Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Polska Prezydencja w UE

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez rev » środa, 6 lip 2011, 19:09

Gdzieś mi ten temat znikł????

W polskich mediach PO kręci kampanie wyborczą.
A w sercu UE:

http://www.youtube.com/watch?v=HZYKaAMj ... r_embedded

Tusk wygląda jak zagubiony chłopak...
rev
użytkownik
 
Posty: 250
Na forum od: 12 sie 2008, 08:43

Postprzez GrzegorzD » środa, 6 lip 2011, 20:52

A za kabaret jaki z Polski zrobił Ziobro powinien przepaść w następnych wyborach.

Pis znowu nas kompromituje na świecie....
Avatar użytkownika
GrzegorzD
użytkownik
 
Posty: 2029
Na forum od: 27 wrz 2009, 19:03
Lokalizacja: Hałcnów / Bujaków

Postprzez gunnie » czwartek, 7 lip 2011, 00:50

GrzegorzD napisał(a):Pis znowu nas kompromituje na świecie....

nie wiem gdzie GrzegorzD widzi PIS, bo jak dla mnie, to kompromitacją było wystąpienie Polskiego Premiera- bez ładu, składu, logiki( i wbrew temu, co dziś powiedział a. Olin- bez żadnej konwencji, no, chyba, zę zaprzeczanie RZECZYWISTEJ sytuacji geo-ekonomiczno-politycznej nazywamy konwencją... jak dla mnie, to pan Farange przejechał faktami po Tuskim jak czołg po wiewiórce...;-)
gunnie
użytkownik
 
Posty: 62
Na forum od: 24 sty 2011, 03:47

Postprzez tomi308 » czwartek, 7 lip 2011, 06:49

Nigel Farage-on będzie jedynką w Warszawie.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez SP&C » czwartek, 7 lip 2011, 09:00

GrzegorzD napisał(a):A za kabaret jaki z Polski zrobił Ziobro powinien przepaść w następnych wyborach.

Pis znowu nas kompromituje na świecie....

Przeszukałem zagraniczne portale i.... nigdzie nie znalazłem choćby zdania na ten temat. Dla rozwiniętych demokracji, krytyka rządu przez opozycję jest normą. Tylko nie w naszym kraju. Rację miał swego czasu Bronisław Geremek vel Benjamin Lewertow, mówiąc, że Polacy nie dorośli do demokracji.

Jest to ewidentny dowód na to, jak media kreują rzeczywistość w tym kraju. Na szczęście mamy internet ;)

I na koniec, nasza "prezydencja" kosztuje nas około 2 mln zł DZIENNIE.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lip 2011, 09:19

"brakuje" mira,on zrobił by wykładnie całego wydarzenia zgodnie z normami betonu B 30.
Ziobro dobrze zrobił wbijając "papioka" do przegrania w wyborach Pisu.
Oglądając całe wystąpienie Tuska i mówców jestem przekonana że zostało ono pozytywnie odebrane przez zdecydowana większość europosłów.Głosy krytyczne sa potrzebne i były celne ale sra.... we własne gniazdo na takim forum to buractwo.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez SP&C » czwartek, 7 lip 2011, 09:53

Pyramide napisał(a):jestem przekonana że zostało ono pozytywnie odebrane przez zdecydowana większość europosłów

Tak, zdecydowana większość....


http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news ... im,1664499
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez zuo » czwartek, 7 lip 2011, 10:13

SP&C napisał(a):
Pyramide napisał(a):jestem przekonana że zostało ono pozytywnie odebrane przez zdecydowana większość europosłów

Tak, zdecydowana większość....


http://fakty.interia.pl/fakty-dnia/news ... im,1664499

Czytałeś artykuł? Bo nie wiem czy nie czytales czy tez nie wiesz co oznacza termin 'wiekszosc'.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez SP&C » czwartek, 7 lip 2011, 10:32

Gdybyś sprecyzował jaki masz problem?
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Piotrek » czwartek, 7 lip 2011, 10:42

A kim dla opinii europejskiej jest taki Ziobro?, żeby ktokolwiek go zauważył, a dodatkowo większość eurodeputowanych to dobrze wychowani ludzie i nie dyskutują na tematy, które są poniżej ich intelektu i dobrego smaku. A paru oszołomów tylko ptwierdza tą regułę. Natomiast Ziobro rozgrywa swoją małą podłą gierkę, efekty pewnie zobaczymy już po wyborach. Prawdę mówiąc cokolwiek świńskiego by jeszcze zrobił, wcale mnie to nie zdziwi. Podział w sekcie, dwie sekty? pozdrawiam
Piotrek
użytkownik
 
Posty: 3140
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Mikuszowice Krakowskie pod lasem

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lip 2011, 12:11

Czy polscy politycy powinni krytykować ojczyznę na forum międzynarodowych instytucji?
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobro-o ... omosc.html
Twój głos: Zdecydowanie nie
Ogółem oddano głosów: 9704

Zdecydowanie tak 1593 16%

Raczej tak 268 3%

Raczej nie 720 8%

Zdecydowanie nie 6830 70%

Trudno powiedzieć 115 1%

Nie interesuje mnie to 178 2%

chyba dalsza dyskusja jest zbędna
Ostatnio edytowano czwartek, 7 lip 2011, 14:51 przez Pyramide, łącznie edytowano 1 raz
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez SP&C » czwartek, 7 lip 2011, 13:58

Piotrek napisał(a):a dodatkowo większość eurodeputowanych to dobrze wychowani ludzie i nie dyskutują na tematy, które są poniżej ich intelektu i dobrego smaku.

ratunku....

Pyramide napisał(a):Czy polscy politycy powinni krytykować ojczyznę na forum międzynarodowych instytucji?
Twój głos: Zdecydowanie nie
Ogółem oddano głosów: 9704

Zdecydowanie tak 1593 16%

Raczej tak 268 3%

Raczej nie 720 8%

Zdecydowanie nie 6830 70%

Trudno powiedzieć 115 1%

Nie interesuje mnie to 178 2%

chyba dalsza dyskusja jest zbędna

Ta "sonda", to chyba z czasów komuny. Tęskno Ci za konspiracją?A może marzy Ci się Białoruś czy też Korea? Polscy politycy mają mówić tylko to, co zgodne z linią partii jedynej i słusznej? I zapewne zwykli, jak my, ludzie tak samo?

A tak btw, jak wklejasz jakieś "sondy" czy inne takie, to podawaj źródło. Pamiętaj, że obowiązuje prawo prasowe, autorskie i zwykła ludzka ciekawość.
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » czwartek, 7 lip 2011, 15:02

Masz rację sonda z czasów komuny Pisu /czytaj po wypowiedzi Ziobry/
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez zuo » czwartek, 7 lip 2011, 16:02

SP&C napisał(a):Gdybyś sprecyzował jaki masz problem?

A nie, problem lezy glebiej. Niemniej jednak: chodzi mi o Twoje 'Tak, zdecydowana większość....' i link do artykułu który w żaden sposób nie potwierdza Twoich słów.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez zuo » czwartek, 7 lip 2011, 16:08

SP&C napisał(a):Ta "sonda", to chyba z czasów komuny. Tęskno Ci za konspiracją?A może marzy Ci się Białoruś czy też Korea? Polscy politycy mają mówić tylko to, co zgodne z linią partii jedynej i słusznej? I zapewne zwykli, jak my, ludzie tak samo?

A tak btw, jak wklejasz jakieś "sondy" czy inne takie, to podawaj źródło. Pamiętaj, że obowiązuje prawo prasowe, autorskie i zwykła ludzka ciekawość.

Misiu puszysty, cywilizowani ludzie maja to do siebie ze piorą brudy w własnym gronie. Rozumiem że gdyby zdradzała Cię żona (teoretycznie) to latałbyś od sąsiada do sąsiada i darł sie wniebogłosy że ona tak Cie traktuje, tak?

Mnie zachowanie Pana Ziobry zwyczajnie zniesmaczyło. I nic do tego mają tutaj moje poglądy polityczne. Pewnych rzeczy sie nie robi. A to czy to jest jego gierka czy też inne osoby starają sie coś ugrać na słowach Ziobry (i maja moim zdaniem duze szanse na zasianie ziarnka niepewności w głowie Kaczyńskiego) tez zupelnie mnie nie interesuje.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości