Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Glupota PISu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Kryspin » sobota, 24 wrz 2011, 00:19

W dzisiejszej rzepie prezes Kaczynski zapowiedzial, ze jesli wygra wybory, kibice na stadionach, tak samo jak kazdy obywatel , beda mieli prawo do swoich pogladow politycznych. :rolleyes:

Dzisiaj tez, na lamach tejze rzepy, Agnieszka Niewinska pisze o Ilonie Klejnowskiej (aniolek prezesa): Nowoczesny look bizneswoman (kuriozalna ortografia angielska, powinno byc business woman) daleki od niechlujstwa, monotonii, nudy – ocenia stylistka Patrycja Michalak i dodaje plus za buty.

A te są konikiem młodej kandydatki dodaje rzepa. :lol:
Ostatnio edytowano sobota, 24 wrz 2011, 00:58 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 24 wrz 2011, 00:53

wiecie co ... może mi odwaliło ... ale jak kurcze nie ma mozliwosci glosowania na KNP ... aż mi to ciezko napisac .... ale za nic w swiecie nie zaglosuje na PO .... i tak mnie naszło ... ehhh nie wiem czy glosowanie na mniejsze zlo to nie jest glosowanie na Pis ....
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Kryspin » sobota, 24 wrz 2011, 01:00

10RONNIE10 napisał(a):ehhh nie wiem czy glosowanie na mniejsze zlo to nie jest glosowanie na Pis ....

Bedziesz glosowal jak uwazasz. Ciekawy jestem dlaczego myslisz, ze PIS to "mniejsze zlo"?
Ostatnio edytowano sobota, 24 wrz 2011, 01:02 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez zbożowy » sobota, 24 wrz 2011, 10:23

Kryspin napisał(a):W dzisiejszej rzepie prezes Kaczynski zapowiedzial, ze jesli wygra wybory, kibice na stadionach, tak samo jak kazdy obywatel , beda mieli prawo do swoich pogladow politycznych. :rolleyes:

I co jeszcze? Jak urządzę imprezę to też mi się będzie każdy mógł wpieprzyć z polityką? Poglądy sobie mogą głosić poza stadionami.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez 10RONNIE10 » sobota, 24 wrz 2011, 13:58

Kryspin napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):ehhh nie wiem czy glosowanie na mniejsze zlo to nie jest glosowanie na Pis ....

Bedziesz glosowal jak uwazasz. Ciekawy jestem dlaczego myslisz, ze PIS to "mniejsze zlo"?

Bo po pierwsze nie zniszcza chyba mojej firmy (jeszcze państwowa)
podatków tez nie podniosą ...
Lasy państwowe nie beda tez upolitycznione ...
Nie wiem czy nie lepiej sluchac 4 lata o smolensku niz miec znowu wyzsze podatki ....
no ***** nie wiem ...
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 26 wrz 2011, 19:37

Modelka "Playboy'a" za plecami prezesa PiS.
http://www.fakt.pl/Modelka-quot-Playboy ... 874,1.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez SP&C » poniedziałek, 26 wrz 2011, 19:53

Widzę, że za oknami jesień, a choroba się rozwija...
No cóż, pomarzyć każdy może, nawet Pyramide. Ale wiesz co, admin chyba zajmuje się profesjonalnie foto, może zrobiłby Ci jakąś sesję ? Ewentualnie "fotoszop" czyni cuda (nie tuskowe).
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez zuo » poniedziałek, 26 wrz 2011, 20:06

SP&C napisał(a):Widzę, że za oknami jesień, a choroba się rozwija...
No cóż, pomarzyć każdy może, nawet Pyramide. Ale wiesz co, admin chyba zajmuje się profesjonalnie foto, może zrobiłby Ci jakąś sesję ? Ewentualnie "fotoszop" czyni cuda (nie tuskowe).

Choroba powiadasz... Problem w tym ze sama zainteresowana potwierdza ze zagrała w spocie.
"- Przykro mi, ale nie mogę odpowiadać na żadne pytania dotyczące tego spotu, ponieważ zobowiązałam się do zachowania poufności - odpowiada, kiedy usiłujemy ją zapytać o jej pracę na planie."
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Pyramide » poniedziałek, 26 wrz 2011, 20:14

SP&C co cie tak wku......?
Sesja owszem ale z tobą,musisz mieć beret na głowie i kadzidło w ręce.
Nie warto się podniecać.PiS i tak nie wygra.
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-201 ... lnosc.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez tomi308 » poniedziałek, 26 wrz 2011, 20:57

Typowy wyborca pis-u.Wszędzie zwącha spisek
http://wiadomosci.wp.pl/kat,119674,titl ... omosc.html
Ostatnio edytowano poniedziałek, 26 wrz 2011, 20:57 przez tomi308, łącznie edytowano 1 raz
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez SP&C » poniedziałek, 26 wrz 2011, 22:11

Pyramide napisał(a):SP&C co cie tak wku......?
Sesja owszem ale z tobą,musisz mieć beret na głowie i kadzidło w ręce.
Nie warto się podniecać.PiS i tak nie wygra.
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-201 ... lnosc.html

Wow, czyżby marzyło Ci się jakieś sado-maso?Grrrrr... :)
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » wtorek, 27 wrz 2011, 07:38

Dla SP&C
Niemiecka prasa: Kaczyński zmierza do klęski
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/deuts ... omosc.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Santos » wtorek, 27 wrz 2011, 14:16

SP&C napisał(a):Widzę, że za oknami jesień, a choroba się rozwija...
No cóż, pomarzyć każdy może, nawet Pyramide. Ale wiesz co, admin chyba zajmuje się profesjonalnie foto, może zrobiłby Ci jakąś sesję ? Ewentualnie "fotoszop" czyni cuda (nie tuskowe).

Masz rację rozwija się choroba u ciebie w miarę jak widzisz miotający się PiS ze swoimi zwolennikami i poparciem do 30%. Nawet systematyczne opluwanie rządu i Tuska,mgły,liczne głoszenie pół prawd,msze i agitacje kościelne nie pomaga.Co ty zrobisz chłopie jak przegracie? /sznur?/.
Ten się nie myli,kto nic nie robi.
Avatar użytkownika
Santos
użytkownik
 
Posty: 853
Na forum od: 21 maja 2009, 18:16
Lokalizacja: Bielsko/Monachium

Postprzez SP&C » środa, 28 wrz 2011, 12:29

SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » czwartek, 29 wrz 2011, 07:28

Wystarczyło jedno zdanie Jarosława Kaczyńskiego o Twitterze a popularny serwis zagotował się od komentarzy. - Pan się posługuje twitterami pana Sikorskiego? No przepraszam bardzo! Uważałem Pana za naprawdę bardzo znaczącego dziennikarza, wybitnego - wyrzucał Bogdanowi Rymanowskiemu urażony prezes PiS.
http://wybory.gazeta.pl/wyboryparlament ... _Pana.html
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 78 gości