Forum Bielsko.Biala.pl

Miasto tworzą ludzie

Premier Tusk o Akcyzie na paliwo

Dyskusje o politykach, partiach politycznych i szeroko pojętej polityce.

Postprzez staszeks » czwartek, 11 sie 2011, 12:29

a miro się w kułak śmieje
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 11 sie 2011, 21:42

shark napisał(a):Wszyscy krytykujecie Tuska a sami na niego głosowaliście. Jak zobaczyłem dzisiaj opublikowane poparcie dla partii to byłem w szoku. PO popiera 45% społeczeństwa. To jakaś paranoja. Ludzie obudźcie się w końcu ze snu o Irlandii!!! Jak znowu partia Tuska wygra to nie pozostaje nic innego jak tylko wyjechać z Polski, bo będzie coraz gorzej.

A skad się biorą te sondaże Ja się pytam ?

Czy ktoś pytał kogokolwiek z obecnych o zdanie ? Sądzę że nie a nawet sądzęże nikt z nas nie zna osoby która została zapytana ...
Więc Ja na sondaże mam Wyje...ne bo wg mnie to te wszystkie TNSy i OBOPy są dobrze dotowane przez partie polityczne żeby pokazać "wygodny" wynik.

Nosz krew mnie zalewa ... wychodzi na to że 45 % polaków stać na paliwo za 6 zł chleb za 5 i te 45% zarabia średnią krajową ...


Trzeba ludziom to uzmysłowić że sondaże to pic na wode i ogłupianie bo potem idzie do urny jeden z drugim debil i myśli "no tak 45% jest za PO no to ja nie głosuje na to co mi sie podoba tylko nie chce PiSu wiec głosuje na PO"
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez GP » czwartek, 11 sie 2011, 21:52

10RONNIE10 napisał(a):... wychodzi na to że 45 % polaków stać na paliwo za 6 zł

Patrząc po tych Mercach, Audicach, Bentleyach, Ferrari i innych jeżdżących po naszych drogach, to 6zł za litr na wielu nie robi wrażenia ;)
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez 10RONNIE10 » czwartek, 11 sie 2011, 22:01

Przecież to odsetek .. ułamek procenta ...
Tak wiele widzisz tych Mercedesów i Porsche ?
Wiadomo że bogaci są i będą ale ilu ich masz choćby w Bielsku ... 200 ? na 180 tysiecy ?
Nikt mi nie wmówi ze 45 % społeczeństwa to bogaci ... bo bylibyśmy drugą Szwajcarią!
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez Pyramide » piątek, 12 sie 2011, 05:30

Wszyscy sąsiedzi Polski mają droższe paliwo.Słowacja o ok 18 gr,a Austria ma już ponad 6zl za litr.Trudno sobie wyobrazić aby polska miała poprzez tańsze paliwo "zapełniać" baki naszym sąsiadom.Trzeba to jakoś przetrwać.Na jesieni paliwo znowu potanieje.
A z tym "odsetek .. ułamek procenta ..." nie jest tak do końca.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez csr » piątek, 12 sie 2011, 06:18

shark napisał(a):Wszyscy krytykujecie Tuska a sami na niego głosowaliście. Jak zobaczyłem dzisiaj opublikowane poparcie dla partii to byłem w szoku. PO popiera 45% społeczeństwa.

Propaganda w mediach.
Na ankietach internetowych wyniki sa zupelnie inne.
Media sa sterowne przez partie rzadzaca, wiec czemu tu sie dziwic.
El Psy Kongroo
Avatar użytkownika
csr
użytkownik
 
Posty: 294
Na forum od: 12 lip 2011, 18:01

Postprzez zuzet » piątek, 12 sie 2011, 08:38

Miro zgadzam się z tobą w 100% ale u nas rządzący nie myślą tak naprawdę o przyszłości Polski i o naszych dzieciach a ich myśl jest jedna "nachapać się jak najwięcej bo akurat jesteśmy przy korycie" a wiadomo że akcyza z paliw to super źródełko by z niego czerpać garściami.Politykami nie zostają ludzie bogaci lecz bogatymi staja się politycy bo żerują i kombinują jak tylko wycisnąć od zastraszonego (drożyzną,zwolnieniami z pracy) narodu.Oni naprawdę i szczerze mają nas głęboko w Dupie.
zuzet
użytkownik
 
Posty: 230
Na forum od: 23 paź 2010, 13:16

Postprzez staszeks » piątek, 12 sie 2011, 08:42

I tu dopiero widać przewagę obecnego ustroju nad tym który niektórzy nazywają
komunistycznym.
W tamtym pracę musiałeś dostać w związku z tym nie bałeś się zwolnienia
i pozostania bez pracy.
staszeks
użytkownik
 
Posty: 7458
Na forum od: 13 lis 2006, 19:20

Postprzez GP » piątek, 12 sie 2011, 09:08

10RONNIE10 napisał(a):Przecież to odsetek .. ułamek procenta ...
Tak wiele widzisz tych Mercedesów i Porsche ?

No właśnie zastanawiam się, gdzie ja żyję, bo co chwilę mija mnie jakieś Porsche, czy inne Bugatti...
Fotograf z pasji, fotograf z zawodu.
Avatar użytkownika
GP
użytkownik
 
Posty: 3386
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez SP&C » piątek, 12 sie 2011, 09:32

Pyramide napisał(a):Wszyscy sąsiedzi Polski mają droższe paliwo.Słowacja o ok 18 gr,a Austria ma już ponad 6zl za litr.Trudno sobie wyobrazić aby polska miała poprzez tańsze paliwo "zapełniać" baki naszym sąsiadom.Trzeba to jakoś przetrwać.Na jesieni paliwo znowu potanieje.
A z tym "odsetek .. ułamek procenta ..." nie jest tak do końca.

Tylko nasz tuba propagandowa PO zapomniała, że na Ukrainie jest tańsze (sąsiad Polski), zapomniała, że Austria nie jest sąsiadem Polski i zapomniała o subtelności, że średnia płaca w Austrii, to około 2 tys. Euro. I na dodatek jest przeciwko wolnemu handlowi!



o paliwach
http://www.szczesniak.pl/1952
SP&C
użytkownik
 
Posty: 518
Na forum od: 10 lis 2007, 23:00

Postprzez Pyramide » piątek, 12 sie 2011, 09:51

haha tuba propagandowa PO,dobrze ze nie Radia Maryja jak ty.Masz też wyjście żeby jeździć po paliwo na Ukrainę albo do sąsiada na zachód po droższe. A odnośnie porównywania nas z średnią płacą zapomniałeś dodać że koszty utrzymania i wszelkie opłaty są u nich znacząco wyższe niż u nas.
Imię jest nie ważnie!Nazwisko po tacie!wiek co roku inny!charakter niepowtarzalny wygląd przeciętny!Nie znasz?nie oceniaj!Masz gdzieś?Nie martw się ja cię tez.
Pyramide
użytkownik
 
Posty: 4601
Na forum od: 20 lis 2008, 09:29
Lokalizacja: Bielsko-Biała /M. Straconka/

Postprzez Kryspin » piątek, 12 sie 2011, 20:05

miro napisał(a):
10RONNIE10 napisał(a):Czy ktoś pytał kogokolwiek z obecnych o zdanie ? Sądzę że nie a nawet sądzęże nikt z nas nie zna osoby która została zapytana ...
Więc Ja na sondaże mam Wyje...ne bo wg mnie to te wszystkie TNSy i OBOPy są dobrze dotowane przez partie polityczne żeby pokazać "wygodny" wynik.

Nosz krew mnie zalewa ... wychodzi na to że 45 % polaków stać na paliwo za 6 zł chleb za 5 i te 45% zarabia średnią krajową ...


Trzeba ludziom to uzmysłowić że sondaże to pic na wode i ogłupianie bo potem idzie do urny jeden z drugim debil i myśli "no tak 45% jest za PO no to ja nie głosuje na to co mi sie podoba tylko nie chce PiSu wiec głosuje na PO"

Sondaż jak sondaż, zależy od pytania. Jeśli pytanie wygląda - Jak myślisz, kto wygra wybory? Odpowiadający może być również pesymistą z innej partii, który nie wierzy w zwycięstwo swoich.
Wiadomo, że do wyborów idzie zaledwie 50% uprawnionych, z czego trochę ponad połowę oddaje głos na wygrywającą partię. A reszta z lenistwa może tylko narzekać na następstwa własnego lenistwa. PeOwcy maję czego bronic, swej wyżerki kosztem reszty, więc chórem idą do wyborów.

W 2007 roku gdy premier Kaczynski i jego brat byli u wladzy podwyzszono akcyze na benzyne o 25 groszy. Nie bylo wtedy zadnej realnej potrzeby, by siegnac do kieszeni podatnika gdyz wedlug bylego premiera styczen roku 2007 to byly wspaniale osiagniecia polskiej gospodarki, nie wspominam juz znakomitej koniunktury swiatowej.

Czesi placa rownowartosc 5,79, Niemcy 6,15, a Norwegowie 7,47.....
Avatar użytkownika
Kryspin
użytkownik
 
Posty: 1109
Na forum od: 1 wrz 2006, 07:00

Postprzez gunnie » piątek, 12 sie 2011, 20:44

W 2007 roku gdy premier Kaczynski i jego brat byli u wladzy podwyzszono akcyze na benzyne o 25 groszy. Nie bylo wtedy zadnej realnej potrzeby, by siegnac do kieszeni podatnika gdyz wedlug bylego premiera styczen roku 2007 to byly wspaniale osiagniecia polskiej gospodarki, nie wspominam juz znakomitej koniunktury swiatowej.

włącz samodzielne myślenie, a nie przepisuj bezmyślnie to, co przeczytasz...
gunnie
użytkownik
 
Posty: 62
Na forum od: 24 sty 2011, 03:47

Postprzez 10RONNIE10 » piątek, 12 sie 2011, 21:19

W 2007 roku gdy premier Kaczynski i jego brat byli u wladzy podwyzszono akcyze na benzyne o 25 groszy. Nie bylo wtedy zadnej realnej potrzeby, by siegnac do kieszeni podatnika gdyz wedlug bylego premiera styczen roku 2007 to byly wspaniale osiagniecia polskiej gospodarki, nie wspominam juz znakomitej koniunktury swiatowej.

A czy ktoś tutaj popiera PiS ? No ofc poza Miro ale to ewenement ...
Jak mówiłem JEDNA BANDA która teraz będzie się wyprzedzała w pomysłach...


Co do cern paliw to chyba jakiś imbecyl pisał bo u nas ludzie zarabiają po 1500 zł a w Niemczech po 1500 Ojro ! I jak autor posta napisał ceny mają całkiem blisko naszych !
Norwegowie ponad 7zł ale w porównaniu do zarobków to tak jak by U nas była po 3 zł.

W innych CYWILIZOWANYCH krajach a nie jak w Naszym ceny są w miarę adekwatne do zarobków a suche porównywanie że w Niemczech jest za 5.70 to czysty idiotyzm !
To jest właśnie ta droga którą ogłupia ludzi PO !
"Wyborcy ! Patrzcie jaki u nas dobrobyt ! Niemcy za paliwo płcą prawie 6 zł a Norwegowie prawie 8 ! Zobaczcie jak u nas dobrze ! A ciemna masa idzie do urn i głosuje ...
Brak mi słów na elektorat PO !
ANTY PO/PiS/SLD/PSL !!

NIE GŁOSUJE NA MNIEJSZE ZŁO !
10RONNIE10
użytkownik
 
Posty: 1521
Na forum od: 17 cze 2010, 20:57

Postprzez zuo » piątek, 12 sie 2011, 22:16

gunnie napisał(a):
W 2007 roku gdy premier Kaczynski i jego brat byli u wladzy podwyzszono akcyze na benzyne o 25 groszy. Nie bylo wtedy zadnej realnej potrzeby, by siegnac do kieszeni podatnika gdyz wedlug bylego premiera styczen roku 2007 to byly wspaniale osiagniecia polskiej gospodarki, nie wspominam juz znakomitej koniunktury swiatowej.

włącz samodzielne myślenie, a nie przepisuj bezmyślnie to, co przeczytasz...

Skomentuj sensownie a nie jednozdaniowym bełkotem...
zuo
użytkownik
 
Posty: 2064
Na forum od: 23 sty 2008, 19:10

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kącik polityczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości