze sie gdzieś kawałek przyczepi" nie przynosi wielkich efektów.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Piotrek » piątek, 27 maja 2011, 16:49

Tak właśnie, wprowadzano zasady IV RP, zasady prawa i sprawiedliwości, poprzez kłamstwa, oszustwa, przekręty, machlojki i oszczerstwa. To akurat jeden z wielu przypadków za które my wszyscy musimy zapłacić, powinno się zabrać pieniądze na odszkodowania z dziesiątek milionów dotacji, które dostaje PiS także naszych obywateli pieniędzy. A ile już zapłacono za urojenia przeżartego sklerozą Antka Tropiciela?A fantazje Ziobry? Ciekawe kto zwróci nam obywatelom te pieniądze? Wolałbym żeby zostały przeznaczone na szpitale, szkoły lub teatry a nie zmarnowane przez szurniętych oszołomów. Zbliżają się wybory, jeśli omamiony naród znowu da szansę wariatom to ciekawe ile nas wszystkich będzie to kosztować? pozdrawiam
Cały czas czkawka po paranoidalnych rządach pseudo "prawa i sprawiedliwości", następny wyrok, bedą odszkodowania? : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zapadl-w ... omosc.html
Ostatnio edytowano piątek, 27 maja 2011, 17:43 przez Piotrek, łącznie edytowano 1 raz
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Ryszard O. » piątek, 27 maja 2011, 18:13

Sama prawda jw.
niezależny, obiektywny
Ryszard O.
użytkownik
 
Posty: 297
Na forum od: 18 lut 2011, 17:26

Postprzez Pan Kazimierz » piątek, 27 maja 2011, 21:47

Oczywiście że PiS powinien pokryć to ze swojej kieszeni. Ale jak to w naszym kraju bywa zapłacimy MY - Polacy mieszkający w kraju.
Pan Kazimierz
użytkownik
 
Posty: 4926
Na forum od: 9 cze 2008, 12:03

Postprzez Ronja » niedziela, 29 maja 2011, 17:43

Tacy jesteście pewni niewinności tych trzech panów? Ja zaczęłam wątpić po sprawie dr. G, która jest mi osobiście znana jako, że miałam nieprzyjemność kontaktu z tym "człowiekiem" w warszawskiej klinice i wszelkie próby uniewinniania go są dla mnie dowodem na nieudolność naszego wymiaru sprawiedliwości i kreowania wizerunku przez subiektywne media. Czasem takie sprawy mają drugie dno i sądowe uniewinnienie nie oznacza niewinności, ale brak dowodów :/
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez zuo » niedziela, 29 maja 2011, 19:06

Ronja napisał(a):Tacy jesteście pewni niewinności tych trzech panów? Ja zaczęłam wątpić po sprawie dr. G, która jest mi osobiście znana jako, że miałam nieprzyjemność kontaktu z tym "człowiekiem" w warszawskiej klinice i wszelkie próby uniewinniania go są dla mnie dowodem na nieudolność naszego wymiaru sprawiedliwości i kreowania wizerunku przez subiektywne media. Czasem takie sprawy mają drugie dno i sądowe uniewinnienie nie oznacza niewinności, ale brak dowodów :/

No to smigaj do Zbysia Ziobro a przynajmniej do prokuratury, skoro wiesz coś co w jakiś sposób obciąża pana G to szybko powinnas sie tą wiedzą z nimi podzielić. Na doktora G ile dokumentów przetrzepano, ilu ludzi przesłuchano, i co? Nic. Jeśli to oznacza brak dowodów to nie wiem w jaki sposób chciałabyś je zdobywać, torturami?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Ronja » niedziela, 29 maja 2011, 21:00

A jesteś w stanie wyobrazić sobie kilkoro pacjentów po ciężkich operacjach na sercu, którzy decydują, żeby nie zabierać głosu w obawie o swoje zdrowie, bo każdy stres dla nich to poważne ryzyko? Bo wolą cieszyć się extra-dodanym życiem, zamiast włóczyć się po sądach? To ich decyzja, uzgodniona w dniach, kiedy sprawa wyszła na jaw. Wobec tego faceta toczą się nadal sprawy o korupcję, mobbing, znęcanie się nad żoną - w sumie kilkadziesiąt zarzutów. Ale cóż.... dla mediów i polityków jest sztandarowym przykładem tego, jak pisowski łańcuchowy pies Z. doprowadzał terrorem do upadku uczciwych i bogu ducha winnych ludzi i jak sprawa dr. G doprowadziła do upadku polskiej transplantologii :/ Ja tylko zwracam uwagę, żeby nie chwalić dnia przed zachodem. Wiele spraw nadal się toczy. Mój głos nie musi być wiarygodny, ale na temat tej sprawy i faceta szerzej wypowiadał się prof. Religa... nic pochlebnego o nim nie miał do powiedzenia. Choć jemu też nie musisz wierzyć, skoro media są dla ciebie bardziej wiarygodne.
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35

Postprzez zuo » niedziela, 29 maja 2011, 21:49

Ronja napisał(a):A jesteś w stanie wyobrazić sobie kilkoro pacjentów po ciężkich operacjach na sercu, którzy decydują, żeby nie zabierać głosu w obawie o swoje zdrowie, bo każdy stres dla nich to poważne ryzyko? Bo wolą cieszyć się extra-dodanym życiem, zamiast włóczyć się po sądach? To ich decyzja, uzgodniona w dniach, kiedy sprawa wyszła na jaw. Wobec tego faceta toczą się nadal sprawy o korupcję, mobbing, znęcanie się nad żoną - w sumie kilkadziesiąt zarzutów. Ale cóż.... dla mediów i polityków jest sztandarowym przykładem tego, jak pisowski łańcuchowy pies Z. doprowadzał terrorem do upadku uczciwych i bogu ducha winnych ludzi i jak sprawa dr. G doprowadziła do upadku polskiej transplantologii :/ Ja tylko zwracam uwagę, żeby nie chwalić dnia przed zachodem. Wiele spraw nadal się toczy. Mój głos nie musi być wiarygodny, ale na temat tej sprawy i faceta szerzej wypowiadał się prof. Religa... nic pochlebnego o nim nie miał do powiedzenia. Choć jemu też nie musisz wierzyć, skoro media są dla ciebie bardziej wiarygodne.

Cóż, zupełnie przypadkowo adwokatem we wszystkich sprawach przeciwko doktorowi G jest Rafał 'Predator' Rogalski. Jest adwokatem braci Mastalerzów, adwokatem żony doktora G. Rogalski kręcił się wokół Religii i Rogalski gadał z Kochanowskim.Teraz popatrzmy, Rogalski - PIS, Religa - PIS, Kochanowski - PIS. Czy mi sie tylko zdaje czy też jeśli nic sie na doktora G nie znajdzie to skończy sie na kolejnej kompromitacji PISu?

Co do Religii, dziwisz sie jego niechęci skoro Garlicki przez rok zrobił dwa razy wiecej operacji niż Religa w 6 lat?
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Ronja » poniedziałek, 30 maja 2011, 06:54

Zuo, ok, nie będę cię przekonywać. Chciałam pokazać tylko, że nie zawsze sprawa wygląda dokładnie tak, jak przedstawiają ją media. Ja wyrobiłam sobie opinię bazując na osobistych doświadczeniach swoich i swoich bliskich, a nie kierując się jakimiś sympatiami politycznymi. Ty na tym co wyczytałeś lub przekazała ci TV. Twój wybór. Nie musisz mi wierzyć. Prof. Religa jest dla mnie i nie tylko dla mnie autorytetem medycznym i moralnym bez względu na sympatie polityczne. Dla mnie EOT.
Ronja
użytkownik
 
Posty: 214
Na forum od: 10 lut 2008, 19:35


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości