Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

UPR/WiP !

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 3 sie 2011, 21:46

Wiem że już istnieją tematy o JKM ale nie chciałem odgrzewać kotleta

Mam takie pytanko, bo niestety żadne sondaże nie pokazują poparcia dla tej partii (celowo?) a sądząc po tym ile osób wypowiada siępozytywnie na temat JKM jak i UPR/WiP, pytam czy jesteście w stanie zagłosować na tą partię czy raczej wybieracie inne ugrupowania traktując WiP jako "mało poważną" partyjkę z dość ekscentrycznym liderem ?

Tylko bardzo prosze mi nie podawać argumentów nie głosuję bo "i tak nie ma szans a lepiej wybrać mniejsze zło ( PO? ****)

To nie jest agitacja wyborcza i z WiP nie mam nic wspólnego żeby była jasność. Ale Moim zdaniem mają lepsze pomysły niż ta banda która rządzi od 30 lat i nic się nie zmienia a jest tylko coraz gorzej.
Niestety media skutecznie nie pozwalają społeczeństwu ich poznać ... oby YT i Internet zrobił swoje :)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zuo » środa, 3 sie 2011, 22:13

10RONNIE10 napisał(a):Wiem że już istnieją tematy o JKM ale nie chciałem odgrzewać kotleta

Mam takie pytanko, bo niestety żadne sondaże nie pokazują poparcia dla tej partii (celowo?) a sądząc po tym ile osób wypowiada siępozytywnie na temat JKM jak i UPR/WiP, pytam czy jesteście w stanie zagłosować na tą partię czy raczej wybieracie inne ugrupowania traktując WiP jako "mało poważną" partyjkę z dość ekscentrycznym liderem ?

Tylko bardzo prosze mi nie podawać argumentów nie głosuję bo "i tak nie ma szans a lepiej wybrać mniejsze zło ( PO? ****)

To nie jest agitacja wyborcza i z WiP nie mam nic wspólnego żeby była jasność. Ale Moim zdaniem mają lepsze pomysły niż ta banda która rządzi od 30 lat i nic się nie zmienia a jest tylko coraz gorzej.
Niestety media skutecznie nie pozwalają społeczeństwu ich poznać ... oby YT i Internet zrobił swoje :)

A owszem mają i to całkiem konkretne. Ale kto wybierze partię która mówi ze na swoje trzeba zapracować i ze samo nic z nieba (garnuszka rządu) nie spadnie.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez 10RONNIE10 » środa, 3 sie 2011, 22:16

No mam nadzieję że tych ciemniaków jest coraz mniej którzy nadal chcą żyć w socjalizmie mimo że tak z nim walczyli.
Jak dla mnie to żadna z tych złodziejskich partii nie zasluguje na mój głos więc głosuje na JKM choć by miał mieć tylko 4% i miał wygrać PiS przez mój jeden głos (Boże broń)
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zbożowy » środa, 3 sie 2011, 23:31

JKM jest teraz w KNP.
zbożowy
użytkownik
 
Posty: 1585
Na forum od: 1 cze 2009, 14:53

Postprzez lag » czwartek, 4 sie 2011, 15:05

Oczywiście zagłosuję na JKM, UPR/WiP albo KNP.

Lewica do gnoju.
Ostatnio edytowano czwartek, 4 sie 2011, 15:06 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 4 sie 2011, 21:34

Ja tylko nie chce znowu "tych samych przy korycie"
Bo się rzygać chce czy to SLD PO czy Pis ... ciągle to samo ...
No i ZUSu może by nie było :D
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez sweeper » piątek, 5 sie 2011, 09:00

nikt nie chce tych samych
pytanie tylko czy mniejsze partie zdołają przebić się do pierwszej trójki
wierny elektorat PiS nie odpuści a jedyną alternatywą dla ich rządów jest PO
i mamy klasyczny szach
można oddać głoś na inną partię (SLD, PJN) tylko czy uzyskają na tyle silne poparcie aby nie dopuścić do rządów PiSu lub PO?
szczerze wątpię...
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » piątek, 5 sie 2011, 10:11

A nawet jeśli nie uzyskają w tych wyborach, to chyba nie powód, żeby na nie nie głosować?
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » piątek, 5 sie 2011, 10:37

niby nie, ale chcesz żeby PiS rządził?
a takie są realne szanse jeżeli elektorat PO i SLD się rozpierzchnie to 2 mln stałych wyborców zagwarantuje nam władzę absolutną na najbliższe 4 lata
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » piątek, 5 sie 2011, 13:21

A co za różnica? PO i PiS to ten sam ch*j. Różni się tylko układem żył.
Te 4 najbardziej bezsensowne partie, które niektórzy nazywają "najpopularniejszymi" - po, pis, sld, psl - są praktycznie takie same.
Głosowanie na PO żeby nie rządził PiS jest tak samo debilne, jak głosowanie na to, by przestrzelono komuś stopę a nie kolano, zamiast spróbować coś zmienić, pokazać, że mamy jaja i zagłosować na inny nurt polityczny, by w końcu dać wykazać się prawicy, która w naszym kraju od kilkudziesięciu lat nie mogła się przebić przez wojny, komunizm i lewacki komunizm. Pokażmy, że mamy w dupie głosowanie na mniejsze zło - BO TO NADAL ZŁO! Oddajmy głos na prawicę, żeby zaczęła coś znaczyć, może nie od razu, ale od wyborów do wyborów i w końcu będzie w czołówce. A wtedy wystarczy mały krok do przodu i może być normalnie. Na prawdę - nie dajcie sobą manipulować, że PIS jest zły, a PO mniej złe. To jest wybór dla debila. Mądra osoba zagłosuje na to co jest DOBRE, a nie na coś co jest mniejszym złem. Woli pan, by przestrzelono panu stopę, kolano, czy nic?
-A jakie mam szanse na to, że nic mi nie przestrzelicie?
Niezbyt wielkie.
-To strzelajcie w stopę.

To lewusy chcą, byśmy myśleli, że nie ma szansy dla prawicy. Ale jest. Wystarczy tylko chcieć!

Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano piątek, 5 sie 2011, 13:22 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez joyo1982 » piątek, 5 sie 2011, 13:41

Popieram kolęge wyżej.
joyo1982
użytkownik
 
Posty: 531
Na forum od: 14 cze 2011, 21:56
Lokalizacja: Wadowice

Postprzez sweeper » piątek, 5 sie 2011, 15:35

lag napisał(a):Głosowanie na PO żeby nie rządził PiS jest tak samo debilne, jak głosowanie na to, by przestrzelono komuś stopę a nie kolano,

nie chodzi mi o głosowanie na PO bo ich dokonania są raczej mizerne
to raczej obawa przed rządami PiS
i nie porównywałbym ich z innymi partiami dlatego, że są to fanatycy
to co może zagwarantować PiS na starcie swojej kadencji to wewnętrzną wojnę, trybunał konstytucyjny dla wszystkich niezgadzających się z ich polityką oraz konflikt z państwami bloku wschodniego
obecnie nie stać Polski na takie ryzyko


lag napisał(a):Oddajmy głos na prawicę, żeby zaczęła coś znaczyć, może nie od razu, ale od wyborów do wyborów i w końcu będzie w czołówce.

tylko tu nie ma co czekać bo od wybór do wybór może już nic nie zostać
a rozdrobnienie partii prawicowych dyskwalifikuje ich szanse na najbliższe lata
był czas aby zbudować silną prawicę, ale został zmarnowany tak jak szanse PJN na wejście do sejmu

ogólnie najbliższe wybory to będzie dno i syf
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez lag » piątek, 5 sie 2011, 20:06

Pewnie tak, ale i tak głosuję na KNP i cześć :]
Nie boje się rządów PiSu, będą równie złe co PO. Wole żeby klauny odwalały jaja w telewizji i w europie i sądzili się z wszystkimi itd, bo przynajmniej wiem co się dzieje, a za PO nagle cisza medialna, a w kraju dzieje się coraz gorzej. Lepiej żeby robili cyrk w TV niż po cichu coś znacznie gorszego jak PO.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez sweeper » piątek, 5 sie 2011, 20:16

a nie martwi Cię fanatyzm?
wyobrażasz sobie np Antoniego Macierewicza w roli np Ministra Obrony Narodowej?
pierwsze dwa lata będą rozliczać poprzedni rząd zamiast zajmować się problemami Polaków
w pierwszej kolejności postawią na ostrzu noża relacje z prezydentem - nie martwi Cię to?

do PO mam wiele pretensji i nie mam zamiaru na nich głosować jednak obawa przed zwartym elektoratem PiSu jest silniejsza od mojego chciejstwa
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » piątek, 5 sie 2011, 20:32

lag napisał(a):A co za różnica? PO i PiS to ten sam ch*j. Różni się tylko układem żył.
Te 4 najbardziej bezsensowne partie, które niektórzy nazywają "najpopularniejszymi" - po, pis, sld, psl - są praktycznie takie same.
Głosowanie na PO żeby nie rządził PiS jest tak samo debilne, jak głosowanie na to, by przestrzelono komuś stopę a nie kolano, zamiast spróbować coś zmienić, pokazać, że mamy jaja i zagłosować na inny nurt polityczny, by w końcu dać wykazać się prawicy, która w naszym kraju od kilkudziesięciu lat nie mogła się przebić przez wojny, komunizm i lewacki komunizm. Pokażmy, że mamy w dupie głosowanie na mniejsze zło - BO TO NADAL ZŁO! Oddajmy głos na prawicę, żeby zaczęła coś znaczyć, może nie od razu, ale od wyborów do wyborów i w końcu będzie w czołówce. A wtedy wystarczy mały krok do przodu i może być normalnie. Na prawdę - nie dajcie sobą manipulować, że PIS jest zły, a PO mniej złe. To jest wybór dla debila. Mądra osoba zagłosuje na to co jest DOBRE, a nie na coś co jest mniejszym złem. Woli pan, by przestrzelono panu stopę, kolano, czy nic?
-A jakie mam szanse na to, że nic mi nie przestrzelicie?
Niezbyt wielkie.
-To strzelajcie w stopę.

To lewusy chcą, byśmy myśleli, że nie ma szansy dla prawicy. Ale jest. Wystarczy tylko chcieć!

Pozdrawiam.

Ach idealista, może jeszcze romantyk? Tacy jak Ty rozpetali powstanie warszawskie. Rezultaty pewnie znasz z lekcji historii. Zycie nie jest czarno-białe, czasami trzeba iść na kompromis.
Ostatnio edytowano piątek, 5 sie 2011, 20:32 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Następna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości