Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Ziobro w Strasburgu

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez Kryspin » sobota, 9 lip 2011, 01:02

http://www.youtube.com/watch?v=3rN4ecmNjDA


Ziobro nie tylko przygotowal elokwente przemowienie adekwatne do jego intelektualnej dyspozycji. Wysmazyl tez, raczej kuriozalny list do Grupy Porozumienia Liberalow i Demokratow. W liscie tym, Ziobro i jego koledzy skarza sie na represje w Polsce, a mianowicie masowe usuwanie z pracy z powodow pogladow - polskich Poczobutow: Lichocka, Pospieszalski, Wildstein i inni.

List Ziobry i spolki nic nie wspomina jak i kogo polskie Poczobuty wykopaly - o tym ani mru mru. Mam nadzieje, ze Ziobro bedzie mial lepsza pamiec przed Trybunalem Stanu.
Ostatnio edytowano sobota, 9 lip 2011, 01:05 przez Kryspin, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez lag » sobota, 9 lip 2011, 01:18

Za PiSu było do d*py, za PO jest do dupy.

PiS, czy PO - JEDEN c==8
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Kryspin » wtorek, 12 lip 2011, 00:44

lag napisał(a):Za PiSu było do d*py, za PO jest do dupy.

PiS, czy PO - JEDEN c==8

Jezeli jeden, i ten sam, *ptaszek* - to glosuj na PIS. Ten pan, ten od dlugiego noska, na pewno nie bedzie narzekac.
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 12 lip 2011, 01:05

PiS ?!
Pogieło ?!

Taaa i jeszcze Pan Prezes który powinien być izolowany i Ziobro omotany manią prześladowczą chcący wszystkich zamykać :P

Idź pan w C**J z tą propagandą !

PO czy PiS fakt jeden C**J ale to wcale nie znaczy żę powinni rządzić tym krajem !
Z resztą SLD i PSL to samo ...

Dajcie mi rząd który przestanie mnie okradać i będe zadowolony .... czy ja tak wiele wymagam ... NOSZ DO KUR** JA NIE CHCE BYĆ TYLKO OKRADANY !
a PIS mi tego na bank nie da wiec NIE DZIEKUJE !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez lag » wtorek, 12 lip 2011, 11:28

Kryspin napisał(a):
lag napisał(a):Za PiSu było do d*py, za PO jest do dupy.

PiS, czy PO - JEDEN c==8

Jezeli jeden, i ten sam, *ptaszek* - to glosuj na PIS. Ten pan, ten od dlugiego noska, na pewno nie bedzie narzekac.

A teraz uzasadnij dlaczego, bo obie w/w partie są do dupy. Jak również PSL i SLD. I LPR.


Ja głosuję na prawicę.
Ostatnio edytowano wtorek, 12 lip 2011, 11:29 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez Del_Rey » wtorek, 12 lip 2011, 17:32

lag napisał(a):Ja głosuję na prawicę.

Znaczy się, na kogo?
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez 10RONNIE10 » wtorek, 12 lip 2011, 18:42

KORWIN !! :D
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez jasior » środa, 13 lip 2011, 17:18

Ktoś kiedyś powiedział że POLITYKA to największe kurwiszcze na ziemi... kim/czym są politycy odpowiedzcie sobie sami..
DEMOKRACJA nie jest systemem idealnym – ale lepszego nikt nie wymyślił (można by polemizować …)
Czym zatem jest demokracja?
W wielkim skrócie to iluzja która pozwala nam wierzyć że mamy wpływ na kształt tego co dzieje się z krajem narodem itp....
Korzystając z demokracji ( a co!!) wybieramy (na wolnych wyborach) prezydentów, członków parlamentu i innych urzędników – wybieramy.
Co robią wybrani – ano RZĄDZĄ ( tylko jakoś przez ponad 20 lat „wolności” rządzili nami ci z prawej, ci z lewej, raczej byli już wszyscy – CO SIĘ ZMIENIA ?? No zmieniają się ludzie na stołkach bo jak który już narobi tak że nijak to ukryć to go ludzie nie wybiorą i już- DEMOKRACJA.
Przyszło Wam do głowy pytanie że mimo zmian (personalnych, ideologicznych) nie wiele się zmienia? - „Młodzi Gniewni” zdobywają władzę ale z jakimś czasem zaczynają mówić jak ich poprzednicy …....
O co ja to pytałem – aaa co się zmienia? - czasy się zmieniają politycy zostają ….
jasior
użytkownik
 
Posty: 36
Na forum od: 1 lip 2011, 10:07

Postprzez Kryspin » piątek, 26 sie 2011, 18:15

lag napisał(a):
Kryspin napisał(a):
lag napisał(a):Za PiSu było do d*py, za PO jest do dupy.

PiS, czy PO - JEDEN c==8

Jezeli jeden, i ten sam, *ptaszek* - to glosuj na PIS. Ten pan, ten od dlugiego noska, na pewno nie bedzie narzekac.

A teraz uzasadnij dlaczego, bo obie w/w partie są do dupy. Jak również PSL i SLD. I LPR.


Ja głosuję na prawicę.

Nie bardzo rozumie co chcialbys abym uzasadnil?
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00


Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości

cron