Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

UPR/WiP !

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez SP&C » piątek, 5 sie 2011, 20:51

zuo napisał(a):
lag napisał(a):A co za różnica? PO i PiS to ten sam ch*j. Różni się tylko układem żył.
Te 4 najbardziej bezsensowne partie, które niektórzy nazywają "najpopularniejszymi" - po, pis, sld, psl - są praktycznie takie same.
Głosowanie na PO żeby nie rządził PiS jest tak samo debilne, jak głosowanie na to, by przestrzelono komuś stopę a nie kolano, zamiast spróbować coś zmienić, pokazać, że mamy jaja i zagłosować na inny nurt polityczny, by w końcu dać wykazać się prawicy, która w naszym kraju od kilkudziesięciu lat nie mogła się przebić przez wojny, komunizm i lewacki komunizm. Pokażmy, że mamy w dupie głosowanie na mniejsze zło - BO TO NADAL ZŁO! Oddajmy głos na prawicę, żeby zaczęła coś znaczyć, może nie od razu, ale od wyborów do wyborów i w końcu będzie w czołówce. A wtedy wystarczy mały krok do przodu i może być normalnie. Na prawdę - nie dajcie sobą manipulować, że PIS jest zły, a PO mniej złe. To jest wybór dla debila. Mądra osoba zagłosuje na to co jest DOBRE, a nie na coś co jest mniejszym złem. Woli pan, by przestrzelono panu stopę, kolano, czy nic?
-A jakie mam szanse na to, że nic mi nie przestrzelicie?
Niezbyt wielkie.
-To strzelajcie w stopę.

To lewusy chcą, byśmy myśleli, że nie ma szansy dla prawicy. Ale jest. Wystarczy tylko chcieć!

Pozdrawiam.

Ach idealista, może jeszcze romantyk? Tacy jak Ty rozpetali powstanie warszawskie. Rezultaty pewnie znasz z lekcji historii. Zycie nie jest czarno-białe, czasami trzeba iść na kompromis.

Za taki tekst, powinieneś dostać dożywotniego bana, brak słów!
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Del_Rey » piątek, 5 sie 2011, 21:00

SP&C napisał(a):
zuo napisał(a):
lag napisał(a):A co za różnica? PO i PiS to ten sam ch*j. Różni się tylko układem żył.
Te 4 najbardziej bezsensowne partie, które niektórzy nazywają "najpopularniejszymi" - po, pis, sld, psl - są praktycznie takie same.
Głosowanie na PO żeby nie rządził PiS jest tak samo debilne, jak głosowanie na to, by przestrzelono komuś stopę a nie kolano, zamiast spróbować coś zmienić, pokazać, że mamy jaja i zagłosować na inny nurt polityczny, by w końcu dać wykazać się prawicy, która w naszym kraju od kilkudziesięciu lat nie mogła się przebić przez wojny, komunizm i lewacki komunizm. Pokażmy, że mamy w dupie głosowanie na mniejsze zło - BO TO NADAL ZŁO! Oddajmy głos na prawicę, żeby zaczęła coś znaczyć, może nie od razu, ale od wyborów do wyborów i w końcu będzie w czołówce. A wtedy wystarczy mały krok do przodu i może być normalnie. Na prawdę - nie dajcie sobą manipulować, że PIS jest zły, a PO mniej złe. To jest wybór dla debila. Mądra osoba zagłosuje na to co jest DOBRE, a nie na coś co jest mniejszym złem. Woli pan, by przestrzelono panu stopę, kolano, czy nic?
-A jakie mam szanse na to, że nic mi nie przestrzelicie?
Niezbyt wielkie.
-To strzelajcie w stopę.

To lewusy chcą, byśmy myśleli, że nie ma szansy dla prawicy. Ale jest. Wystarczy tylko chcieć!

Pozdrawiam.

Ach idealista, może jeszcze romantyk? Tacy jak Ty rozpetali powstanie warszawskie. Rezultaty pewnie znasz z lekcji historii. Zycie nie jest czarno-białe, czasami trzeba iść na kompromis.

Za taki tekst, powinieneś dostać dożywotniego bana, brak słów!

Dlaczego? Kazdy ma prawo do swojej oceny historycznych wydarzeń
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez lag » piątek, 5 sie 2011, 21:31

sweeper napisał(a):a nie martwi Cię fanatyzm?
wyobrażasz sobie np Antoniego Macierewicza w roli np Ministra Obrony Narodowej?
pierwsze dwa lata będą rozliczać poprzedni rząd zamiast zajmować się problemami Polaków
w pierwszej kolejności postawią na ostrzu noża relacje z prezydentem - nie martwi Cię to?

Oczywiście, że mnie to martwi. Martwi mnie tak samo jak tusk który podniósł podatki, kłamał przed wyborami a po wyborach ma w dupie to co mówił.
Dobrze, że PO rozwiązuje problemy Polaków. Polak miał problem - jechać na wakacje nad morze czy w góry - PO podniosło podatki i Polak nie ma problemu, bo nie stać go na wyjazd.

zuo - tylko damskie części ciała idą na kompromis. Na powstanie nigdy bym nie poszedł bo musiałbym być szalony, by walczyć o ten kraj. Więc tu się pomyliłeś z oceną :)
Jestem racjonalistą - skoro byłem w pizzerii A i kelner na mnie zwymiotował to nie pójdę tam znów. Skoro byłem w pizzerii B i policzono dwa razy za ciasto, mimo, że brałem zwykłe i mnie ograbiono - nie pójdę tam ponownie.
Pizzeria A - PiS
Pizzeria B - PO

Ty za to poszedłbyś tam, gdzie Cię ograbiono, bo wszyscy tam chodzą a poza tym przynajmniej na Ciebie kelner nie zwymiotuje. Świetnie. Ale można zawsze iść do Pizzerii C która zapowiada się całkiem dobrze i przynajmniej przekonać się jak tam jest.

Widocznie Polacy nie potrafią uczyć się nawet na swoich błędach i powinniśmy zmienić powiedzenie. Od teraz : Głupi Polak po szkodzie.
Ostatnio edytowano piątek, 5 sie 2011, 21:40 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez zuo » piątek, 5 sie 2011, 21:52

SP&C napisał(a):Za taki tekst, powinieneś dostać dożywotniego bana, brak słów!

Och jej.
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez zuo » piątek, 5 sie 2011, 21:56

lag napisał(a):Jestem racjonalistą - skoro byłem w pizzerii A i kelner na mnie zwymiotował to nie pójdę tam znów. Skoro byłem w pizzerii B i policzono dwa razy za ciasto, mimo, że brałem zwykłe i mnie ograbiono - nie pójdę tam ponownie.
Pizzeria A - PiS
Pizzeria B - PO

Ty za to poszedłbyś tam, gdzie Cię ograbiono, bo wszyscy tam chodzą a poza tym przynajmniej na Ciebie kelner nie zwymiotuje. Świetnie. Ale można zawsze iść do Pizzerii C która zapowiada się całkiem dobrze i przynajmniej przekonać się jak tam jest.

Ładnie i obrazowo to przedstawiles. Zapomniales tylko dodać że do pizzeri C nawet nie dojdziesz ponieważ po drodze dopadnie Cie obsługa pizzerii A i znowu Cie obrzyga.

Co do
lag napisał(a):zuo - tylko damskie części ciała idą na kompromis. Na powstanie nigdy bym nie poszedł bo musiałbym być szalony, by walczyć o ten kraj. Więc tu się pomyliłeś z oceną

Burza łamie dęby, ale trzciny tylko kołysze
Ostatnio edytowano piątek, 5 sie 2011, 21:59 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 5 sie 2011, 22:27

ehh OT sie robi ?

Popieram kolegę LAG w 100% mądrze gada.

Po co nam znowu PO ? Może znowu stwierdzą za 2 lata że podatki za niskie i będzie 24% ... Tusk obiecywał obniżke a tu OO z 22 na 23 taki żarcik ...
Pamietam podatki na poziomie 19% ... ale kiedy to było ... Podatki coraz wyżej a naród coraz biedniejszy ... fajnie nie ?
Wiecie że jesteśmy jednym z najbardziej opodatkowanych narodów a tym samym najmniej zarabiających ?!

Gdzieś czytałem artykuł + wyliczenie ile zarabia Polak statystycznie a ile wydaje i komentarz do nie go " Polacy jak wy to robicie" Bo wychodziło na to ze polak zarabia mniej niż wydaje .. paranoja ...

Bądźmy szczerzy PO to partia dla BOGATYCH ! Nie dla nas szaraków !
Kłamstwo i obłuda to głowne cechy PO .. co do PiS raczej wątpię żeby za ich rządów podatki były podniesione (mówię o obecnej kadencji gdyby rządzili zamiast PO) ale z nimi jest znowu inny problem .. ciągłe rozdrapywanie starych ran patrzenie w przeszłość i ciągła chęć inwigilacji i rozliczania.
Jak dla mnie PO/PiS/SLD/PSL nie różniąsie niczym a PJN jak dla mnie to nic innego jak PiS pod inną nazwą.
W tym kraju brakuje alternatywy którą może być własnie WiP ... ale wszycy na około jesteśmy ogłupiani hasłami "stracony głos" itd itp ....

Myślicie dlaczego w TV pokazują tylko PO PiS SLD i PSL ? bo mająswoich aparatczyków w telewizjach od publicznej (TVP) po prywatne (TVN,POLSAT itd)
Jak narazie tylko "SUPERSTACJA" zaprasza do siebie i promuje tych mniej "chcianych" w TV ... ale niestety "Superstacja" to nie gigant jak TVN 24 czy inne Polsaty ... Jest źle a ludzie chcągłosować żeby dalej tak zostało ? dziwi mnie to ... i jak powiedzial kolega wyzej .. na chwilę obecną za ten kraj bym walczyć nie poszedł ... bo na kwitku z wypłaty napisane jest 4700 a do kieszeni wpada dużo mniej ... a emerytury dostane pewnie 1300 zł (o ile ją dostane) gdzie tu sens i logika ? zarabiać prawie 5 tysiecy a po 40 latach dostać 1300 ?!
APELUJE NIE GŁOSOWAC NA PO PSL PIS I SLD !
Ostatnio edytowano piątek, 5 sie 2011, 22:33 przez 10RONNIE10, łącznie edytowano 1 raz
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez sweeper » poniedziałek, 8 sie 2011, 16:46

lag napisał(a):. Ale można zawsze iść do Pizzerii C która zapowiada się całkiem dobrze i przynajmniej przekonać się jak tam jest.

Widocznie Polacy nie potrafią uczyć się nawet na swoich błędach i powinniśmy zmienić powiedzenie. Od teraz : Głupi Polak po szkodzie.

tylko pizzeria C nie będzie wiodącą i będziesz musiał chodzić do pizzerii A lub B

też chętnie zjadłbym w pizzerii C tylko problem polega na tym, że wierni klienci pizzerii A zrobią wszystko aby reszta klientów była równie, jak to ujął zuo "obrzygana"

10RONNIE10 napisał(a):Po co nam znowu PO ?

bo wolę zapłacić za wysoki rachunek niż być "obrzyganym" lub obawiać się pizzerii D która czając się za rogiem wygra batalie i będzie fundować homo menu z sosem równouprawnień
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez zuo » poniedziałek, 8 sie 2011, 17:44

miro napisał(a):Obrazek

Zacytował miro Dezertera który to pisze:

"Przyszedł rok 2005. Rok, w którym nastąpiła zmiana na stanowisku prezydenta RP.
...
Druga tura wyborów była pojedynkiem dawnych kolegów - Tuska i Kaczyńskiego,czyli kierunku proeuropejskiego i lekko "wioskowego". Tuska popierali młodzi, przedsiębiorczy, a Kaczyńskiego konserwatyści. Byłem przekonany, tak jak większość moich znajomych, że wygra opcja "do przodu". Ale Polacy po raz kolejny pokazali, że lubią być zamknięci w konserwie. Dzięki wielkiemu poparciu ultrakatolikó z Rydzykiem na czele wygrał Kaczyński."

i dalej

"Pod rządami PIS można było się przekonać na własne oczy, jak niewiele znaczą zasady. Nawet dla najbardziej - wydawałoby się - przyzwoitych polityków nie znaczą one nic. Dobranie sobie przez PiS do rządu takich koalicjantó, jak Samoobrona czy LPR uczyniło Polskę pośmiewiskiem całej Europy. Ksenofobia, chamstwo i nacjonalizm znalazły się na salonach władzy. Tego było już za wiele. Jeśli Kaczyński miał jakąś misję i chciał coś zmienić na lepsze, to dokonał czegoś zupełnie odwrotnego. Zjednoczył przeciwko sobie i swoim żenującym kolegom masę ludzi. PIS-owcy pewnie powiedzieliby że to zmowa "układu", ale w tym nie mieliby racji. To była zmowa normalności przeciwko hipokryzji i zarozumialstwu ludzi władzy. Przeciwko wpuszczaniu nas, społeczeństwa, w kanał, z którego tak bardzo chcieliśmy wyjść."
Krzysztof Grabowski - "Dezerter - Poroniona generacja?"
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez Del_Rey » poniedziałek, 8 sie 2011, 18:54

Daj alternatywę na kogo głosować i kto zrobi tym krajem porządek.
Wysocy urzędnicy - to ludzie, którzy za nasze pieniądze kradną nasze pieniądze.
Avatar użytkownika
Del_Rey
użytkownik
 
Posty: 2785
Na forum od: 14 lis 2006, 14:01
Lokalizacja: B-B

Postprzez zuo » poniedziałek, 8 sie 2011, 19:05

miro napisał(a):A za PO demokracja wygląda ja na rysunku. Bandyctwo w biały dzień i tyle.

A skad ty to mozesz wiedziec? Moj historyk mawial ze czytanie streszczen ksiazek jest jak wcinanie rzygowin po najlepszej nawet potrawie. Masz takie samo pojecie o tym co sie dzieje w tym kraju, karmisz sie czyimis wymiocinami. Wróć, mieszkaj, wtedy zabieraj głos.

Nie zauwazylem by Dezerter pisał nowe kawałki, ostatnia płyta to "Prawo do bycia idiota" i podsumowuje ona dziwne rzady PIS. Posluchaj jej sobie :)

PS. A tak było:
http://youtu.be/TQWsQVUhYc4
Ostatnio edytowano poniedziałek, 8 sie 2011, 21:22 przez zuo, łącznie edytowano 1 raz
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Postprzez lag » poniedziałek, 8 sie 2011, 22:07

Del_Rey napisał(a):Daj alternatywę na kogo głosować i kto zrobi tym krajem porządek.

Kongres Nowej Prawicy. Potrzeba nam partii u władzy która zniesie część socjala i podatków, bo niedługo wszyscy będziemy potrzebować socjala.
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez tomi308 » wtorek, 9 sie 2011, 06:34

miro napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Daj alternatywę na kogo głosować i kto zrobi tym krajem porządek.

Jak już wielokrotnie pisałem, nigdy nie namawiam do glosowania na kogokolwiek. Wystarczy oddać swój głos na kogokolwiek innego niż PO, a to może doprowadzić PO o zadbanie o swój elektorat.
Oddając głos na PO godzisz się na obrabowanie siebie z emerytury, najwyższe podatki w historii, najwyższą inflacje od 10 lat, bezrobocie, astronomiczne ceny, bezprawie, korupcję, malwersacje, bałagan na drogach i kolei, dziadowską służbę zdrowia, fale dziwnych samobójstw, największą inwigilacje ludności w Europie, teczki na każdego ucznia, cenzurę internetu, największe zadłużenie w historii bez publicznego rozliczenia, oddawanie spraw narodowych w obce ręce, ułaskawianie byłych komunistycznych oprawców. PO również nosi się z zamiarem zalegalizowania małżeństw homoseksualnych.
Totalitaryzm polega na zniszczeniu opozycji i do tego sami zmierzacie. Bez opozycji niema szans na zdrową demokrację.
Odbieracie sobie i waszemu potomstwu wolność, która jest czym więcej niż prawo głosu w wyborach.

Takich bredni to Miro już dawno nie pisałeś.
tomi308
użytkownik
 
Posty: 324
Na forum od: 11 lut 2011, 10:02

Postprzez lag » wtorek, 9 sie 2011, 10:50

tomi308 napisał(a):
miro napisał(a):
Del_Rey napisał(a):Daj alternatywę na kogo głosować i kto zrobi tym krajem porządek.

[...]

Takich bredni to Miro już dawno nie pisałeś.

To nie są brednie.
Ostatnio edytowano wtorek, 9 sie 2011, 10:54 przez lag, łącznie edytowano 1 raz
troll bros
lag
użytkownik
 
Posty: 1623
Na forum od: 22 lip 2007, 21:01

Postprzez jasior » wtorek, 9 sie 2011, 12:07

Lag i Miro chce cie powiedzieć że przed peło wszystkie te sprawy o których pisze Miro były OK?
Czyli "obrabowanie siebie z emerytury, najwyższe podatki w historii, najwyższą inflacje od 10 lat, bezrobocie, astronomiczne ceny, bezprawie, korupcję, malwersacje, bałagan na drogach i kolei, dziadowską służbę zdrowia,..." to nie miało miejsca ??
A i najważniejsze - czy działania poprzedników nie miały wpływu na teraźniejszość (dodać można jeszcze światowe problemy z cenami ropy, kryzysami itp)

Jeden śp. taki mówił cały czas "Balcerowicz musi odejść" to teraz czas na tekst - PO musi odejść ;)
pytanie kto po nich?
jasior
użytkownik
 
Posty: 36
Na forum od: 1 lip 2011, 10:07

Postprzez sweeper » wtorek, 9 sie 2011, 12:23

fanatycy z PiSu którzy będą powoływać komisje do spraw ważnych i mniej ważnych, zbadają katastrofę smoleńską i przedstawią jedyny i słuszny raport, wypowiedzą zimną wojnę Rosji poprzez rezygnację zakupów gazu i zablokowanie exportu, wypowiedzą układ z Schengen i wprowadzą obowiązkowy podatek od krzyża i postawią pomnik śp. Lecha i Marii Kaczyńskich w każdym mieście, założą podsłuch każdemu kto będzie miał odmienne zdanie i będą inwigilować opozycję

o to przyszłość jaka nas czeka z PiS
do tego można jeszcze dodać ważną rolę Antoniego Macierewicza który będzie pełnił np. rolę ministra obrony narodowej (fachowca ze wszech miar dzierżącego order prawdy i nadziei) oraz Zbigniewa Ziobry jako ministra sprawiedliwości (który na studiach pod***dalał kolegów bo taki był lubiany)
Ostatnio edytowano wtorek, 9 sie 2011, 12:26 przez sweeper, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
sweeper
użytkownik
 
Posty: 2974
Na forum od: 12 sie 2008, 16:33
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 81 gości

cron