Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polska Prezydencja w UE

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez SP&C » czwartek, 7 lip 2011, 16:59

zuo napisał(a):A nie, problem lezy glebiej. Niemniej jednak: chodzi mi o Twoje 'Tak, zdecydowana większość....' i link do artykułu który w żaden sposób nie potwierdza Twoich słów.

To w takim razie dużymi literami, była to ironia: popatrz na zdjęcie, które ilustruje ten tekst, faktycznie tłumy, z 15 europosłów. Pewnie w całej sali była 100 + "goście z Polski" - tak, jest to zdecydowana większość, pamietając, że liczba europosłów, to ponad 700 sztuk ;)

zuo napisał(a):Misiu puszysty, cywilizowani ludzie maja to do siebie ze piorą brudy w własnym gronie. Rozumiem że gdyby zdradzała Cię żona (teoretycznie) to latałbyś od sąsiada do sąsiada i darł sie wniebogłosy że ona tak Cie traktuje, tak?

Pisząc do mnie " misiu puszysty", myślisz o stałym związku, czy to tylko zaloty? ;) Reszty nie komentuję...
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez zuo » czwartek, 7 lip 2011, 17:07

SP&C napisał(a):To w takim razie dużymi literami, była to ironia: popatrz na zdjęcie, które ilustruje ten tekst, faktycznie tłumy, z 15 europosłów. Pewnie w całej sali była 100 + "goście z Polski" - tak, jest to zdecydowana większość, pamietając, że liczba europosłów, to ponad 700 sztuk

To chyba świadczy tylko o tym że reszta ma totalnie gdzieś. Gdyby mieli coś do powiedzenia w tym temacie to zapewne pojawiliby sie tam i zabrali by głos. Prawda?

SP&C napisał(a):Pisząc do mnie " misiu puszysty", myślisz o stałym związku, czy to tylko zaloty? ;) Reszty nie komentuję...

Nie rób sobie nadziei, nie jestem homo.
Ostatnio edytowano czwartek, 7 lip 2011, 22:09 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez GrzegorzD » czwartek, 7 lip 2011, 18:28

Ziobro pracuje na upadek Jarka sądząc że go zastąpi. Bedzie przynajmniej dwóch mniej. Rydzyka zabiorą ze sobą i kraj powoli bedzie zmierzał do normalności....
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez Kryspin » czwartek, 7 lip 2011, 19:26

Do srody 6 lipca byl tylko jeden argument za decyzja o europoslowaniu, ktory wydawał mi sie istotny i na ktory wskazywal zreszta sam prezes Jaroslaw Kaczynski, czego lekcewazyc nie mozna. Byla to koniecznosc nauczenia sie jakiegos jezyka obcego, bo czas niestety taki, ze uczyc sie trzeba i bycie prezydentem, premierem czy nawet szefem najwiekszego opozycyjnego ugrupowania bez umiejetnosci chocby dukania w jezyku obcym to jednak troche obciach i pewna niegodność.

Dzisiaj okazalo sie jednak, ze Ziobro udal sie do Strasburga po to aby mogl wrescie premierowi Tuskowi, powiedziec co o nim mysli. Czyzby dlatego, ze w Polsce ma grafik tak napiety, ze nie ma czasu tego zrobic w krajowych mediach bo w Polsce opozycja jest cenzurowana, gnebiona, gdzie sluzby specjalne poranna pora wkradaja sie do domu pewnego internauty, a jednostronne media pozbywaja sie prawdziwie niezaleznych dzienikarzy.

Podziwiam tu refleks eurodeputowanego Siwca, co bysmy robili bez poslow szeroko rozumianej Lewicy....

Tam oszolomow jakby mniej.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lip 2011, 19:49

Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez SP&C » sobota, 9 lip 2011, 12:15

zuo napisał(a):
SP&C napisał(a):To w takim razie dużymi literami, była to ironia: popatrz na zdjęcie, które ilustruje ten tekst, faktycznie tłumy, z 15 europosłów. Pewnie w całej sali była 100 + "goście z Polski" - tak, jest to zdecydowana większość, pamietając, że liczba europosłów, to ponad 700 sztuk

To chyba świadczy tylko o tym że reszta ma totalnie gdzieś. Gdyby mieli coś do powiedzenia w tym temacie to zapewne pojawiliby sie tam i zabrali by głos. Prawda?

Brawo! Jestem szczęsliwy, że doszedłeś do tego wniosku. Zaczynam wierzyć w cuda ;)

zuo napisał(a):nie jestem homo.

I tu mnie zaskoczyłeś swym szczerym wyznaniem, chapeau bas !
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron